Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-343 от 343 отговора
Не намерих такава тема ,а ми е интересно какви са ви впечатленията от лично наблчдение ? Моя приятел е рак и е много принципен и волеви човек,много е романтичен и добър когато поиска,но ако бъде наранен наистина къса всякакви връзки с този който го е направил,критичене както към себе си така и към другите и се раздава напълно ,когато вижда същото насреща Smile
Цитирай

Аз живея с Рак от 5 години. Страхотен мъж и баща за малкия ни син. Мил и грижовен,към тези,които обича. Има си и своите странности, като изчанчен мироглед, но е най-добрия мъж, който съм срещала!
Цитирай

Баща ми и дядо ми са раци  Very Happy
Големи спестовници.
Много планират.
Нещо за купуване се избира, избира...
Много обичат децата си Smile
Цитирай

Здравейте и от мен!
Моите най-любими мъже са раци-мъжът ми и баща ми. Изключителни хора, определено домошари, даващи всичко за семейството и децата си; държащи и спазващи своите принципи; даряващи с любов и внимание близките си; просто уникални. Въпреки че аз съм близнаци и по принцип не дават сходство в характерите между мен и рак, но се оказа, че поради асцендеттите ни имаме доста Опирни Точки, които всъщност ни обединяват Wink
Цитирай

Аз също съм близнаци ,но асцедента ми е рак,за неговия обаче не съм сигурна.Знам ,че се определя от часа на раждане ,даже някога бях попадала на някакви таблици,някои има ли идея как да го открия този асцедент? Smile
Цитирай

www.astro.com, там си попълваш, ще излезе.
Цитирай

мерси Smile справих се Smile
Цитирай

Съпругът ми е Рак.Много добър човек,честен,мълчалив,принципен,тактичен.Домошар,верен приятел,грижовен съпруг и страхотен баща.Естет,с вкус за красивото.Когато е наранен се затваря в себе си и трудно прощава,когато е разочарован.Трудно понася грубо отношение.Държи на думата си и му тежи,когато другите не са такива към него.Много отговорен и работлив.Недостатъци-нерешителен и мълчалив.
Цитирай

И моят съпруг е РАК!!!
Ох, какво да кажа...Вие всичко сте написали.
Невероятен човек. Много държи на  семейството. Любящ баща и невероятен съпруг.
Грижовен син. Уважава и обича безрезервно родителите си.
Предан на работата си. Има принципи, които не нарушава.
Домошар. Не обича шумни компании и купони.
Винаги премисля преди да коментира или каже нещо. Никога няма да те обиди директно.
Страхотно чувство за хумор.
Аз съм Дева, допадаме си и се допълваме перфектно.
Цитирай

Hug
Цитирай

хмм ,май няма много мнения за тези симпатяги  Whistling
Цитирай

Освен всичко казано по мои наблюдения са и много ревниви-поне моя мъж е такъв,но иначе всичко дават за семейството си.Аз съм Телец-чела съм,че си пасват като зодии
Цитирай

Ето ме и мен.
Да се представя-жена козирог с асцедент дева-мъж рак с асцедент рак (дете близнаци с асц. близнаци и едно,което го чакам да е рак,ама за асцедент съм му избрала дева-да видим дали ще дойде така Laughing ). Wink
Да се оплача-моят мъж е нощна птица-нощем виси на компютъра и секс не мога да видя напоследък.Вие как ги решавате тия възвишени въпроси? 35 35 35

Ео,за баща ти и дядо ти е малко късно,но ако попаднеш на мъж рак,за да не е спестовник и той-научи го да прави пари.Много им е се отдава-не само кариера,но и спекулация или инвестиране.Е,имат нужда от малко акъл,решителност и знания де,но...после ще позлатят каквото пипнат.Прите се леят за тях.
« Последна редакция: Пон., 22 Март 2010, 09:21 от dimitriana »
Цитирай

И аз съм омъжена  за раче вече 14 години....какво да кажа вие всичко сте описали...домошар,спестовен,любвеобилен...много сме си паснали-две рачета сме в къщи Wink.А за компютъра...да виси на него,но само когато не е на работа на следващия ден,че милия много обича да си поспива....
dimitriana -първо секса...пък после да си стой на компа колкото иска  Smile
Цитирай

Здравейте
Моят мъж също е рак, а аз съм Дева. Разбираме се добре, но и изпадаме в спор от време на време. Той често не може да излезе на глава с мен и прекратява спора. Иначе е грижовен и ще направи всичко за мен и семейството си. Не обича много шумните компании, а обича да се усъмотява. Секса е на едно от първите места за него /освен семейството/, от които не се лишава.  Smile
Цитирай

Здравейте ,баща ми е рак ,аз съм телец ,лошите черти ,който ме изкарват много извън нерви
досаден е ,може да повтаря нещо 100 пъти докато сам реши че си го разбрал,обича да контролира всичко ,приятели ,роднини(пак досада),да става всичко ,както той реши ,като си науми нещо пита ,чака одобрение ,но в повечето случай си го е решил сам,само си чеше езика да дразни,много му харесва да дразни ,като види че му се връзваш,като нещо му кажеш че не е така ,той веднага се сърди и казва прави каквото знаеш не искам да говоря с теб ,дига му се кръвното ,абе актъори са раците ,обичат театъра ,за това се водят че се разбират  и с лъва,лакоми са ,но само когато видят нещо с очите си ,"око да види",преимерно взимаме си нещо за ядене той не иска да яде ,ама като го сервират иска веднага да го пробва ,кво ще  ми яде от храната(теле съм,ей),и за всяко нещо така,сантиментални са ,помни какво е било на младини  и когато има възможност е готов да го направи отново,най ми е неприятно че трудно получаваш подкрепа от тях,ти му викаш тва ми се работи ,той ти вика ,тва не е за теб,нищо не можеш,нищо не знаеш,а той нашия всичко знае ,ей ще го убия Smile ,в същото време грижи се за семейството по негов си начин,прави каквото смята че е необходимо,стиснат е за дребни неща,а за това което си науми не,с разговор трудно се разбираш с него,вика на черното бяло ,не изслушва ,понякога казвам нещо и той след пет минути ме пита за същото,за да му го повторя че си е запушил ушите,към приятелите се отнася добре,сега прави ремонт в нас първо беше 2 стай и баня ,а сега си ги измисля и измисля едно след друго ,без да пита ,без да казва какво смята да прави ,всичко става в последния момент,или го съобщава тогава,честно ви казвам
може всичко да може да направи и да си гледа семейството ,ама това отношение ,как го търпите ,не завиждам на жените с мъже раци,постоянно може да се сърди за всяко нещо
Цитирай

bcdd  35Страхотно описание, на лошите черти на раците, но и на бащите, като цяло. Паднах си от смях!  hahaha Ето, моят баща е близнак, а подозрително прилича на твоя.
И аз съм телец!  Hug
Цитирай

Tва мъжете раци,никой не ще да пише за тях,да не вземат пак да се разсърдят:)
Цитирай

Laughing
Цитирай

Моя мъж не се сърди вече (регулирах му таз черта),ама как налита на бой...истиснки петел. Laughing
Цитирай

Моля ви де кажете нещо за тея хора и без това са леко прикрити ,а ние ги игнорирахме така,
къде се тея жени омъжени за раци,айде  да съживим малко темата за  мъжете раци,примерно
колко са работливи,сантиментални и т.н.
Цитирай

Да похваля моя (въпреки,че за това думите няма да ми стигнат)-преди 40 и кусур дни родих вкъщи и той беше страхотната ми акушерка.Беше страшно добре подготвен,а и прояви страхотен усет,за да ми създаде най-съвършените условия за едно домашно раждане.Та за подарък малко преди рождения му ден дойде и малкота ни дъщеричка рак. Love
Цитирай

Изчетох ви с огромен интерес, защото съм самотна майка и реших да си търся мъж из сайтовете за запознанства, та си пиша с един себеподобен защото и аз съм рак и имах много въпроси, чийто отговори намерих тук...благодаря ви ако имате още да добавяте моля направете го защото така помагате на такива като мен лутащи се в новите отношения с мъжа рак.. bouquet
Цитирай

Бих казала, че мъжът рак е всичко друго, но НЕ и чувствителен, грижовен, домошар, нежен и всеотдаен. Тези качества може да прочете човек във всяка характеристика по зодии. Лесно се сърдят и трудно забравят лошото, да не кажа никога. Обидчиви, упорити, но по онзи начин - тихомълком, когато правят каквото си решат без да подозираш. Абсолютно склонни към фантазиране, разбирай да си самоизмислят разни неща, които съвсем не отговарят на реалността, и отдадени на самовнушения. Ако ги оставиш един ден без да им се обадиш, с изненада ще разбереш, че през това време са измислили предълъг сценарий за влошени отношения, които пак съществуват само в техните глави. Изключително ревниви и дребнави, дори малко досадни и отегчителни понякога. Изпадат много лесно в депресивни състояния, когато са склонни само да се оплакват и чакат другия да е по-силната страна. Ей такива работи... мога и още...
Цитирай

Кажи му,че го напускаш и ще видиш как ще стане много бързо внимателен и чувствителен. 35 35
Цитирай

Epifania, не така за нашите мъже!!! #Cussing out
 Моят рак е грижовен баща, със странно чувство за хумор, има пристъпи на романтизъм и позволява да бъде тиранизиран от един упорит телец, какъвто съм аз!
 Гласувам с две ръце за мъжа телец!!!

