Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Майчета, какви са тези каши Plasmon? Често срещам реклами, но не съм чела из постингите тук нещо за тях, ако има линк моля пратете ми да не досаждам.
Цитирай

Конкретно за каши не съм чувала, но има бебешки бишкоти. В адаптирания форум има доста за тях. Моята дъщеря много обича да ги гризе. Те обаче са с глутен, така че за твоето бебе е много рано. Има и бишкоти на прах, които са без глутен и могат да се прибавят в пюрето.
Цитирай

София

Правилно ти е казала ФУКЛА,моят бебок ги обича много.Като беше на почти 6 месеца-започнах да му слагам директно от глутеновите.Те са в едни големи картонени кутии.Иначе безглутеновите са в кутии,подобни на тези с адаптирано мляко.
Другото,което му правя с бисквитките,е суров пасиран плод.Само че гледам тогава много здраво да ги смеля,за да не стане задавяне.
Цитирай

София

Майчета, какво ви е мнението за кашите на тези две марки? Доколкото знам на Plasmon само бисквитите са по-популярни?
Цитирай

Видин

На Плазмон не съм купувала, защото при нас ги няма, но Хумана са си класика. Ммм, особено банановата, само чакам да остане нещо от Ева и го дооблизвам с огромно удоволствие. Пробвали сме всичките на Хумана и немога нищо лошо да кажа за тях, както и дъщеря ми  Wink. Ако имаш възможност да си ги купуваш, няма да сгрешиш   chef.
Цитирай

София

На Плазмон не съм купувала, защото при нас ги няма, но Хумана са си класика. Ммм, особено банановата, само чакам да остане нещо от Ева и го дооблизвам с огромно удоволствие. Пробвали сме всичките на Хумана и немога нищо лошо да кажа за тях, както и дъщеря ми  Wink. Ако имаш възможност да си ги купуваш, няма да сгрешиш   chef.
За каши на Плазмон аз не знам,обаче тайничко си греба суха каша-бананова!!!-с голямата лъжица-и си я ям 35 hahaha
Хумана е просто...жестока.  chef
Цитирай

София, Младост

Има готови каши на Plasmon в бурканчета, виждала съм ги в магазините за детски храни, ни не сме ги пробвали.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.