Жените харесват ли..... груби и мърляви мъже(мъжкари).

  • 42 930
  • 342
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 5
Хааа, тук добре, ама в една друга тема за приема в "чистите" ясли на кво ме правят... на нищо, направо ме #2gunfire . Девиаторе, да не ревнуваш, има място за няколко любимци, хареса ми мнението ти за тъщите- мойта е подобна. Тук в тези форуми не било скука, жена ми не мое ме отлепи от компа, ревнува... Laughing , ама аз тактично и позволих да надникне ко стааа. Ами като загрея и викам  Joy

# 331
  • Мнения: 755
хахахаха Ивайло "обясни" им/ чака те среща с перфектната ССф... тя е всевиждаща Laughing/...хохоххо не е добре да си така откровен...не е добре. Laughing Grinning Laughing

# 332
  • София
  • Мнения: 1 395
 Shocked Докато не видя, не вярвам, че такива още съществуват. Тате, ти ли си?

# 333
  • Мнения: 3 784
Груби и мърляви не, мъжкари да Simple Smile

# 334
  • Мнения: 135
Ей Ивайло...изби ми рибата с тези изказвания!!!! Joy
Изглежда яко си хлътнал по жена си та толкоз и угаждаш!!! Mr. Green
Аз пък на мойта и купих две баки с латекс и сега маа с мечето та се кине!!!! Mr. Green
От мен да знаеш че на жена никога не може да се угоди...колкото повече и угаждаш, толкоз повече ще иска!!!! Wink

# 335
  • Мнения: 5
Ей Ивайло...изби ми рибата с тези изказвания!!!! Joy
Изглежда яко си хлътнал по жена си та толкоз и угаждаш!!! Mr. Green
Аз пък на мойта и купих две баки с латекс и сега маа с мечето та се кине!!!! Mr. Green
От мен да знаеш че на жена никога не може да се угоди...колкото повече и угаждаш, толкоз повече ще иска!!!! Wink

Повярвай, тя маа с мечето, щот и е кеф да маа и да клепа, а не щото не мое те накара ти да замааш, но подозирам, че тя като свърши и се наклепа, теб няма да те има във форума поне седмица, щот ша тряя да оправаш клепаницата. Аз на мойта за такива неща не и угаждам, а иска да клепа калпазанката, иска и то мноо, но аз - "ВЪН"  Joy  Иначе, за угаждането си прав, но с правилния подход и ако не го правиш по начин, че да ти се качи на главата, и изискваш от нея подобно поведение, не мисля, че е проблем.  Sunglasses

# 336
  • Мнения: 11
Аз и любимец!?! Нещо си сбъркал бе...Аз съм обичан от хиляди и мразен от милиони Sunglasses

# 337
  • Мнения: 3
Определено мъжкарите се харесват  Peace Първо разбира се външният вид прави впечатление ( ако се поддържа с фитнес ще е много добре, няма само ние  Grinning) и характерът е не по-малко важен - не понасям злобни мъже, такива дето много говорят или са тип клюкарка - типично женските неща  Grinning

# 338
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464

От мен да знаеш че на жена никога не може да се угоди...колкото повече и угаждаш, толкоз повече ще иска!!!! Wink
Сотеее, начи не сте угодили, както трябва.  Mr. Green Ний не сме виновни.

# 339
  • Мнения: 1 749
Хааа, тук добре, ама в една друга тема за приема в "чистите" ясли на кво ме правят... на нищо, направо ме #2gunfire . Девиаторе, да не ревнуваш, има място за няколко любимци, хареса ми мнението ти за тъщите- мойта е подобна. Тук в тези форуми не било скука, жена ми не мое ме отлепи от компа, ревнува... Laughing , ама аз тактично и позволих да надникне ко стааа. Ами като загрея и викам  Joy
Любимец - само ако си с татуси, пиърсинги (тук-таме), подходящо телосложение и слушаш подходящата музика. Иначе не очаквай нищичко. Mr. Green

Соте, пак лис е оплакваш от жена ти бре, човек? Ай разберете се, да ни мирне главата и на нас. Laughing

# 340
  • Мнения: X
Хааа, тук добре, ама в една друга тема за приема в "чистите" ясли на кво ме правят... на нищо, направо ме #2gunfire . Девиаторе, да не ревнуваш, има място за няколко любимци, хареса ми мнението ти за тъщите- мойта е подобна. Тук в тези форуми не било скука, жена ми не мое ме отлепи от компа, ревнува... Laughing , ама аз тактично и позволих да надникне ко стааа. Ами като загрея и викам  Joy
Любимец - само ако си с татуси, пиърсинги (тук-таме), подходящо телосложение.....
Аууу,недей така!   smile3511   Такъв го обесвам на пиърсингите му.....да се мъчи.    Mr. Green
 Laughing

Ей Ивайло...изби ми рибата с тези изказвания!!!! Joy
Изглежда яко си хлътнал по жена си та толкоз и угаждаш!!! Mr. Green

Тъй-тъй....    Laughing  значи моя мъж вече 23 години яко е хлътнал по мен....

Та,колко казвате трае влюбването и любовта?    newsm78    Laughing   Laughing   

# 341
  • Мнения: 1 749
И аз беся, но по друг начин. Mr. Green

# 342
  • Мнения: 10 993
Харесвам чисти и спретнати. Мъжкари дето повишават тон не са за мен. Аз съм омъжена за добро момче.

Общи условия

Активация на акаунт