Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-50 от 50 отговора
болки при ранна бременност
Цитирай

какъв тип болки, дай малко подробности Smile
Цитирай

Не, не съм изпитвала никаква болка.
Цитирай

Имах болки подобни на тези преди цикъл,пиех фолиева и дуфастон.
Цитирай

Изпитвах болки ,дори на няколко пъти много силни.
Но това не е нормално,мойта бременност беше проблемна през цялото време.
Цитирай

Да имах много силни болки ниско долу.Близо месец приемах но-шпа три пъти на ден и магнерот Peace
Цитирай

Не съм имала никакви болки. Преживях две абсолютно безпроблемни бременности.
Консултирай се с гинеколога си.
Цитирай

Аз имах не разположение долу ниско,но заради разтягането на матката.
Цитирай

Да, имах болки ниско в корема. Постоянно ми се струваше, че ми се разместват вътрешностите и ми къркореха червата  Very Happy
Цитирай

Да,болеше ме с една идея по-силно,отколкото преди да ми дойде цикълът,пих Спазмалгон(макар че по-късно разбрах,че НЕ ТРЯБВА).Ако имаш съмнения,че си бременна,по-добре пий Но Шпа.
Цитирай

някакви единични прерязвания само 2-3 пъти и то доста леки всъщност.
но пък известно време имах болки в гърдите.
други не.
Цитирай

Не,не съм имала никакви болки,само в края на бременноста-контракции,ама то си е нормално Laughing Hug.
Цитирай

Да ,имах болки особено по време на очаквания цикъл , леки придърпвания и пробождания.Доктора каза че е нормално от разпъване на матката.
Цитирай

Имах болки долу в корема.
Цитирай

Първите 3 месеца не съм имала никакви болки, само лека температура.
Цитирай

Да, в първите месеци имах болки ниско в корема.
Цитирай

Да, в началото като предменструални, после имаше на няколко пъти доста силни прорязвания.
Цитирай

Да ,почти цялата ми първа бременност беше съпроводена с болки.

Гинеколожката тогава ми обясни,че съм имала ''нервна матка''  и си пиех Но-шпа и Магнезий.

Посъветвай се и ти с твоя лекар,защото не е добре да имаш болки.Това говори за проблем.
Цитирай

Да. Имах болки в началото. Гинеколожката ми каза, че е нормално.  Peace
Разпъвали се някакви връзки на матката.  Crazy
Но, за да си спокойна те съветвам да попиташ лекаря си.  Peace
Цитирай

Не. За какви болки става въпрос? Консултирай се с АГ.
Цитирай

Здравей!Аз също имах болки в началото на бременността ниско долу,доктора ми каза,че е нормално.
Ти освен тук,се посъветвай и с твоя гинеколог.
Желая ти лека и безпроблемна бременност!
Цитирай

Аз съм в ранна бременност и понякога имам болки ниско долу в корена..но не много силни,но това е от разтягането на матката....а иначе и доста са ми напрегнати гърдите-немога да ги пипна Sad
Цитирай

Да,но като тези по време на цикъл.
Цитирай

благодаря за инфото....при мен са леки прорязвания....като чели нещо ме пробозква....лекарят ми каза че е нормално.....и да пия но-6па....просто исках да знам мнения на други мамчета,защото около мен всичките ми бъдещи приятелки майки ,нямат такива усещания:)гледаха ме...казаха че вс е ок......явно не трябва да обръщам много внимание:)ще звънкам на лекаря периодично....друго явно няма какво да направя в случая.

blagodarq za infoto....pri men sa leki prorqzvaniq....kato 4eli ne6to me probozkva....lekarqt mi kaza 4e e normalno.....i da piq no-6pa....prosto iskah da znam mneniq na drugi mam4eta,za6toto okolo men vsi4kite mi bude6ti priqtelki maiki ,nqmat takiva use6taniq:)gledaha me...kazaha 4e vs e ok......qvno ne trqbva da obru6tam mnogo vnimanie:)6te zvunkam na lekarq periodi4no....drugo qvno nqma kakvo da napravq v slu4aq.