Цитирай

kri6kami6ka,много си права.То и раците си имат трески за дялане,ама да им изсъскаш и друга песен запяват Laughing

П.П. и аз съм телец,май са си намерили майстора в наше лице рачетата Whistling
Цитирай

Чакай да се включа и аз Smile
И аз съм съпруга на рак и понякога се чудя, как издържа такова теле като мен/ и аз съм зодия телец /.
Мноого е чувствителен и лесно обидчив...само малко да му повишиш тон и все едно си го настъпал по мазола.Когато се скараме не мирясва докато темата не се изясни докрай....обича да се грижи за семейството си...особено за здравето и изкореняването на вредните навици...има страхотно чувство за хумор...артистичен,но когато реши.Иначе си живее в свой собствен свят..може да стои там дълго,но мисля че едно от най-важните неща за него е да се чувства разбран и обичан.Уважението и авторитета му са важна част от семейните отношения.Никога не ме е нагрубил,безкрайно много ми угажда..особено с храна,която обичам.Изпада в пристъпи на романтизъм,както пише kri6kami6ka. bouquet Уважава родителите си,но неговия дом е неговата крепост в нея не допуска току-така този и онзи... #2gunfireВинаги има планове за бъдещето...но когато е отчаян има нужда от много внимание и окуражаване. LoveКогато се захване с нещо се раздава докрай...дори и с цената да се строполи от умора. ShockedМърморанко..да,но когато подобна криза премине може да ти свали всички звезди от небето!Естет...обича красивите неща и уюта,но най-много цени човечността у хората..не може да поназя грубоста и безпардонността навън.Прекрасен любовник,неуморим...страстта му сякаш не угасва.Когато си до него се чувстваш най-красивата жена на света...дори единствената... Hug
Цитирай

А аз съм козирог. Laughing
Малко са несигурни съпружията ни и имат нужда от по-силни жени. Wink
Аз харесвам това,че се задълбочават и са много умели с парите-две мои много слаби страни. 35
Цитирай

Охо, значи рачетата обичат рогати!
Цитирай

Така излиза-все на нас налитат Mr. Green
Цитирай

А, спокойно, не е само на вас, има и други объркали се, майка ми е лъв. Laughing
Цитирай

А, спокойно, не е само на вас, има и други объркали се, майка ми е лъв. Laughing
Е,това са другите силни красавици в зодиака. Wink
Как са като бащи-аз също имам дъщеричка рак,та се чудя какво ще кажеш по въпроса...
Цитирай

И ние сме от двойките Рак /той/ - Телец /аз/ - явно доста срещан тандем и засега при нас успешен.И аз често се чудя как ме издържа - вечно изискваща,недоволна и упорита, но явно си ме обича Smile,което пък е още една хубава черта на раците - привързват се много силно и веднъж спечелиш ли ги(което хич не е лесно,доста са недоверчиви и трудно показват чувствата си),може да си сигурна в любовта им.
Както и други по - горе са казали - изключително семеен тип мъже - готови са на всичко за семейството,децата и съпругите си.
Цитирай

Много са мили като бащи..грижовни и отдадени...умеят да се вдетеняват,което доставя огромно удоволствие на децата Smile
Моят син например е очарован от звуците,които баща му издава и това как го бори, целува и мачка. Rolling Eyes
Нашият татко-рак много внимава и детето да се храни с полезни храни,като за него думата "скъпо" не съществува,щом се касае до здравето му. baby_neutral
Цитирай

Димитриана, трудничко е, признавам си.
Сигурно защото много си приличаме  Crazy
Много ме обича, света ще обърне за мен  Love, обаче реша ли нещо, което му се струва неправилно и едно цупене, едно мрънкане се почва Crazy По принцип си е мрънкало, ако трябва да съм честна, все си намира за нещо да е недоволен.
Иначе много го обичам, де, да не си помислите нещо.
Цитирай

И аз си имам Рак Very Happy .
Най-страхотният Мъж!!!
Цитирай

Моят мъж също е рак, а за съм козирог.Страхотен мъж наистина(мислех си,че е единствен такъв рак Laughing) -работлив,готви страхотно,нежен и мил винаги към мен,уважава много родителите си и моите също.Лошото му черта е, че е мрънкало и че всичко,което прави той е най-доброто,на другите все кусури им намира.
Баща ми е рак,но няма нищо общо с мъжа ми- кариерист,в никакъв случай домошар,властен,стиснат за другите,но не и за себе си и арогантен.
Цитирай

Лошото му черта е, че е мрънкало и че всичко,което прави той е най-доброто,на другите все кусури им намира.

Ох, разпознах се  35 И баща ми, и дядо ми разпознах  Laughing
Цитирай

запис! ще ви следя, че и моята половинка е рак.  Peace
Цитирай

За да не отварям нова тема,мисля,че тук можете да ми отговорите на следния въпрос.
Срещнах мъж Рак-с асцендетн Везни,а аз съм Овен с асцендент Близнации.Да допълня,че луната и на двамата ни е във Водолей.
Можете ли да ми кажете нещо по въпроса за този съюз.
Цитирай

des_inkata , уви и двамата трябва да си търсите Водолеи... Laughing
Но...сериозно, както е видно от по- горните изказвания, Рак обича рогатите! Асцендентите са ви чудесни, така че, давай смело! Hug
Цитирай

des_inkata , уви и двамата трябва да си търсите Водолеи... Laughing
Но...сериозно, както е видно от по- горните изказвания, Рак обича рогатите! Асцендентите са ви чудесни, така че, давай смело! Hug
О повярвай ми ,водолей не ми трябва ,бях с такъв 5 години с асцендент стрелец,но както се каза ми направи живота черен.Разделихме се с големи караници и скандали ,направо нз как се оттървах от него.Вече 4-ри месеца.Но щом казваш за този Рак-дано се получи нещо. Smile Но нали викам,че Огън и Вода не може много,но съм чувала,че асцендента е много важен ,повече от зодията Smile
Цитирай

Колкото да се "абонирам" за темата, ще кажа, че абсолютно всичко дотук прочетено си е точно така и като (+) и като (-) и съм ОК с всички страни на зодията и не ми пречат, освен едно: единственото, с което не мога да се примиря е цупенето... И по-конкретно абсурдните поводи, които си измисля, като реши да се цупи. Както някой вече каза по-напред, се хваща за някакви супер невероятни неща... Но както и да е, май вече свиквам да очаквам всичко и да съм виновна за всичко и по всяко време. Mr. Green

Като гледам комбинация с жена-Везни няма, та сигурно положението е пълна скръб... Confused
Цитирай

Димитриана, трудничко е, признавам си.
Сигурно защото много си приличаме  Crazy
Много ме обича, света ще обърне за мен  Love, обаче реша ли нещо, което му се струва неправилно и едно цупене, едно мрънкане се почва Crazy По принцип си е мрънкало, ако трябва да съм честна, все си намира за нещо да е недоволен.
Иначе много го обичам, де, да не си помислите нещо.

Еййй значи същото е и при нас Smile това цупенееее... все за дребни неща, а иначе той каквото прави - всичкото е супер Smile Каквото съм прочела дотук за зодията, все е вярно, ще ви следя  Peace
За протокола, той е Рак, аз съм Дева.. Явно тази комбинация рак + земна зодия добре върви..
Цитирай

Да,добре върви ако ходиш след него да шеташ... 35 35
На мен асцедента ми е дева. Wink
Цитирай

Божке,не вярвах толкова в зодии,ама като чета отзивите на всички все едно за един и същи мъж е писано ooooh!
Цитирай

Да се впиша и аз! Мъжът ми е Рак, аз Дева! Мисля, че си пасваме идеално- до сега такава връзка не съм имала  Blush Изключително любвеобилен, много грижовен, мил. Изпълнява даденото обещавие- ВИНАГИ! Ако даде срок го спазва! Това, което ме дразни супер много в него, е че ако го накарам да свърши нещо, или изисквам да ми купи- КРАЙ! Обаче, ако той сам реши, което НЕ е  никак рядко- няма равен! Страхотен относно изненадите! Никога не съм се притеснявала да го оставя сам да пазарува- естет от класа! Изключителен готвач е, никога не му е тежало да готви- естествено аз не готвя вкъщи Wink
винаги отстъпва при спор  Mr. Green
Цитирай

Да се впиша и аз! Мъжът ми е Рак, аз Дева! Мисля, че си пасваме идеално- до сега такава връзка не съм имала  Blush Изключително любвеобилен, много грижовен, мил. Изпълнява даденото обещавие- ВИНАГИ! Ако даде срок го спазва! Това, което ме дразни супер много в него, е че ако го накарам да свърши нещо, или изисквам да ми купи- КРАЙ! Обаче, ако той сам реши, което НЕ е  никак рядко- няма равен! Страхотен относно изненадите! Никога не съм се притеснявала да го оставя сам да пазарува- естет от класа! Изключителен готвач е, никога не му е тежало да готви- естествено аз не готвя вкъщи Wink
винаги отстъпва при спор  Mr. Green

И ние сме Рак и Дева - съвсем точно си го описала  Hug
Цитирай

Значи не само моят рак е такъв естет. Love
Винаги правят добро впечатление.
Цитирай

Ако мога да попитам как точно спечелихте вашите рачета? Wink   Аз съм овен и моя е рак и вече цяла година си играем на криеница ooooh!  Или той ще се сърди или аз..  Та интересно ми е с какво точно се привличат тези сладури  Love  Мисля си, че като един истински овен, му идвам  леко в повече понякога  Very Happy Very Happy
Цитирай

Там е чара на връзката-играта на  котка и мишка.Ние вече 7 год . с моя Рак все сме в контра:)
Цитирай

Хм, моите наблюдения за раците са по-различни. Че не си падат много по игричките. Аз за това и си обичам моят рак. Мога да бъда откровена и честна с него, да споделям абсолютно всичко и да разчитам, че пак ще ме обича.
Преди години имах връзка с друг рак, на който му въртях номерца, с цел задържане на интереса. Ми, заряза си ме...
Цитирай

Хм, моите наблюдения за раците са по-различни. Че не си падат много по игричките. Аз за това и си обичам моят рак. Мога да бъда откровена и честна с него, да споделям абсолютно всичко и да разчитам, че пак ще ме обича.
Преди години имах връзка с друг рак, на който му въртях номерца, с цел задържане на интереса. Ми, заряза си ме...

и аз съм на това мнение  Peace
Цитирай

Ракът е възможно най-задълбочената зодия,няма как да си падат по игрички.Поне не у дома.
Като цяло това е мъж,който има нужда да бъде разбиран,както и да разкрива дълбочината у вас.Аз именно за това съм с моя мъж.Всички други зодии са малко по-повърхностни,което мен лично много ме отегчава.
Цитирай

Хайде, момичета, как са вашите раци? споделяйте Smile
много е постна тази тема, а на мен ми се чете за мъжете раци!
Цитирай

За да не отварям нова тема,мисля,че тук можете да ми отговорите на следния въпрос.
Срещнах мъж Рак-с асцендетн Везни,а аз съм Овен с асцендент Близнации.Да допълня,че луната и на двамата ни е във Водолей.
Можете ли да ми кажете нещо по въпроса за този съюз.
Споко -аз съм овен а половинката ми е рак и сме женени от 15години и то щастливо.Имаме две деца-дъщеря ОВЕН и син-РАК така че всичко си е на мястото.
Цитирай

Здравейте
Моят мъж също е рак, а аз съм Дева. Разбираме се добре, но и изпадаме в спор от време на време. Той често не може да излезе на глава с мен и прекратява спора. Иначе е грижовен и ще направи всичко за мен и семейството си. Не обича много шумните компании, а обича да се усъмотява. Секса е на едно от първите места за него /освен семейството/, от които не се лишава.  Smile

Ха, не съм само аз, значи Smile

При нас спорът го прекратявам аз, цупейки се, че не ми дава да му се качвам на главата.
+ Ако го помоля с по-раздразнен тон да направи нещо, никога няма да го направи. Инат е за трима, и любвеобилен до безкрайност.
Цитирай

