Бихте ли спали в отделни спални ?

  • 13 238
  • 264
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 668
Аз се замислям от известно време да се изнеса в едната ни свободна стая  Rolling Eyes Просто ми е хубаво да си спя сама . Нямаме никакви проблеми , нито пък хърка мъжът ми ... просто ей - така ...
Аз лягам по късно , излизам по терасата да пуша цигари , понякога чета или гледам телевизия до нощите и така му преча на него .
Разбира се , половинката ми не знае за тези ми планове и много ще му стане криво , та засега се въздържам ...
Но въпроса ми е - ако имате възможност бихте ли си спали отделно  newsm53

# 1
  • Мнения: 212
Не. Това го приемам като силно отчуждаване между двамата партньори.
Аз също пуша и гледам телевизия до късно,ама за това си имаме хол.
Освен това,аз пък мразя да спя сама и ще ми е някво тегаво да спим отделно.
Моя мъж хърка рядко,но и постоянно да хъркаше пак не би ме принудило това да се изнеса в друга стая Naughty

# 2
  • Мнения: 1 897
Не бихме.

# 3
  • Мнения: 1 464
Ако нямаме проблеми помежду ни,не бих.Пушенето и гледането на тв не е основателна причина.

# 4
  • Мнения: 1 111
Да,понякога спим в отделни стай.Например, ако се наложи в събота да работи и съответно да не ме събуди Peace

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 133
Бих, ама нямаме свободна стая Sad.Обикновено лягаме и ставаме по различно време, а и много обичам да спя сама.
Мисля, че мъжът ми не би имал нещо против и не би се отразило на отношенията ни.

# 6
  • Мнения: 46 511
Не. Приятно ми е да усещам топлината му и да се събуждаме заедно. И както казва Hate, води до отчуждаване.

# 7
  • Мнения: 4 668
Примерно моя мъж става сутрин в 6ч. Всяка сутрин  ooooh! Аз ставам в 9 ч.
Вечер обикновено лягам / да спя имам предвид / след него ...
Т.е. не е много ясно за каква близост става въпрос , при все че не заспиваме и не се будим заедно в 95 % от случаите ...
Пак казвам - аз няма да се местя  Grinning мъжът ми не би го приел , но не виждам нищо лошо в отделните спални .

# 8
  • Мнения: 46 511
И аз съм нощна птица, но определено като си легна ми е приятно, а ако легна сама, не, не знам, както го усещаш  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 23 093
Не! Свикнала съм да го гушкам и да му мятам един крак отгоре  Grinning В никакъв случай не си го представям да спим отделно - ще ми липсва близостта му  Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 957
Малкият звяр изритва баща си всяка нощ! Протестирам!!!! Искам си мъжа в леглото!!!Завалийката не ще да спи при двамата, иска само с мен!
Знам ли дали бих? По-скоро - не. Ако на мен ми хрумне, ще ми изглежда нормално, но ако на него му хрумне, ще се завсегна - егоизъм.

# 11
  • Мнения: 59
Не. Едно от нещата, на които съм обърнала внимание е дали родителите му спят заедно. Колкото и да си пречим, се местим в спалнята заедно. Това в повечето дни ни е времето заедно Hug

# 12
# 13
  • Мнения: 539
Не знам защо питаш като ти си имаш мнение по въпроса.Аз също в никакъв случай не бих спала в друга стая,освен ако не сме скарани сериозно,може би.Как ще реагираш ако на него му минават подобни мисли за друга стая ми е интересно? newsm78

# 14
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Бих си изнесла работното място от спалнята и вече действам по въпроса, защото наистина му преча, когато имам спешни неща за довършване и вися по нощите.
Но да спя отделно - абсурд, страшно ми е криво да съм сама през нощта дори в редките случаи, когато е командировка.
И ние имаме различни режими, неговият ден започва по-рано, моят по-късно, но някак сме се нагодили към това.
Да се разделим и в отделни спални значи изобщо да не се засичаме на домашен терен Rolling Eyes.

Общи условия

Активация на акаунт