Хей, кой се смее там?

  • 1 291
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 072
Да ви разкажа какво ми се слу4и рано, рано от сабахлем( така по наШия край казват на сутринта). Цялата кьЩа е на крак и в бойна готовност, заЩото МиШо е на ясли. Аз отивам да пиШкам, тая работа у нас се извьрШва при "открити врати", така даваме ли4ен пример на синковеца, който напоследьк иска развод с гьрнето. Rolling EyesЦяло лято си го долЮбваШе ( с малки изклЮ4ения)... Така. ПиШкам си аз кротко и дремя ( нали е едва 7.20.). По едно време моя милост усеЩа 4етката за тоалетната , която моят син се опитва да муШне в тоал. 4иния. , не 4е успя де, ама ме одраска и намокри с нея. За който не разбра, това стана до като си стоях на тоал. 4иния. Мьжьт ми за малко да се гьтне от смях hahaha Joy Joy Joy, на мене какво друго ми оставаШе освен да се скрия в дуШ кабината...и да се измия.
Е, това не ми попре4и да си изпратя "лЮбителя на 4етката" с усмивка до вратата, а таткото продьлжаваШе да се хили и плези насреЩа ми.  Това е слу4ка , номер 3 все с тая 4етка, пьрво си я завря в устата мин. година, после го видях, 4е ведньж я използва като 4етка за дрехи Shocked #Crazy( имаШе прьски навсякьде около него ) и сега за капак това.
Успокойте ме , моля ви, само моето дете ли е такьв феномен с 4етката за тоалетна....................

# 1
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo

Сладурска душичка.
Едва ли само той е така.Аз си спомням брат ми правеше едни такива интересни с четката за тоалетната....разнасяше я из цялата къща като байряк.
Умирах от смях с него. Laughing Laughing Laughing

# 2
  • Мнения: 4 244
Не ме питай - у нас е същия цирк  #Crazy
Само дето не се е сетил да ми я навре както е станало при теб.
Явно е от възрастта - като го гледам Мишо е само 2 месеца по малък от моя разбойник

# 3
  • Мнения: 392
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha hahahaГолям майтам е паднал, внимавай следващия път да се си измие и зъбките с нея Joy Joy Joy Joy
Хей, кой се смее там? (Май всички ще се смеят )

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
леле вески, голям майтап hahaha Joy Joyхихихихохохохухуху Joy

моята не е  имала такъв контакт с четката, ама с гъбата за обувки #Crazy
идва един ден при мен и ко да видя ; цялата уста- чернилка! Twisted Evil
в ръцете й гъбата за обувки на баща й, и тя яла , мазала ,бърсала.....Close Close

ама с крема на нивея беше най- велик момент Mr. Green

# 5
  • Мнения: 4 244


ама с крема на нивея беше най- велик момент Mr. Green
Ооооооооооооо, да!
Незабравим!

Ами моя дето се маскира с малините  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 7 430
 smile3532 smile3532 ...направо ме разби това дете Mr. Green...Наистина ти е голям феномен синковеца....може да му е бъдеща професия това...да отпушва "дупки всякакви"...

Сладур
Hug

# 7
  • Ispania
  • Мнения: 4 482
Хахахаха .голям смях hahaha hahaha.
И моя "момьк" от време на време се опитва да я хване оба4е аз все се окзвам по бьрза от него(за Щастие)

# 8
  • Мнения: 239
На мама помощницата я сварих един ден на мие с четката тоалетната след себе си...навреме я хванах...

# 9
  • Мнения: 980
Хехе, смях на бучки Mr. Green
Да ти е жив и zдрав момъка Hug
НеЩо чистник си пада hahaha

# 10
  • Мнения: 4 212
Скица  Mr. Green ми имунитет си създава 4овека, щом му харесва да е за зъбки, нека е за зъбки, важното е 4е е схванал 4е е за толатна в крайна  сметка, 4истофайник, а. Laughing

# 11
  • Германия
  • Мнения: 8 082
 newsm62 newsm62 newsm62
Ми то да почисти детето бре!
Сладурче!

# 12
  • Мнения: 1 366
Ох и ний сме тъй, само дето не зная това успокоява ли те или да си се резилим заедно  Embarassed newsm78

# 13
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
Е след такова начало, денят ти е бил весел Wink.

# 14
  • Мнения: 1 072
Ох и ний сме тъй, само дето не зная това успокоява ли те или да си се резилим заедно  Embarassed newsm78

Давай, Ще се резилим Crazy Mr. Green

Дидката, не знам коя професия Ще си избере, дупки ли Ще отпуШва , какво ли, ама контейнерите за боклук и карането на истинския багер ( на хазайна)... такива работи вьлнуват дуШата му.

Общи условия

Активация на акаунт