Не мога да ги понасям, нищо лично! Както и жените представители на тази зодия... големи всезнайковци са и са много организирани, а това определено не е за мен. Naughty По-скоро си представям мъжа Рак с някоя Дева или Риба.
Цитирай

и аз съм на това мнение  Peace

Явно грешно съм се изказала-нямам пред вид,че обичат номерца.Исках да кажа,че поне с моя Рак все се дразним за нещо,в никакъв случай с цел да провокираме ревност-така или иначе правят от мухата-слон.То моето Раче и без повод си ме ревнува ,представям си ако взема да му шикалкавя Crazy .По мои впечатления за да задържиш вниманието на мъж Рак не трябва съвсем до край да си показваш чувствата.Иска да знае,че го обичаш и да му го казваш,но като,че ли като си мисли ,че той обича повече някак си интереса му се задържа.Като знае ,че нещо е негово изцяло почва да му омръзва Peace
Цитирай

Ако мога да попитам как точно спечелихте вашите рачета? Wink   Аз съм овен и моя е рак и вече цяла година си играем на криеница ooooh!  Или той ще се сърди или аз..  Та интересно ми е с какво точно се привличат тези сладури  Love  Мисля си, че като един истински овен, му идвам  леко в повече понякога  Very Happy Very Happy

И ние сме така. Аз Овен, той Рак.Като чета какво пишете, все едно за моя става въпрос. Със странностите му се примирявам, но не и с безумната му любов към маминка, която е риби а аз не ги понасям.
Цитирай

Здравейте, момичета... да се включа и аз в темичката за тези уникални мъже  Hug
Моят е истински рак отвсякъде... роден е в средата на зодията и асцендентът му е Рак също
Аз - Везни, също съм родена по средата на зодията и асцендентът ми е Везни.
Досега навсякъде съм чела, че подобен съюз не е благоприятен, но фактите са други при нас...
заедно сме вече 14 години и мога до утре да пиша за раците, но накратко ще изброя + и -, които се сещам в момента.

Нещата много се припокриват с вашите: домошар, изключителен баща /децата просто го обожават/, на ръце ме носи, много ме слуша, помага ми вкъщи, моногамен, уважава и своите и моите родители, прави много услуги на всякакви приятели и познати

Аз ще напиша малко повечко от отрицателните:
-депресира се за секунди от нещо и се започва едно мрънкане и самосъжаление, дето можеш да полудееш...
-ако някой го подразни или не му свърши услуга, го задрасква от списъка с приятели и прошка няма...
-няма абсолютно никаква реална представа са категорията ВРЕМЕ - смята например, че да се облече и да излезе от вкъщи, да изкара колата от гаража и да стигне до другия край на града отнема 10 мин  #Crazy като бяхме гаджета винаги закъсняваше за срещи, аз пък съм супер точна и това много ме дразнеше...и все пак се радвах като го видя, защото много често объркваше мястото на срещата  Shocked
-Никога не е разбрал нещо, което съм му казала, или го е разбрал грешно.... отговаря с да, без да чува к'во го питам...
-непукист пълен /децата до него се трепят, аз съм в другата стая, той дори не ги забелязва, защото се е загледал я в мач, я в компа...  #Cussing out/
-Измисля си някакви факти, които изобщо не отговарят на действителността и сам си вярва...
-много спи...
-не се отнася добре с другите жени /особено с продавачки, касиерки и всякакви служителки някъде, постоянно е на контра и ги дразни/
-когато е във фаза да се заяжда, не мога да го понасям и просто спирам да говоря с него ... той не търпи да му се сърдя и започва да се извинява и да ми се умилква, докато не му простя.../добре че се случва рядко да е такъв, обикновено ако не се е наспал го хващат тези настроения/
-изключително неромантичен... не ми купува нищо по никакъв повод... страх го е да не обърка и затова винаги иска сама да си избирам, но аз пък много по романтичните не си падам, така че това е по-скоро +
-ако е болен или го боли нещо мрънка, преувеличава, като го слуша човек все едно умира и иска да го гледам като малко бебе... baby_neutral
Хайде, ще спирам дотук, после пак  Hug
Само да кажа, че много се обичаме и живеем в пълна хармония, почти не се караме, никога не сме се разделяли и за един ден

Цитирай

Въх, баща си познах  35
ПП. Дядо ми и баба ми са рак и везни, не им знам асцендентите, ама са около 56-57 години заедно вече, това ако не е добър съюз  Love Hug
Цитирай

Здравейте,
Познавам няколко рачета-осмокрачета Wink
Обичам своите наблюдения да пресъздавам в стихотворения и за предстоящите рачешки празници измислих основа за поздравления:

Мило раче-осмокраче,
имам честта да познавам
свръхчувствителна ти душа Smile
Нуждаеш се от постоянно внимание
и ежедневно ни поръсваш с твойто обаяние Wink
За приятел в нужда, ако се налага,
и по слонска кожа щипката ти ще затрака!
Пожелавам ти много "морета" Wink за шеговити изяви -
сладка черта, с която рачето се слави Wink,
изобилие от Здраве и Любов
и за най-чудните Хубавини бъди по рачешки готов! Wink

Дени

(На някой ако му хареса, да се чувства свободен да го използва)
Цитирай

Кет, адмирации! Леле, тези смешни минусчета са едно към едно с моя рак!
Той НЕ бърза. Закъснява, но с абсолютното вселенско спокойствие. Излиза в последния момент, и наистина мисли, че 15 минути са достатъчни да стигне от Младост до НБУ  ooooh!

Затваря се в черупката си при обида от моя страна, и моето съществуване изведнъж спира в неговите очи докато се успокои и му мине.
Цитирай

И в последният пост разпознах моичкият. Закъсняваме за влака, той ми вика за 10 минути сме там ох ох ох Mr. Green
Цитирай

съпругут ми е рак! много е добричак ,много обича да готви ,малко е срамежлив ама ... за сметка на това аз не съм много Whistling е малко сме противоположни зодии ама  това не ни пречи Peace
Цитирай

Аз като ви чета и си мисля- или моят е сбъркан рак, или изобщо не е рак. newsm78

А, ето това повече се доближава до моя случай:
Бих казала, че мъжът рак е всичко друго, но НЕ и чувствителен, грижовен, домошар, нежен и всеотдаен. Тези качества може да прочете човек във всяка характеристика по зодии. Лесно се сърдят и трудно забравят лошото, да не кажа никога. Обидчиви, упорити, но по онзи начин - тихомълком, когато правят каквото си решат без да подозираш. Абсолютно склонни към фантазиране, разбирай да си самоизмислят разни неща, които съвсем не отговарят на реалността, и отдадени на самовнушения. Ако ги оставиш един ден без да им се обадиш, с изненада ще разбереш, че през това време са измислили предълъг сценарий за влошени отношения, които пак съществуват само в техните глави. Изключително ревниви и дребнави, дори малко досадни и отегчителни понякога. Изпадат много лесно в депресивни състояния, когато са склонни само да се оплакват и чакат другия да е по-силната страна. Ей такива работи... мога и още...
« Последна редакция: Пет., 13 Юли 2012, 00:53 от Джемма »
Цитирай

Здравейте момичета
с интерес изчетох коментарите ви по темата искам и аз да се включа и да поискам мнението ви ..не съм женена но от 1 година имам връзка в един рак ..аз съм телец ..6 месеца от тази връзка беше от разстояние понеже обстоятелствата така го налагаха останалите 6 бяхме заедно ..Момичета незнам какъв е този рак но все повече ме обърква ..чета колко са роматични вашите мъже и колко ви обичат ..и се чудя на моят ..да, разбирам че има разлика между брак ,семейство и само връзка ..но този рак ме измъчи ..по никакъв начин не иска да си показва чувствата ..пълна липса на романтизъм ..имаме си спорове от време на време ..понякога и на инат ги прави нещата ..предлагала съм да се разделим но той не иска и да чуе ..казва ми че много ме обича и че е много привързан към мен но до там стане ли въпрос за чувства нито може да говори за тях нито да споделя ..знам че е бил нараняван преди и се страхува това да не се повтори(това не ми го е казвал аз си вадя изводи) но и аз имам нужда да ми показва че съм му важна и че ме обича ..не ме разбирайте погрешно имало е моменти когато ме е шокирал с държанието си ..карал ме е да се чувствам като принцеса..единствена и неповторима ..и в следващия миг студенина ..затваря се ..става груб в отношението си ..сякаш е друг човек ..сякаш ми е показал прекалено много или ме е допуснал прекалено близо и се опитва да се прикрие зад това грубо поведение..но на мен това ми тежи ..защото го обичам безкрайно много ..и не мога да се отпусна и да го обичам така както аз мога ..защото ме привлича и ме отблъсква едновременно и ме наранява и обърква допълнително ..незнам  дали някога ще ми се довери и ще бъде себе си ..защото знам че сега не е ..виждала съм го истински ..супер мил и любвеобвилен но не е такъв през цялото време ..благодаря ви за вниманието и ще се радвам на мнението ви ..съжалявам ако съм го написала малко хаотично ..малко е късничко,а и съм много уморена след работния ден ..това е засега от мен
Цитирай

Все едно говориш за баща ми - емоционален ,но не и в чувствата( не е мил и любвеобвилен ) ,груб когато си науми че някой го "напада" ( обаче твърде често),аз съм теле и не мога да го търпя тоя прост рак - основно заради никаквата практичност и сприхавият характер, а и науми ли си нещо - край - дума не дава да се каже , а аз обичам да се обясним и разберем и после да се вземе решение.
Абе раците никога не се отпускат до край , имат си вътрешен свои свят ... Едно от най важното е че са по скоро песимисти и прекалено дървени в разсъжденията си.
Иначе и да искаш да го промениш ,той няма да го приеме - даже ще се очудя ,ако те изслуша докрай и премисли какво му говориш - по скоро са прекалено вглабени в собствените си чувства за да се опитат да разберат другите
Цитирай

А самите мъже рак допускат ли се за участие в темата? Laughing
Цитирай

male4kabs, ти току- що описа моя мъж.