--------
Пишете на кирилица.
« Последна редакция: Пет., 08 Ян. 2010, 13:21 от AnMary »
Цитирай

Аз имах в началото леки болки, но гинекологът ми каза, че са нормални и са от разпъването на матката. Като цяло имах лека и безпроблемна бременност Wink Щом докторът ти е казал,че всичко е наред, не се притеснявай Peace
Цитирай

С първата -не,с втората-имах в началото
Цитирай

Имах, подобни на тези при МЦ. Понякога се получава от разтягане на маточните връзки. Peace
Цитирай

8 sedmiza sam...i tova e purvata mi bremennost:)SmileSmile
Цитирай

Имах болки приз цялата бременност,но моята беше проблемна.Обърни се към гинеколога който ти следи бременността.
Цитирай

Имах в началните месеци леки болки като менструални,но това е нормално в предвид че се разпъва матката.
Цитирай

не,отиди при гинеколога си
Цитирай

Имах болки,но бяха за кратко!
Цитирай

не Peace
Цитирай

В началото имах болки долу ниско в корема,които усещах като тези преди цикъл и болки в кръста и гърдите.След консултация с лекарката ми се успокох.Така че ако нещо те притеснява се консултирай с лекар.
Цитирай

Имала съм, да. Като спазъм, ниско долу. Имала съм и зацапване няколко пъти, което ме беше подлудило. ooooh!
После, като четох и питах, се оказа, че всичко това се беше развило около периода на т.нар. имплантация. С това се обяснявало. Не знам дали е нормално, или не, но мен ме беше уплашило сериозно.
Цитирай

Не, освен, че имах Т около 37 градуса.
Цитирай

Усещах болки, тип "менструални". Това беше до 4-тия месец.
Цитирай

С първата бременност имах много силни болки като менструални за около седмица в 5 г.с. После нямах проблеми  Peace С втората бременност нямам никакви болки  Peace
Цитирай

Имах леки прорязващи болки съвсем в началото на бременността, 5-6-7 седмица, след това отшумяха. Желая ти лека бременосст, увенчана с прекрасно бебе на финала Praynig
Цитирай

Аз имах болки ниско долу, особено ако дълго време съм стояла седнала зад компютър! Peace
Цитирай

Имах.
Ниско долу,достатъчно силни и често.
Имах и прокървявания и затова си седнах на д...ето и дори
и работата си оставих.
Но в последствие всичко се разви добре
До към третия месец бяха
Цитирай

Не съм имала болки и при двете бременности.
За мен всяка болка е сигнал за нередност и повод за консултация с лекар  Peace
Цитирай

Да, изпитвала съм, като при менструация.
Цитирай

Аз също имах болки ниско долу още от самото начало.Познати ми казаха,че това е нормално и аз нямах притеснения,докато не отидох на консултация и АГ-то ми каза,че който ми е казал ,че тези болки са нормални и не са за притеснение ме е излъгал.Така,още на следващия ден се озовах в болницата на системи и инжекции за задържане.Болките намаляха,но временно.И сега и сега си имам такива,но по-слаби.Навлизам в петия месец и още си ги имам - на моменти по-слаби,на моменти по-силни.Савета ми е да не се шашкате ,а просто да споделите проблема си с АГ-то и да се пазите много!
Гърдите ми бяха болезнени до преди 1-2 седмици,сега имам слабо напрежение.
Успешна бременност на всички бъдещи мами:)
Цитирай

Не, не съм изпитвала болка.Имах всякакви неразположения от общ характер,но болка- не.
Цитирай

И аз имах и болки и кървене до 4 месеца, пиех нош па и др. Нещата се затишиха за около 2-3 месеца и
сега понякога имам пак болки и са ми казали да пия нош па ,при това положение.
Цитирай

Здравейте сега съм в 14 г.с. и понякога имам болки ниско долу, а друг път усещам скубане на пъпа отвътре
и адски остра болка, последния път когато усетих такова скубане ( преди седмица) изведнъж пъпа
ми изпука отвътре и цялата болка изчезна. Rolling Eyes newsm78 странно
Цитирай

StopзА сега не смея да се засмея
Цитирай

През 2-я месец имах болки подобни на тези пред и по време на цикъл.
  Знам,че са нормално нещо.Не взимах никакви лекарства.
Цитирай

Не, болки не съм имала по време на цялата си бременност. Само преди самото раждане.
Цитирай

Имах болки като предменструални още в самото начало -5-6 г.с. след това отшумяха.Към 4 месец имах уйасно главоболие-неможех в продължение на 1 месец да си вдигна главата от възглавницата,но и това мина....В 8-ми месец се започнаха болките в кръста и под лопатките на гърба,но и това отмина като влезнах в 9-ти месец.Сега вече нищо не ме боли,пълна съм с енергия но корема ми е твърде голям и бързо се изморявам...
Цитирай

1-50 от 50 отговора