Име?

  • 9 892
  • 66
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 242
Аз харесвам Мартин и Михаил. Иначе: Мариян, Марин, Максим, Марсел...

# 16
# 17
Future pere, как само ме изловииииииии Laughing - част е от истинското ми име - като му махна две букви!!! Stuck Out Tongue
Иначе скоро чух за едно бебче Миа и това е истинското му име.

# 18
  • Мнения: 6 206
И аз съм за Мартин. Sunglasses

# 19
  • Мнения: 3 569
Цитат на: Мия
Future pere, как само ме изловииииииии Laughing - част е от истинското ми име - като му махна две букви!!! Stuck Out Tongue
Иначе скоро чух за едно бебче Миа и това е истинското му име.


Ясно - значи си Мария Wink
На жена ми скоро й се роди братовчед. Скоро, скоро - 1 година.Тя понеже се казва Мирослава (на галено Мира), а той не може да каже "р" и й казва Миа. Много сладко Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 693
Мартин, Мирослав, Милен, Методи/й, Момчил. Моят фаворит е Мирослав.

ПП: Все пак не беше лошо да кажеш български или вносни имена предпочиташ... Rolling Eyes

# 21
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Марко или Максим.

# 22
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Мия
Future pere, как само ме изловииииииии Laughing - част е от истинското ми име - като му махна две букви!!! Stuck Out Tongue
Иначе скоро чух за едно бебче Миа и това е истинското му име.


Мия, остава да е същото бебче Миа от Русе, което и аз познавам, родено на 19.11 м.г. и направо скачай в джапанките да ходим да пием кафе Grinning

# 23
  • Мнения: 3 569
Rolling Eyes В Русе по джапанки ли пиете кафе ?!

# 24
  • София
  • Мнения: 2 300
Цитат на: reni
Мили майчета, след дълго търсене реших да попитам и вас за  име на момченце с буквичката "М". Имам странното чувство, че имената с М с броят на пръсти, а вече съм в седми месец и все още нищо не сме измислили. Embarassed
Приемам всякакви предложения Grinning


Защо държиш името да започва с "М"? Предполагам, че си разгледала доста имена, започващи с "М" и ние едва ли ще ти кажем нещо ново. Какво се крие зад тази буква /ако не е тайна разбира се/ и на кои имена си се спряла ти самата?

# 25
  • Мнения: 1 533
Цитат на: Future pere
Rolling Eyes В Русе по джапанки ли пиете кафе ?!


Ахам, само по джапанки, иначе не пускат никъде. Заради нивото на река Дунав в сантиметри. Ако прелее, да сме подготвени Laughing

# 26
  • Мнения: 717
Цитат
Future pere написа:
 В Русе по джапанки ли пиете кафе ?!


Ахам, само по джапанки, иначе не пускат никъде. Заради нивото на река Дунав в сантиметри. Ако прелее, да сме подготвени


Това ми хареса   Hands Clap

# 27
с буквата М ми харесват Момчил, Младен и Милен, имат чисто българско звучене

# 28
  • Soon London :)
  • Мнения: 133
Мирослав, Милен, Момчил, Михаил. Това са имената с М, които ми хрумват засега. Ако се сетя още някое пак ще ти пиша

# 29
Аз добавям Манол и Мануш, въпреки че Мануш звучи май малко глухо заради ш-то накрая.

Общи условия

Активация на акаунт