А самите мъже рак допускат ли се за участие в темата? Laughing

С особен интерес бих чула гледната точка на един рак, който емоционално не е обвързан с мен и може да даде отговори на въпросите, над които си блъскам главата.
Цитирай

И аз чакам с нетърпение да чуя този мъж рак, понеже в момента с един такъв съм в много лоши отношения и не знам как да направя първата крачка към сдобряване.
Цитирай

Koronis, добре дошъл!  Smile

Цитирай

Хайде да побутна темичката, че нещо замира. Чакаме мъжкия рак да си каже - доколко нашите наблюдения отразяват неговия характер  Blush
Цитирай

Здравейте и от мен. Имам сериозен проблем с мъж Рак. Всичко започна преди 3 месеца. Срещата ни беше на излизане, тогава бях обвързана с друг, но пред раздяла така да се каже. Имаше много силен интерес и от двете страни. Малки жестове и много погледи, които говореха много. В следващия месец се разделих с предишния си приятел, нещата бяха в пробна фаза и не се получиха отново. Връзката ни беше 4 години. В същото време в последствие разбрах, че рачето много беше хлътнал по мен и беше писал на обща позната, че много искал приятелка точно като мен и постоянно я питаше какво се случва с мен. Започнахме и ние да си пишем. В началото ме търсеше постоянно, говореше ми толкова мило и разкриваше прекрасните си черти от характера във всяка дума. Последва и първата среща. Беше страшно красиво, той водеше и дори каза на вечерята, че много се е отпуснал с мен и не знае защо ми споделя толкова неща. Имаше пъра целувка, пътувахме заедно след вечеря и в автобуса нарисува с пръст сърце върху панталона ми. Не мога да опиша колко ме спечели в тази нощ. Беше като някакаъв принц от миналото, попаднал случайно в днешни дни.
Още няколко излзания и много писане по скайп, защото физически бяхме разделени в други градове. Реалните контакти бяха рядки, но пишейки се оставах с впечатлението че всичко започва да става сериозно. Отидох на рождения му ден на една вила, запозна ме с брат му. Нещата станаха наистина сериозни за тези 2 месеца. Дори се отбеляза като обвързан във в ФБ.

До тук сичко е ОК. Но преди 7 дни просто от нищото ми писа, че няма смиъл  в тази връзка. Иска да не се чуваме и да си пишем. Приех решението му. Бях му адки обидена. Досега никой не е искал да къса с мен. Не знаех какво означава това и тайно се надявах наа сутринта да се обади да се извини и да забравя. Нищо подобно. След 4 дни му писах да ми каже какво се случва. Отговорът му беше, че нямало да ме направи щастлива  #Crazy Бях адски объркана. та той за 2 месеца ме накара да се влюбя в него и да забравя дори стария си приятел за толкова отрицателно време. Другият му довод беше, че всичко ми било супер, но той от последната си раздяла преди 2 години не може да се намери в нито една връзка и се чувства объркан и не намира смисъл да продължаваме.

Честно такова създание не бях срещала. Наистина май е вярно, че прави една крачка напред и две назад. Но аз наистина не разбрах какво стана. Как от много влюбен и всичко точно между нас реши да каже край. Моля за съвет какво смятате по въпроса. Има ли надежда да реши че пак ме иска. Аз съм Везни за протокола.  Smile
Цитирай

А ти би ли искала пак да те "поиска"? След това незаслужено унижение от негова страна към теб?
Бих ти препоръчала да вдигнеш високо глава и да не се ловиш като удавник за сламка.
Пусни го, като толкова се е объркал, не ти трябва мъжленце, неуверено в себе си и чувствата си към теб.
Сигурно ще ти липсва, но с времето много неща вече не болят толкова остро.
Надявам се да го забравиш час по скоро. Не е в зодията тук проблема, мисля, а по-скоро в конкретния човек...

Не се натъжавай, всяко нещо се случва за добро. Това изпитание просто е следващата стъпка към заслужено щастие  Hug
Цитирай

Не е в зодията тук проблема, мисля, а по-скоро в конкретния човек...
И аз това си помислих.
Давай напред, 2-3 месеца не са връзка, в която трябва да се вкопчваш, че и да те прави нещастна.
То всъщност никоя връзка не трябва да е такава, де.
Цитирай

Прави сте, че това отношение не заслужава повече внимание.

Но самият човек има много ценности, семейството му е образовано, получил е отлично възпитание. Има адски ранима душа. И имам чувството, че се оплаши и се затвори в себе си. Сега най-вероятно седи някъде и се самосъжалява за ситуацията, но въпреки това я предпочете.
Много сложен характер.

Thinking Не си го обяснявам. Но мога да кажа, че това наистина е мъж, който знае как да направи една жена щастлива и да бъде много внимателен и нежен.  Peace
Цитирай

Така като чета историята на sex and the city, се сещам, че през първата година от връзката ни, моя човек един ден просто ми каза, че иска да не се виждаме известно време. Изтрещях тогава, бях още тийн, отидох с приятели и се напих  ooooh! на другия ден ми се обади да се видим и като го питах защо бяха тези изпълнения не можа да ми даде отговор. Имай предвид, че раците се депресират много лесно.
Ако решиш, че го искаш, просто го покани на кафе и му кажи какво чувстваш, защото може да е неуверен и да иска знак от теб, че го искаш. Трудни характери са... склонни са към фантазиране и неправилно тълкуване на жестове и реплики.

Аз също като теб съм Везни.  Hug
Цитирай

Тази комбинация ВЕЗНИ - РАК май е обречена. Те се обиждат и се депресират. Аз съм винаги готова да простя, забравя и да се усмихвам. Може би в неговите очи съм твърде лекомислена, не знам. Щом видимо не изразявам депресии и страдания, може да не се вписвам в тяхния чувствителен свят.

От мен няма да има действия. Направих много. Единствено само където много рано му казах веднъж, че го обичам. Така го почувствах и си го казах. Сега ми призна, че това го е отблъснало и го определя като тъпо изказване, защото не може да заобичаш за кратко време някой.  ooooh!
Веднъж ми се обиди пък, че похвалих майка му. Макар да не я познавам лично, по неговите разкази си я представих много точна и го споделих с него. Реакцията беше много остра, защото не мога да давам оценки без да я познавам лично.

Не ме разбирайте погрешно. В повечето случай аз усещах много внимание и чувства от него. Постоянни сладки нарицателни и мили смс-и дори. Но един ден е мил, на другият ден може да е корено различен човек.
Цитирай

Не я отписвайте толкова комбинацията, баба ми и дядо ми са над 50 години заедно, той рак, тя везни:)
Цитирай

Дa, и ние сме заедно вече 15 год. и много се разбираме, но аз съм голямо перде и не му се връзвам изобщо на глупостите, защото съм разбрала, че след един час ще се оправи  Love
Цитирай

Оф, историята ми звучи познато. Първата ми връзка с Рак завърши по подобен начин. Аз бях захапала здраво въдицата, той ми даваше аванси..И изведнъж, като гръм от ясно небе, ме отряза...Дълго не го прежалих...Е, от значение е, че бях на 17, сигурно... hahaha
Та съвета ми е...Не си втълпявай напразни очаквания, пък, каквото стане.... Hug
Ето сега съм с друг Рак, който още не е превъртявал по подобен начин...Заедно сме от осем години. Та мисълта ми е...Може да не е от зодията. Може просто да си е свиня.
Цитирай

Не я отписвайте толкова комбинацията, баба ми и дядо ми са над 50 години заедно, той рак, тя везни:)
И ние сме така. Вече 20 години.  Hug
Цитирай

Обожавам мъжете Рак. Имат невероятно чувство за хумор, ревниви са, изключително сладко-истерични са. Mr. Green Към половинките си са много любвеобилни, не са особено романтични, но на тях всичко им подхожда... Наистина не се разбират с продавачки и всичко от сорта. Mr. Green За в момента се сещам за трима Рака и тримата нарочно се дразнят и се запъват на магазинерки и пр. Абе... направо ги побъркват, к'во да се запъват!?! Както казах-обожавам ги!... за разлика от жените-няма по-омразна зодия за жена от жена Рак. Надявам се никого не засягам, но е факт!
Цитирай

35 E, омразна, неомразна, аз си се харесвам  Laughing Свиква се, някак си  Laughing
Цитирай

Цоп и аз тук!
Четох,четох,ама връзка между Рак и Скорпион нещо не видях  newsm78
ЖИвея с мъж Рак.Хем си го обичам,хем направо го ненавиждам понякога.Както казвате-все мрънка,никога за нищо не е доволен,все аз не съм разбралата.Да,домошар е,обича малката и си играят страхотно,страшно работлив,пестелив.Дели хората,ако някой с нещо малко дори му е докривил за него вече не съществува.Много откровен,малко нетактичен чак.Спорът с него е все едно споря с радио-не приема чуждото мнение.Не обича промените.
Има и още,ще допълвам пак  Wink
Цитирай

Аз съм от доста години с Рак. До вчера си мислех, че по- верен от него няма, но съм се лъгала. Дали, според вас са склонни да изневеряват на дългогодишният си партньор? Не съм сигурна в изневярата, но пипнах нещо, което ме кара да се съмнявам
Цитирай

Аз съм от доста години с Рак. До вчера си мислех, че по- верен от него няма, но съм се лъгала. Дали, според вас са склонни да изневеряват на дългогодишният си партньор? Не съм сигурна в изневярата, но пипнах нещо, което ме кара да се съмнявам

според мен са склонни, но само и единствено, ако има чувства към другия човек.... не са от хората, които просто ще отидат да се позабавляват една нощ с някоя, която им е безразлична....
Цитирай

35 E, омразна, неомразна, аз си се харесвам  Laughing Свиква се, някак си  Laughing
Неее, не съм го казала с цел да засегна някого. Просто това са си моите впечатления, но разбира се, има изключения, както с всеки човек и всяка зодия. Просто сте много чувствителни и лично за мен сте студени хора. Най-пресния ми спомен с жена Рак е от преди месец...  по-изкуствено държание не бях виждала, ама пък сега се сещам за една друга, при която няма нищо скрито-покрито... може да е с АС Стрелец. Mr. Green Странни особи сте вие...

П.С. Сори за отклонението. Мисля, че мъжете са предани... не ми се вярва да се е стигнало до изневяра.
Цитирай

Той ми каза, че за да прави секс с една жена най - малкото трябва да я хареса.....не ми звучи много предано ама нейсе
Цитирай

Хахаха, е, не е ли логично? Вие да не би да правите секс с хора, които не харесвате Smile Разбира се, че това е най-малкото - да харесаш някого. После дали ще правиш секс с него, докато си във връзка с друг, зависи от личните ти граници на морално. Моите не го приемат особено. Но за някои личното щастие и удоволствие е по-важно от това на партньора. По мои впечатления, мъжете рак не са от тези, които поставят така нещата. Но пък кой знае.  Rolling Eyes
Цитирай

Обожавам мъжете Рак. Имат невероятно чувство за хумор, ревниви са, изключително сладко-истерични са. Mr. Green
 Както казах-обожавам ги!... за разлика от жените-няма по-омразна зодия за жена от жена Рак. Надявам се никого не засягам, но е факт!

