мили мамчета,изпитвахте ли болки в ранна бременност?

  • 111 016
  • 50
  •   2
Отговори
# 30
  • Razgrad
  • Мнения: 282
не,отиди при гинеколога си

# 31
  • Мнения: 9 436
Имах болки,но бяха за кратко!

# 32
# 33
  • Мнения: 1 512
В началото имах болки долу ниско в корема,които усещах като тези преди цикъл и болки в кръста и гърдите.След консултация с лекарката ми се успокох.Така че ако нещо те притеснява се консултирай с лекар.

# 34
  • до една звездичка
  • Мнения: 1 892
Имала съм, да. Като спазъм, ниско долу. Имала съм и зацапване няколко пъти, което ме беше подлудило. ooooh!
После, като четох и питах, се оказа, че всичко това се беше развило около периода на т.нар. имплантация. С това се обяснявало. Не знам дали е нормално, или не, но мен ме беше уплашило сериозно.

# 35
  • Мнения: 489
Не, освен, че имах Т около 37 градуса.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Усещах болки, тип "менструални". Това беше до 4-тия месец.

# 37
  • Мнения: 1 420
С първата бременност имах много силни болки като менструални за около седмица в 5 г.с. После нямах проблеми  Peace С втората бременност нямам никакви болки  Peace

# 38
  • София
  • Мнения: 2 613
Имах леки прорязващи болки съвсем в началото на бременността, 5-6-7 седмица, след това отшумяха. Желая ти лека бременосст, увенчана с прекрасно бебе на финала Praynig

# 39
  • Мнения: 309
Аз имах болки ниско долу, особено ако дълго време съм стояла седнала зад компютър! Peace

# 40
  • Мнения: 1 536
Имах.
Ниско долу,достатъчно силни и често.
Имах и прокървявания и затова си седнах на д...ето и дори
и работата си оставих.
Но в последствие всичко се разви добре
До към третия месец бяха

# 41
  • София
  • Мнения: 1 535
Не съм имала болки и при двете бременности.
За мен всяка болка е сигнал за нередност и повод за консултация с лекар  Peace

# 42
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Да, изпитвала съм, като при менструация.

# 43
  • Мнения: 50
Аз също имах болки ниско долу още от самото начало.Познати ми казаха,че това е нормално и аз нямах притеснения,докато не отидох на консултация и АГ-то ми каза,че който ми е казал ,че тези болки са нормални и не са за притеснение ме е излъгал.Така,още на следващия ден се озовах в болницата на системи и инжекции за задържане.Болките намаляха,но временно.И сега и сега си имам такива,но по-слаби.Навлизам в петия месец и още си ги имам - на моменти по-слаби,на моменти по-силни.Савета ми е да не се шашкате ,а просто да споделите проблема си с АГ-то и да се пазите много!
Гърдите ми бяха болезнени до преди 1-2 седмици,сега имам слабо напрежение.
Успешна бременност на всички бъдещи мами:)

# 44
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Не, не съм изпитвала болка.Имах всякакви неразположения от общ характер,но болка- не.

Общи условия

Активация на акаунт