За мен най-омразната зодия за мъж е рак. Точно заради тая сладка истеричност, която е показател за невероятната им женственост. Но ако се съберат с мъжествена и силна жена, която да балансира женските им слабости може да си намерят и обожатели.
Аз съм рак.
Цитирай

Най-добрите ми приятели /мъже/ са Рак, Близнаци и Лъв. И тримата се познават. Рачко е най-ненормалният от всички. Пред непознати е срамежлив, но стесни ли се кръгът подлудява всички с шантавите си историйки. Love Mr. Green Вярно си е малко женствен /от към поведение/. Все гледа да не засегне някого, да не обърка нещо, но на външен вид си е... мъж. Cool С Близнака като се съберат нищо свястно не могат да кажат. Все на лиготия ги избива, а уж са на по 40. И двамата много ги обичам. Познаваме се от доста време и никога не ми омръзват. Никога! Flutter
Е, ако Лъвът се намеси става друга картинката. И той има страхотно чувство за хумор, но определено се разбира, че е Цар и ония двамата веднага се кротват.
Цитирай

Миризливка, а ти каква зодия си?
Цитирай

Най-хубавата... Flutter Crazy
Стрелец. Mr. Green
Цитирай

Писалите преди мен са казали всичко - ще добавя само, че "ракът" има страхотно саркастично чувство за хумор! Не всеки може да го оцени и понесе!
Цитирай

Съпругът ми е Рак.Много добър човек,честен,мълчалив,принципен,тактичен.Домошар,верен приятел,грижовен съпруг и страхотен баща.Естет,с вкус за красивото.Когато е наранен се затваря в себе си и трудно прощава,когато е разочарован.Трудно понася грубо отношение.Държи на думата си и му тежи,когато другите не са такива към него.Много отговорен и работлив.Недостатъци-нерешителен и мълчалив.
Моят също е рак и отговаря на всичко, описано, с изключение на тактичността, която понякога му липса. Същите недостатъци откривам и аз. Понякога проявява черен хумор, който не на всеки се нрави. Да - голям мрънкалник и лесно се цупи......
« Последна редакция: Съб., 17 Ноем. 2012, 14:38 от buborana »
Цитирай

Цитат
Здравейте ,баща ми е рак ,аз съм телец ,лошите черти ,който ме изкарват много извън нерви
досаден е ,може да повтаря нещо 100 пъти докато сам реши че си го разбрал,обича да контролира всичко ,приятели ,роднини(пак досада),да става всичко ,както той реши ,като си науми нещо пита ,чака одобрение ,но в повечето случай си го е решил сам,само си чеше езика да дразни,много му харесва да дразни ,като види че му се връзваш,като нещо му кажеш че не е така ,той веднага се сърди и казва прави каквото знаеш не искам да говоря с теб ,дига му се кръвното ,абе актъори са раците ,обичат театъра ,за това се водят че се разбират  и с лъва,лакоми са ,но само когато видят нещо с очите си ,"око да види",преимерно взимаме си нещо за ядене той не иска да яде ,ама като го сервират иска веднага да го пробва ,кво ще  ми яде от храната(теле съм,ей),и за всяко нещо така,сантиментални са ,помни какво е било на младини  и когато има възможност е готов да го направи отново,най ми е неприятно че трудно получаваш подкрепа от тях,ти му викаш тва ми се работи ,той ти вика ,тва не е за теб,нищо не можеш,нищо не знаеш,а той нашия всичко знае ,ей ще го убия  ,в същото време грижи се за семейството по негов си начин,прави каквото смята че е необходимо,стиснат е за дребни неща,а за това което си науми не,с разговор трудно се разбираш с него,вика на черното бяло ,не изслушва ,понякога казвам нещо и той след пет минути ме пита за същото,за да му го повторя че си е запушил ушите,към приятелите се отнася добре,сега прави ремонт в нас първо беше 2 стай и баня ,а сега си ги измисля и измисля едно след друго ,без да пита ,без да казва какво смята да прави ,всичко става в последния момент,или го съобщава тогава,честно ви казвам
може всичко да може да направи и да си гледа семейството ,ама това отношение ,как го търпите ,не завиждам на жените с мъже раци,постоянно може да се сърди за всяко нещо
Едно към едно е моят мъж( с асцендент Стрелец),а аз съм Телец (с асцендент Скорпион)!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Цитирай

СЕга намерих тази сладка тема:)
Аз съм рак, майка на три рачета.
Страхотни сме  направо.
Домошари сме, обожаваме семействата си.
Обидчиви сме, не трябва да се връзвате, минава ни.
Трудно прощаваме некоректност. Една приятелка беше много некоректна към мен преди две години, още не съм й простила, според съпруга ми не кой знае какво провинение, но за мен  Naughty.
Обичаме здравословното хранене, готвенето  е изкуство за нас.
Естетиката е кръвта ни.
Малко летим във въздуха понякога.
Когато обещаем нещо, го правим независимо какво ни струва.
Понякога искаме да бъдем в своя свят и насаме. Когато сме тъжни и депресирани, нямаме нужда от потупване по рамото, а лично пространство.
Въпреки че сме затворени и интроверти, не е рядко явление на купон, да станем център на вечерта с чувството си за хумор и настроение.

Това е за сега. Hug

Ако имате въпроси, питайте. Twisted Evil
Съпругът ми е везни - трудна, но възможна комбинация.
Цитирай

Аз съм рак, майка на три рачета.

Има една тема за Жените Рак, можеш и там да дойдеш. Hug
Направо ти завидях, аз много исках моето да е раче, ама нещо много бързо сколаса да стане това бебе и ще е овен. Very Happy Майка ми после ми сподели, че тя искала аз да съм през април, но съм се забавила малко с получаването. Странно как някак изпълнявам нейното желание  Very Happy
Цитирай

Няма да е овен. Риби или телец ще бъде, по-вероятно риби. Мъжът ти коя зодия е?
Цитирай

Стрелец е той Very Happy Но бебчето е за средата на април-14, много ще му е да дочака телец, 9-10 дни, а пък риби ще му е раничко. Thinking
Цитирай

Риби ще бъде, ще видиш.

Аз също съм рак и мъжът ми е стрелец.  Smile
Цитирай

Хихи, ще видим  Cool И ти може да дойдеш в темата за жените-рак, тя май е малко по-назад. Cool
Цитирай

Ам и аз живeя с "Рак" вече ..мнооого станаха години Mr. Green
С една дума мога да обобщя-рицар! Peace
« Последна редакция: Съб., 24 Ноем. 2012, 21:13 от kamatna »
Цитирай

здравейте,изпитвам симпатии към мъж зодия рак,но е бил много наранен от предишна връзка,виждам че не съм му безразлична,но явно го е страх да не го наранят отново,незнам как да постъпя.Моля за съвет Smile
Цитирай

здравейте,изпитвам симпатии към мъж зодия рак,но е бил много наранен от предишна връзка,виждам че не съм му безразлична,но явно го е страх да не го наранят отново,незнам как да постъпя.Моля за съвет Smile
Според моите наблюдения, раците не си падат по игричките. Заяви открито намеренията си, ако и той изпитва симпатии към теб, ще разбереш! WinkУспех! Връзките с рак са най-значимите  в живота ми!
Цитирай

Еми и двамата знаем че имаме симпатии един към друг,той ми каза,но в същото време сме и мноог добри приятели и знам че му е трудно да забрави предишната си приятелка и още явно изпитва нещо към нея,в същото време показва и казва че има симпатии към мен и незнам аз как да постъпя да се държа резервирано и да го изчакам когато той реши да стане нещо между нас или да се отдръпна от него за да не страдам и аз ако се върне при момичето,което му е разбило сърцето,в същото време ми задава някакви въпроси от рода дали аз ще постъпя като нея в дадени ситуации разпитваме за предишни мои връзки показва че има интерес към мен и в същото време ме подлага на някакви разпити и казва че го е страх всяка следваща жена да не го нарани както бившата му и аз незнам как да се държа с него?
Цитирай

Вие на колко сте години?
Иначе моята връзка с рак беше такава - приятели, той имаше друга, разделиха се, рева ми на рамото, аз го харесвах, но си мълчах, той навсякъде ме викаше с него, но нищо не правеше, докато един ден аз не ревнах, че съм влюбена и да вземе да решава, щот така не мога (след 4 месеца мотане) Laughing И той каза "ми и аз, ама не знаех ти какво чувстваш". Аз се мъкна след тебе, ден и нощ говоря с тебе, в очите те гледам постоянно, ти не си знаел какво изпитвам ooooh! Цялата идилия трая един месец, щот съм много обсебваща (и аз като един рак Mr. Green). Бяхме аз на 20, той на 21.
Аз по-скоро бих изслушвала, помагала, доколкото мога, без да си навивам на пръста, че го искам. Малко по-дистанциранко. Като реши какво иска, да се стегне и да заповяда. Да се натресеш на мъж, неизживял раната от предна връзка, не е най-прекрасното, от която и зодия да е. Но това е след трупане на опит, опит и акъл Mr. Green.
Цитирай

двамата сме на 22 години,учим заедно по цял ден сме заедно,чуваме се за щяло и нещяло хиихихихи,споделя ми ,мислим еднакво но той както ви казах явно не  е готов за връзка.Държи се много добре ,винаги ми помага,кавалер е мил внимателен всичко което иска една жена от един мъж това момиче което го е наранило също  учи заедно с нас и постоянно му се мотка той ту е безразличен после пак   започва да страда да се замисля за някакви неща с него много си говорим мислим дори еднакво смеем се хубаво ни е заедно но той само каза че има симпатии и до там и така ,направо незнам как да постъпвам. Smile
Цитирай

ooooh! 2 рака на по 22. А кой ще се грижи за вас?
Цитирай

Майките им, бе, Пънки  Mr. Green Laughing
Цитирай

Peace Smile Smile
Цитирай

Аз съм рак, приятелят ми е рак....пълна хармония... !!! Дълги години си мислех, че не искам човекът до мен да прилича на мен , мислех си че ще е някакъв кошмар..а то какво се оказа..."Противоположностите се привличат", казват някои..да - ама друг път, с противоположностите е интересно и забавно само в началото, после истината идва наяве, когато сблъсъците се превръщат в ежедневие. Никога не съм предполагала, че ще намеря сродната си душа, е намерих я и сродната ми душа е 1към1 с мен , но просто в мъжки вариант. Или иначе казано- няма по-невероятен от приятелят ми, който е зодия рак!
Цитирай

Ние сме той рак аз лъв май нещо сме несъвместими :Д
Цитирай

Имам приятели, той е лъв, тя рак. От 20 години са заедно! Peace
Цитирай

Здравейте,

Видях тази тема. Моят приятел е рак, аз съм дева . Искам да ви кажа, че той е страхотен, както някой написа по-нагоре - "истински рицар". Той определено е моят рицар. Разбира се, имам един познат, който също е рак, няма нищо общо с него  Laughing

Сетих се за този смешен хороскоп - двойките зодиакални знаци през призмата на филмите

Зодия Рак

Рак – Рак – Плетачката на дантели
Рак – Лъв – Спасяването на редник Райън
Рак – Дева – Английският пациент
Рак – Везни – Дневникът на Бриджит Джоунс
Рак – Скорпион – Усещане за жена
Рак – Стрелец – Широко затворени очи
Рак – Козирог – Запознай се с нашите
Рак – Водолей – Спомени от бъдещето
Рак – Риби – Шесто чувство
Цитирай

Много си е добре рак и лъв даже. Aз мисля, че ракът винаги иска някой да се грижи а него, емоционално и всякак. За свалка бих те посъветвала ти да вземеш инициативата. И ние сме рак и лъв, но рака съм аз. Ракът си е неустойчив и свръхч1увствителен, но от друга страна аз рак лош човек май не знам. Smile О, Магстър, това беше много готино. Спасяването на редник Райън! Very Happy Very Happy Very Happy
Цитирай

Моят мъж е рак, аз също съм рак. Бих казала, че тази комбинация не е никак лоша, особено за дългосрочно партньорство. По принцип той е такъв работохолик, спестовник и принципен за някои неща, че чак ме изнервя.. Аз харча колкото имам и не мога толкова да се отдам на задължителна работа, както той го прави. Но пък е страшно отдаден на семейството, както и аз, за детето би направил всичко и най-вече ми харесва как си играе с него. Типичен мъжкар е за мен, но не от типа мачо, а от типа на "рицар на честта". Страшно чувство за хумор и комуникативност има, аз съм много по-затворена в себе си и определено ме уравновесява. Не сплетничи, докато аз живея малко в собствен свят и си фантазирам какво ли не. Не е най-големия романтик, които съм срещала, но определено няма да пропусне подарък за рожден ден или годишнина. Не се  ядосва лесно, трябва да съм го вбесила до безкрай за да изригне, всъщност това ми се е случвало само веднъж. Мога да разчитам на него, дава ми сигурност, може да бъде ревнив, но аз никога не съм му дала повод, защото знам, че там му е слабото място. Безрезервно свободна съм към него и винаги го подкрепям, за да се чувства добре, знам че  това е важно за него. Живеем все едно сме подписали някакъв несъществуващ кодекс на съвместното съжителство, сякаш го усещаме.. кое докъде може, като в същото време се опитвам да гоня мечти, защото за мен животът без промяна е спрял.
Цитирай

Avalinda аз съм рак също и приятелят ми, искам само да те поздравя теб и съпругът ти, да сте живи и здрави и напълно те разбирам за съвместното съжителство между 2ма раци, колко прекрасно е то , щастливки сме да знаеш... Blush
Цитирай

Магстър, не видях в таблицата Овен - Рак  Shocked ние сме точно такава двойка, след всички недоразумения вече сме си ок. Той наистина е рицар. Перфектният мъж.
Цитирай

Магстър, много е яко това  Laughing аз съм дева, той е рак. като се има предвид, че е англичанин и като знам какво става като е болен, това "английският пациент" се вписва много точно Laughing
Цитирай

кажете как да постъпя говорих с това момче ,което е зодия рак с  което сме приятели,той каза че се чувства добре с мен,че има силно привличане към мен,че иска да имаме повече от приятелски отношения (връзка) ,но не иска да ме изгуби като приятел,защото той така ми каза ,,ще се скараме за нещо и няма да се погледнем повече'' ,каза че не иска да рискува на този етап,аз му казах че по принцип са готова да опитам да имаме връзка,но след като той толкова се чуди да се оставим на времето,после мислихме че така  единия от нас може да му се засилят чувствата и да се реши да пробваме ,а другия вече да не е на тази вълна,другото което е той каза че вече веднъж си е развалил приятелството с някакво момиче след като са имали връзка и го е страх да не се случи същото и излиза че хем иска вътррешно да опитаме,хем го е страх да не се разочероваме и дори да не останем приятели.Кажете ми как мислите да проявя търпение и да видя дали въобще нешо може да се получи като връзка с времето или да го заставя че искам да опитам  за да знам дали ще се получат нещата между нас а ако не да си останем прияттели,но не знам как той ще го приеме това защото мн се колебае и се страхува да не се наиграе от това и да не страда а аз не искам да пропускам възможност искам да знам дали е можело да се получи мвжду нас или не  за да съм спокойна че не съм играла на сляпо ми съм опитала.Посъветвайте ме,моля Smile
Цитирай

Единственото което мога да ти кажа е, че аз съм почти 6 години с моят Рак и още не мога да разгадая характера му. Колеблив е. Нерешителен. Това със сигурност го знам. За другото нека те посъветват момичетата.
Цитирай

ох да такъв е и незнам какво е в главата му незнам дали да му поставя условие и как ще реагира дали ще го отблъсна
Цитирай

Моят мрази да му поставям условия и когато това стане, прави точно обратното Peace
Цитирай

И моят щом му поставя условия,точно напук ми прави-да покаже кой командва в семейството! Mr. Green
Цитирай

Никакви условия на мъж рак, Анджи! Бутнеш ли го напред, ще тръгне назад!  Smile
Цитирай

Пънки, как тогава да го накараме да свърши нещо? Да върви напред? Да премахне колебанията?
Цитирай

Пънки,ще те послушам Smile
Цитирай

Пънки, как тогава да го накараме да свърши нещо? Да върви напред? Да премахне колебанията?
И ние сме в комбинация аз - овен ,той -рак и след 15години брак  и две деца/син-рак и дъщеря -овен/ 35 постигнах този резултат-аз поставям условие, той дръпва назад ,а аз лекинко бутвам с рогата и нещата тръгват.Определено съжителството ни е изпълнено с бури,проблеми но и много любов.Добре че той е по уравновесения ,защото аз съм гръмотевици и светкавици.Толкова е спокоен ,че чак ме дразни.Много добър и грижовен баща / като си е в къщи/ даже на моменти глези прекарено много децата. #2gunfire
Цитирай

Плами Peace!

Ей и мен това спокойствие, тази мудност при раците много ме дразни. Аз сутрин ставам по часовник, рано - рано, а той си лежи, бездейства... ставай, че закъснях му викам, а той няма да закъснееш/ примерно/ и тръгва винаги в последният момент за където и да било. Той не е биологичен баща на дъщеря ми, но е перфектен в това отношение и да, много я глези и всичко и купува, което никак не ми харесва, но мълча. Поне се радвам, че не съм само аз,а че има и други Овен и Рак тук в темата и имат успешно съжителство!
Цитирай

Плами Peace!

Ей и мен това спокойствие, тази мудност при раците много ме дразни. Аз сутрин ставам по часовник, рано - рано, а той си лежи, бездейства... ставай, че закъснях му викам, а той няма да закъснееш/ примерно/ и тръгва винаги в последният момент за където и да било. Той не е биологичен баща на дъщеря ми, но е перфектен в това отношение и да, много я глези и всичко и купува, което никак не ми харесва, но мълча. Поне се радвам, че не съм само аз,а че има и други Овен и Рак тук в темата и имат успешно съжителство!
Ей с това будкане и туткане може да те побърка просто.Никога не идва на време или ако трябна да вземе някое от децата от някъде накрая познай кой хвърчи с колата защото той просто ИДВА от час и половина. #Cussing outА за купуването-още по зле стоят нещата.След като първо се опитва да бъде строг към малкия например ,след половин час вече са в МОЛа и му е купил поредната излишна простотия #Crazy Ама иначе ми е добричък и кротичък и така си живуркаме.Понякога край нас не се стои прехвърчат искри , но .....така е във вс.семейство.
Цитирай

Здравейте, момичета искам и аз макар и малко късно във времето да се включа към темата и се надявам да ме посъветвате как да постъпя. Историята е следната с мой колега зодия рак в университета  сме близки от 1г. свързани това, че той се занимаваше с една друга наша колежка и тя го нарани много тогава с него бяхме много добри приятели и покрай тази ситуация се сближихме още повече и до ден днешен сме си близки с това момче, виждаме се постоянно чуваме се, но в повечето случаи аз му се обаждам  той също звъни, но аз повече и един ден той ми каза че изпитвал привличане към мен, харесвал ме, но не можел да се отпусне, защото още се сещал как го в наранила въпросната наша колежка преди и да се оставим на времето  ако и аз изпитвам нещо към него нещата да се случат постепенно от само себе си и аз се съгласих, но ние се държим като двойка като се видим целуваме се, държим се за ръце,винаги ми помага постоянно ми повтаря че не иска да ме изгуби или да си развалим отношенията помежду си,страшно мил и галантен е. Веднъж го бях попитала какви мисли да ни бъдат отношенията само приятелски или нещо повече и той каза че е объркан че му харесвам но още не е преодолял това ,че онази колежка го е наранила и да се дистанцираме един от друг да не се чуваме толкова често, но това продължи един ден и нещата пак са същите виждаме се целуваме се ( не сме правили секс) но той не предприема нищо наистина може да  е объркан но се държи адски мило с мен все едно сме двойка а после чака аз да му се обадя, как да постъпя посъветвайте ме... МОЛЯ  Smile)))
« Последна редакция: Вт., 12 Февр. 2013, 22:19 от andjitu_02 »
Цитирай

На мен това ми звучи, като мъж, който бяга от отговорност. Няма значение от коя зодия е, зарежи го!!!

Цитирай

Настъпи го. Раците често сме пасивни и предпазливи. Не че ни е страх или сме без посока, просто не бързаме за никъде. А ако не ще - не ще. В такъв случай го оставяй и продължавай нататък. Една година е достатъчна, за да е направил избора си. Просто не бърза да ти го покаже, и ако го оставиш сам може да мине още толкова, такива сме си Party

BTW

защото той просто ИДВА от час и половина

Не е важно, че много се бавим, а е важно, че винаги пристигаме точно когато наистина трябва Laughing
Цитирай

Не е важно, че много се бавим, а е важно, че винаги пристигаме точно когато наистина трябва Laughing
[/quote]

И аз винаги се чудя как става този номер. Тръгвате все в последният момент, а пристигате точно навреме newsm78

Цитирай

Анджиту, за 2 страници, за втори път питаш за тоя. Никакво развитие не виждам в историята. Ако бях аз, да съм го зарязала  Peace Или поне да въртя още един  Laughing
Но аз съм от бързите раци  Laughing
Цитирай

И аз винаги се чудя как става този номер. Тръгвате все в последният момент, а пристигате точно навреме newsm78

[/quote]
Бързо ходене  Laughing
Цитирай

Еовин просто нещата ту започват да се случвам ту спират, извинявайте ако ви досаждам с моите искания за съвети, но винаги е добре да получиш няколко странични мнения по даден въпрос. Smile
Цитирай

Koronis, какво означава настъпи го аз да взема нещата в свой ръце ли? Very Happy С раците се чудя да нахалства ли човек или да ви чака....
Цитирай

Ми аз като рак, се гоних с един рак 4 месеца, докато аз не взех нещата в свои ръце.  Laughing Казах му, че по-добре да не се виждаме вече, щото не мога така да издържа на това да изглежда сякаш иска да съм с него, да се държи така - мило, да ме хваща за ръка, целува по бузите, прегръща, гали по косата и да е все до мен, а пък иначе нищо.  Crossing Arms Той явно се стресна и каза, че не знаел аз дали го харесвам  ooooh! Да бе, аз ако не те харесвам, само ще седя да ме галиш по косата и да ме гушкаш, да... Rolling Eyes Е, имаше резултат, цял месец бяхме заедно преди да ми изневери  Mr. Green
Цитирай

ох, с мен е по същия начин държи се мило, целуваме все едно съм му половинката така се държи, знае че го харесвам, но казва и да се оставим на времето, в същото време сега сме уж приятели а пък по принцип всеки ден  се чуваме аз съм по нахалната защото аз първо за нещо звъня и после той но вече от два дни нито той нито аз съм му звъняла не знам защо дано да се обади искам да имаме нещо но не знам в същото време  ако толкова искаше щеше да направи първата крачка а не ей така да се държи мило целувки това онова  а после дори не се обажда да ме чуе не му липсвам аааа Еовин много объркана ситуация и наистина не знам какво да направя Smile
Цитирай

А, щом не се обажда - кофти. На мен поне ми звънеше или пишеше в чатовете  Laughing
Цитирай

И моя Рак като се нацупи не звъни, ама аз като уважаващ себе си Овен не го оставям на мира. Звъня, пиша смси Laughing и той се предава .....
Цитирай

на мен ми се обади вече така че всичко от тази гледна точка е добре Smile
Цитирай

Като един истински рак  Flutter(обаче от женски пол) ще ви кажа, че "един истински рак" никога няма да поеме инициативата в свои ръце Naughty. Ако вие не го натиснете...нещата няма да станат. Аз съм предпочитала да седя на страна и да чакам , но само и само да не звънна първа Naughty. Моя девиз (както и на много други раци е )...- ако някой иска да те види или да те чуе той ще те потърси..а не обратното, просто защото ние сме прекалено "свити" и приемаме едно такова нещо (като обаждане) за досаждане.

П.с. горенаписаното важи като за жени така и за мъже раци Naughty..

Помнете един рак никога няма да ви "натисне", напротив той ще чака да бъде натиснат и точно това иска  Peace
Цитирай

Много точно ни е описала Семора. Само че точно поради тази свитост и пасивност, хората около нас си задават въпроси дали изобщо имаме интерес и т.н. И дори и да знаят каква е причината за това поведение, това не ги топли особено и не го възприемат за нормално. Но все пак има и такива, които  проявяват разбиране и нямат проблем с тази наша особеност. Peace

А представете си колко е забавно, когато и двете страни са рак... Но дори и там се случват нещата. Необяснимо как наистина, но се получава, явно чрез някакви странни вселенски сили... Laughing
Цитирай

хахаха - е то ,никой не обича да звъни или да направи нещо първи и се прави на свит ,щото му е по удобно - ама вие си мислите че сте уникални в това  Laughing
Цитирай

Явно трябва да се досажда на рака, за да се получат нещата, защото той няма да прояви иницитивата, но так няма ли да се почувства притиснат и това да го отблъсне? Smile
Цитирай

Аз пък не съм на мнение,че рака е пасивен.Поне моя не е.Докато се сваляхме все той бе първи,инициатор и т.н.В периода,в който бяхме разделени,също.Постоянно се обаждаше ,виждахме се  и т.н.
Цитирай

И моя Рак е супер нахален.Докато се сваляхме направо през половин час се чувахме и все се натискаше да излезем(щото  пък аз се правих на недостъпна Laughing). И сега си е такъв,през деня поне по 2-3 пъти ми звъни да се чуем.
« Последна редакция: Съб., 23 Февр. 2013, 13:43 от galinna_pj »
Цитирай

Не всички мъже раци стават... за пример ще дам "мен самия".. мъж рак на 26г.
Готвя само някои лесни неща..от няма на къде. Работния ми стаж е максимум 2-3 години.
Живея с майка си след като нашите се разделиха преди 10 години (след ежедневни пияснки караници с години). Само съм и в тежест след като работя само от време на време(тя е овен). Постоянно съм на компа... по филми или игри... само и само да не се срещам с реалния живот и да ми е по лесно. Имах една връзка като по млад.. бях се отдал напълно и при нея изглеждаше същото.. както и да е .. тя ми изневери преди даже нещата да са станали по интимни...от тогава си карам сам...детствен..за което ми е все едно... небих тръгнал да спя с някоя просто ей така... неизкам  и на курва да плащам.. харесва ми факта да си остана така...за външността нищо ми няма.. висок ,сини очи...имал сам доста комплименти от противоположния пол... така че това не е проблема да съм пълна отрепка...  виждам се като непотребно същество което трябва да напусне този свят след като е в тежест на всички и неиска нищо от живота. Несъм се самоубил само защото знам колко мъка ще причини това на родителите ми и също това че имам някакъв страх от бог, колкото и да не вярвам в него.
« Последна редакция: Пет., 22 Февр. 2013, 01:30 от stanislavvv »
Цитирай

според мен се обажда скритото самочувствие на рака ,дето си мисли че е много кадърен и може да постигне много ,та за тва се самосъжаляваш толкова - просто си свикни с тая мисъл че за известно време ще си така ,пък ще мине ... А щом и по жени не щеш да  ходиш = значи верно си сбъркан Smile
Цитирай

Станислав, след като си на компа по цял ден използвай времето да си потърсиш работа по интернет. Езици знаеш ли, какво е образованието ти?
Защо ти са минавали мисли за самоубийство? Боже, боже...
Цитирай

Само аз ли се съмнявам в истинността на написаното от Станислав newsm78
Да не ни мяташ нещо?
Какво целиш с написаното? newsm78
Цитирай

Аз само, че е девствен не му вярвам  Laughing

Иначе такива млади и безотговорни - бол, от всяка зодия. Тези, които работят, ги избива на кръчми и екскурзии; тези, които не работят - на висене пред компа и живеене с родителите. Много такива познавам, за съжаление.  Confused
Цитирай

Всичко е истина... просто реших да си кажа в анонимен форум :')  .. кадето никой не ме знае, може да звучи шантаво но е истина.. необичам да лъжа за да саздавам някакво впечатление в хората.. просто изках да покажа една лоша версия на мъж рак :X

dpv : знам английски...сега живея в Лондон...татко се ожени за друга в Испания, почти не съм го виждал... а училище... първо изостанах един клас а после не завърших 12-ти клас... след това напуснах страната след като майка замина преди мен... аз съм се отписъл .. не мечтая и не си права илюзия... има милярди хора по света...ако аз ичезна...е просто един билогичен индивид по малко.

Както и да е много се протака това мойто... продалжавайте по темата... интересно ми е да чета за добрите версии на мъж рак, тези които са настъпали в живота по различни пътища и действия. :')
Цитирай

Станиславе, а ти що се косиш толкова? Такъв си, що не? SmileНа чии изисквания трябва да отговаряш? На обществото? Хайде, нема нужда!Не може всички да са адаптивни и трудолюбиви, нали така? Казват, че раците сме малко нещо извънземни, особняци сме. И аз бях девствена до 20/и моля това да не се споделя в друга тема! Praynig/, макар че кво ми пука?! СЕга съм на 22 за сведение, и аз не съм грозна, просто съм си такава, особена. Не му мисли толкова! Smile Защо не си намериш някоя необременяваща работа, колкото да не е без хич? Само идея. Hug
Цитирай

Най умното което можеше да се каже - Пънки евала,даже не вярвах че ше го каже жена рак Very Happy
Цитирай

Ще продължавам да твърдя, че си прави т*ш*к с нас...

Хайде сега нападнете ме Tired
Цитирай

Светло дете е Пънки.  Wink   Не ми е проблем да поработвам по-малко, но колко много неща несъм казъл още за моята бъркотия. Спестих малко бля бля,  ''бъдеще'' и "мен" не съвпадат в нито един аспект. Единственото което ми остана е чувството за хумор за да минават по лесно дните.

Моля НЕ нападайте Semora!  Shocked
« Последна редакция: Нед., 24 Февр. 2013, 11:41 от stanislavvv »
Цитирай

Продължавам да се учудвам с колко грешки пишеш. Smile Ти пак си стой у вас, ама почети книги, вместо да висиш на компютъра  Smile
Цитирай

Благодаря за забележката.
Да си призная вече бъркам ръкописния си български с английския.   Confused

На всичкото отгоре тръгнах да се занимавам с Корейски за разнообразие,
но доста ме обърква тяхната граматиката.

안녕하세요?!
만나서반갑습니다.

Цитирай

А, за корейския не знам, не мога да помогна.
Мога само с английски, френски, италиански, руски и фински  Mr. Green Laughing
Цитирай

да бе ,знаеш ти  Laughing - тролски знаеш Laughing
Цитирай

Zdraveite na vsi4ki!
Neka vi razkaja I moita istoriq s rak!Predi dva meseca se zapoznahme na edin kupon I stana zaribqvkata!Az bqh mn privle4ena ot nego!Toi mi vze nomera I mi se obadi po4ti vednaga,o6te na sutrinta kato se prebira6e ot party-to!Sled dva-tri dena izlqzohme,be6e nevoroqtna ve4er,stoqhme I si govorihme s 4asove,razhojdahme se,darjahme se za ruce I ne spirahme da se celuvame,bqhme kato na 15!hahahaha Vidqhme se I na drugiq den ve4erta!Toi e strahoten,darji se s men neveroqtno I e mn vnimatelen I galanten!Zapozna me s nqkolko negovi priqteli,s bratov4ed si me zapozna su6to!Vtqh sum hodila dva puti,toi e idval v nas!No mn rqdko namira vreme za men,ina4e si pi6em vseki den,estestveno pove4eto puti az purva pi6a,no I toi go pravi ot vreme na vreme!Ako ne mu otgovorq vednaga stava razdraznitelen!Edin put daje izlqzoh na klub bez nego I toi po4ti mi se razsurdi!Ta taka de ne Moga suvsem da go razbera,vijdam 4e ima interes,no mislq,4e edin 4ovek ako naistina haresva nqkogo vinagi namira vreme za nego!Kakto I da e,predi tri dni mu pisah,4e mn si mislq I se 4uvstvam oburkana!Toi mi pisa samo da ne gi mislq ne6tata,4e te ili se slu4vat ili ne!Pisahme si I na drugiq den,tova predi tri dni I ot togava ni6to!A si pi6em vseki den!Za poqsnenie az sum zodiq Deva I ne obi4am takiva neqsnotii!Daite mi suvet!Kazvam si,4e nqma smisul 6tom se izmu4vam,no otdavna ne sum hlutvala taka!Blagodarq vi mn predvuritelno!
Цитирай

Какви са тия чудесии в темата?

Язи като истински рак ви предизвиквам на бой с щипки! Laughing
Цитирай

Anna Karenina..  не че разбирам много от тези неща но ще съдя по мен като Рак.

Освен ако не е страшно зает ама много страшно зает... тогава и той не е сигурен какво иска и се опитва да го разясни. Междувременно ще те даржи изкъсо, защото не е сигурен в теб все още... ще трябва да се постараеш доста върху доверието... понеже едно е вълнението от нова връзка друго е когато нещата стават по сериозни. Мен лично с много съобщения със сладки неща, без нищо съществено в един момент ще ми омръзне и ако ми пишат накрая че мислят и не са сигурни и объркани... би ме отдалечило с очакване на някакво невероятно действие от другия за да се оправят нещата.

Повтарям... това е само ако съдя по мен! Не го приемай напълно.
« Последна редакция: Пон., 25 Февр. 2013, 14:19 от stanislavvv »
Цитирай

Mn ti blagodarq stanislavvv za otgovora!Az naistina ne znam kakvo da napravq sega,mislq si 4e za nego tova e kraq,vupreki 4e az ne sum gotova da se otkaja ot ne nego!Naistina mn go haresvam I az ne sum se sumnqvala v svoite 4uvstva,a v negovite!
Цитирай

Ако можеш да го привлечеш някаде "насаме" за да се изясните.
Да подходиш с разбиране и да му кажеш какво наистина чувстваш... тогава можеби ще разбереш дали налистина иска да избяга от връзката или му е трябвало потбутване за да потръгне отново.

Опитвам да помогна... но нали знаеш... различни хора различни идеали  Tired
Цитирай

Ne,nqma smisul!Dnes mu pisah,a toi ne mi otgovori!Qvno vsi4ko e priklu4ilo,no za men e mn tupo da svur6i po tozi na4in!Pone edin sms da be6e mi napisal!Kakto I da e,jivotat produljava!Blagodarq vse pak stanislavvv za suvetite! Smile
Цитирай

Stanislavvv-pisa mi!"Prosto te vijdam , che mn hlutvash a az ne sum gotov za vruzka za sega taka Sam mi e dobre nadqvam se da me razberesh....I az imam simpatiii Kum tebe hubavo I intelegentno momiche Si .. Priqtno mi e da prekarvam vreme s tebe no ne iskam da se angajiram ne ti pisah do sega zashtoto nqmah vuzmojnost (tela mi beshe sprqn) , a iskah da premislq neshtata ...... Ako iskash mojem da Si ostanem priqteli da se motame ot vreme na vreme I da piem po kilo vino ili dve..... hahah ako li ne shte te razbera napulno Smile)"Tova be6e to4niqt SMS,koito mi pratq!Kakvo misli6 ti?Az si mislq,4e ne iska ni6to seriozno,no vse pak ne e siguren,4e iska da razdeli okon4atelno s men!
Цитирай

Няма ли за теб кирилица, момиче?
Тия приказки колко си хубава и интелигентна са само, за да не те нарани твърде много, разкарвайки те без никакво обяснение. Не се занимавай повече, няма смисъл  Peace
Цитирай

Blagodarq ti Еовин za otkroveniq I leko grub otgovor!Kolkoto do tova dali na kirilica ili latinica 6te pi6a-tova si e li4no moi izbur,6tom ne e zabraneno ot saita zna4i 6te si pi6a kakto iskam!:)SmileSmileSmile
Цитирай

Да, но в сайта е забранено, очевидно не си прочела правилата Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=4823.0

Отговорът ми може и да е груб, но ако ме послушаш, ще си спестиш разочарования. От опит го знам, блъскала съм си главата с подобни опити за създаване на отношения не веднъж и два пъти.
Цитирай

По добре се опитай да го отпишеш и да си отвориш сърцето за нови вазможности.
Междувременно може да му кажеш, че си оставате приятели, за да му покажеш че си окей така или иначе. Покажи малко женско достойнство.. покажи му че той не е последният мъж на земята Smile
Цитирай

Така и направих!Писах му,че си оставаме приятели!Няколко дни си мислех и разбрах,че няма смисъл да се занимавам с човек,който не иска да е с мен!Да,наистина много го харесвам,но след като той не ме харесва достатъчно,няма смисъл!Човек не се чуди дали иска връзка с даден човек или не,той просто иска да е с него,да го вижда и да прекарва времето си с него!Аз така се чувствах,когато бях с него,не съм се замисляла какво имаме или какво ще бъде,просто исках да бъда с него!След като той не чувства същото,тогава е по-добре всичко да спре до тук!Животът продължава и сега ще дам път на следващия!Много ви благодаря,че изслушахте историята ми и че ми дадохте съвети!Специално благодаря на stanislavvv! Smile Smile Smile
Цитирай

Здравейте и от мен! И аз обичам едно раче- осмокраче! Везни съм и сме заедно от повече от година. Познаваме се от деца и цял живот сме били приятели, но разделени по различни краища на света, докато съдбата не реши да ни събере по друг начин и да се преоткрием.  Wink Никога не съм имала до себе си по- любвеобилен, по- отдаден, по- страстен и по- загрижен мъж. И двамата сме на по 30 и отгоре годинки, и двамата сме яли попарата и сме имали несполучливи връзки и затова като, че ли сега много внимаваме да не разочароваме и да не бъдем разочаровани. При мен проблема е, че понякога говори за бивши приятелки, но ги вмъква в разговора неочаквано. В онази болница водих еди- коя си (примерно)... ама болницата е много хубава... от онзи магазин еди- коя си си купи не знам какво си... аз си мълча и се правя на разсеяна, но с мълчанието си му показвам, че не ми е особено приятно. Никога не съм споменавала моите бивши приятели, именно затова- да не създавам напрежение между нас. Знам, че не е здравословно да се говори за бивши любови. Но също така знам, че за раците миналото им е много важно и затова стискам зъби (засега). Понякога си мисля, че го прави нарочно, за да ми гледа реакциите... не знам... според вас способни ли са рачетата да правят такива "номерца" с някаква цел?
Цитирай

Здравейте и от мен! И аз обичам едно раче- осмокраче! Везни съм и сме заедно от повече от година. Познаваме се от деца и цял живот сме били приятели, но разделени по различни краища на света, докато съдбата не реши да ни събере по друг начин и да се преоткрием.  Wink Никога не съм имала до себе си по- любвеобилен, по- отдаден, по- страстен и по- загрижен мъж. И двамата сме на по 30 и отгоре годинки, и двамата сме яли попарата и сме имали несполучливи връзки и затова като, че ли сега много внимаваме да не разочароваме и да не бъдем разочаровани. При мен проблема е, че понякога говори за бивши приятелки, но ги вмъква в разговора неочаквано. В онази болница водих еди- коя си (примерно)... ама болницата е много хубава... от онзи магазин еди- коя си си купи не знам какво си... аз си мълча и се правя на разсеяна, но с мълчанието си му показвам, че не ми е особено приятно. Никога не съм споменавала моите бивши приятели, именно затова- да не създавам напрежение между нас. Знам, че не е здравословно да се говори за бивши любови. Но също така знам, че за раците миналото им е много важно и затова стискам зъби (засега). Понякога си мисля, че го прави нарочно, за да ми гледа реакциите... не знам... според вас способни ли са рачетата да правят такива "номерца" с някаква цел?

« Последна редакция: Вт., 02 Апр. 2013, 11:04 от *Semora* »
Цитирай

Не знам дали е нарочно.
Аз съм рак и също го правя и знам, че приятелят ми се ядосва, обаче понякога не се усещам  Blush
Той много се дразни, особено ако съм споменала някой от по-мимолетните, а не двете дълги връзки.
Та малко от малко се понаучих да премислям какво разказвам, ама се случва да се изпусна Crazy
Но в крайна сметка, това са хора, които някакси са ми повлияли в развитието и се присещам за тях, дори с години да не съм ги виждала. Раците сме си такива - паметливи  Laughing Blush
Аз лично умирам от любопитство за предишните негови приятелки, а той мълчи като пън  Crossing Arms
Цитирай

Благодаря ви, мили рачета за отговора (*Semora* и Еовин). Не съм от ревнивите. Знам, че е признак на слабост и не обичам да ревнувам, още повече да го показвам, но се дразня. Още повече, че няма хубави спомени от бившите си връзки и затова не разбирах защо го прави, но вече ми е ясно  Smile За първи път се регистрирам и участвам в подобен "разговор", но ми хареса темата и реших да се включа. Още повече като прочетох всички ваши истории и вече се чувствам съпричастна. Не съм очаквала всичко да е идеално, даже бих се притеснила, ако е... така, че... това да му е недостатъка. Поздрави!  Smile
Цитирай

Много е вярно това за раците и миналото!
Цитирай

я ми кажете като се разсърди мъжът рак дълго ли го държи?
Цитирай

Зависи за какво се сърди, зависи дали е наранен...
От моя опит с мъже рак - не. Но първата крачка към сдобряване почти винаги съм я правила аз, също рак... Laughing Да отбележа още, че са злопаметни.
Цитирай

точно като написах въпроса и той ми се обади, но дали нещата ще се случат както преди да ни бъдат отношенията или той ще се отдръпне, как да се сближим както преди не знам как да постъпя с него?
Цитирай

според него всичко е ок за това уж му е минало но по телефона е едно а действията му може да са други да се държи студено или дистанцирано много са объркващи мъжете раци, а  с жените от тази зодия се разбирам.
Цитирай

Ти ОЩЕ ли се занимаваш с този?!
Цитирай

не, вече е друг рак! Smile
Цитирай

От един, та на друг, а  Smile
Цитирай

Ракохоличка!   
То и при мен май така се получи...Първата ми любов беше рак. Връзката свърши много зле(за мен). После 10 години си страдах. Имах връзка с друг рак, а сега от много години си живея с трети.
Влизат под кожата, пустите...
Цитирай

Здравейте на всички! Smile Гледам, че темата е за мъже раци, пък такива тук почти не намирам, затова викам да позапълня липсата. Very Happy

Ще следя с интерес темата. Поздрави! Peace
Цитирай