Мъжете Рак

  • 120 144
  • 739
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 0
Здравейте ,баща ми е рак ,аз съм телец ,лошите черти ,който ме изкарват много извън нерви
досаден е ,може да повтаря нещо 100 пъти докато сам реши че си го разбрал,обича да контролира всичко ,приятели ,роднини(пак досада),да става всичко ,както той реши ,като си науми нещо пита ,чака одобрение ,но в повечето случай си го е решил сам,само си чеше езика да дразни,много му харесва да дразни ,като види че му се връзваш,като нещо му кажеш че не е така ,той веднага се сърди и казва прави каквото знаеш не искам да говоря с теб ,дига му се кръвното ,абе актъори са раците ,обичат театъра ,за това се водят че се разбират  и с лъва,лакоми са ,но само когато видят нещо с очите си ,"око да види",преимерно взимаме си нещо за ядене той не иска да яде ,ама като го сервират иска веднага да го пробва ,кво ще  ми яде от храната(теле съм,ей),и за всяко нещо така,сантиментални са ,помни какво е било на младини  и когато има възможност е готов да го направи отново,най ми е неприятно че трудно получаваш подкрепа от тях,ти му викаш тва ми се работи ,той ти вика ,тва не е за теб,нищо не можеш,нищо не знаеш,а той нашия всичко знае ,ей ще го убия Simple Smile ,в същото време грижи се за семейството по негов си начин,прави каквото смята че е необходимо,стиснат е за дребни неща,а за това което си науми не,с разговор трудно се разбираш с него,вика на черното бяло ,не изслушва ,понякога казвам нещо и той след пет минути ме пита за същото,за да му го повторя че си е запушил ушите,към приятелите се отнася добре,сега прави ремонт в нас първо беше 2 стай и баня ,а сега си ги измисля и измисля едно след друго ,без да пита ,без да казва какво смята да прави ,всичко става в последния момент,или го съобщава тогава,честно ви казвам
може всичко да може да направи и да си гледа семейството ,ама това отношение ,как го търпите ,не завиждам на жените с мъже раци,постоянно може да се сърди за всяко нещо

# 16
  • sofia
  • Мнения: 3 706
bcdd  JoyСтрахотно описание, на лошите черти на раците, но и на бащите, като цяло. Паднах си от смях!  hahaha Ето, моят баща е близнак, а подозрително прилича на твоя.
И аз съм телец!  Hug

# 17
  • Мнения: 0
Tва мъжете раци,никой не ще да пише за тях,да не вземат пак да се разсърдят:)

# 18
# 19
  • Мнения: 762
Моя мъж не се сърди вече (регулирах му таз черта),ама как налита на бой...истиснки петел. Laughing

# 20
  • Мнения: 0
Моля ви де кажете нещо за тея хора и без това са леко прикрити ,а ние ги игнорирахме така,
къде се тея жени омъжени за раци,айде  да съживим малко темата за  мъжете раци,примерно
колко са работливи,сантиментални и т.н.

# 21
  • Мнения: 762
Да похваля моя (въпреки,че за това думите няма да ми стигнат)-преди 40 и кусур дни родих вкъщи и той беше страхотната ми акушерка.Беше страшно добре подготвен,а и прояви страхотен усет,за да ми създаде най-съвършените условия за едно домашно раждане.Та за подарък малко преди рождения му ден дойде и малкота ни дъщеричка рак. Heart Eyes

# 22
  • Мнения: 937
Изчетох ви с огромен интерес, защото съм самотна майка и реших да си търся мъж из сайтовете за запознанства, та си пиша с един себеподобен защото и аз съм рак и имах много въпроси, чийто отговори намерих тук...благодаря ви ако имате още да добавяте моля направете го защото така помагате на такива като мен лутащи се в новите отношения с мъжа рак..  bouquet

# 23
  • Мнения: 334
Бих казала, че мъжът рак е всичко друго, но НЕ и чувствителен, грижовен, домошар, нежен и всеотдаен. Тези качества може да прочете човек във всяка характеристика по зодии. Лесно се сърдят и трудно забравят лошото, да не кажа никога. Обидчиви, упорити, но по онзи начин - тихомълком, когато правят каквото си решат без да подозираш. Абсолютно склонни към фантазиране, разбирай да си самоизмислят разни неща, които съвсем не отговарят на реалността, и отдадени на самовнушения. Ако ги оставиш един ден без да им се обадиш, с изненада ще разбереш, че през това време са измислили предълъг сценарий за влошени отношения, които пак съществуват само в техните глави. Изключително ревниви и дребнави, дори малко досадни и отегчителни понякога. Изпадат много лесно в депресивни състояния, когато са склонни само да се оплакват и чакат другия да е по-силната страна. Ей такива работи... мога и още...

# 24
  • Мнения: 762
Кажи му,че го напускаш и ще видиш как ще стане много бързо внимателен и чувствителен. Joy Joy

# 25
  • sofia
  • Мнения: 3 706
 Epifania, не така за нашите мъже!!! #Cussing out
 Моят рак е грижовен баща, със странно чувство за хумор, има пристъпи на романтизъм и позволява да бъде тиранизиран от един упорит телец, какъвто съм аз!
 Гласувам с две ръце за мъжа телец!!!
 

# 26
  • Мнения: 85
kri6kami6ka,много си права.То и раците си имат трески за дялане,ама да им изсъскаш и друга песен запяват Laughing

П.П. и аз съм телец,май са си намерили майстора в наше лице рачетата Whistling

# 27
  • Мнения: 0
Чакай да се включа и аз Simple Smile
И аз съм съпруга на рак и понякога се чудя, как издържа такова теле като мен/ и аз съм зодия телец /.
Мноого е чувствителен и лесно обидчив...само малко да му повишиш тон и все едно си го настъпал по мазола.Когато се скараме не мирясва докато темата не се изясни докрай....обича да се грижи за семейството си...особено за здравето и изкореняването на вредните навици...има страхотно чувство за хумор...артистичен,но когато реши.Иначе си живее в свой собствен свят..може да стои там дълго,но мисля че едно от най-важните неща за него е да се чувства разбран и обичан.Уважението и авторитета му са важна част от семейните отношения.Никога не ме е нагрубил,безкрайно много ми угажда..особено с храна,която обичам.Изпада в пристъпи на романтизъм,както пише kri6kami6ka.  bouquet Уважава родителите си,но неговия дом е неговата крепост в нея не допуска току-така този и онзи... #2gunfireВинаги има планове за бъдещето...но когато е отчаян има нужда от много внимание и окуражаване. Heart EyesКогато се захване с нещо се раздава докрай...дори и с цената да се строполи от умора. ShockedМърморанко..да,но когато подобна криза премине може да ти свали всички звезди от небето!Естет...обича красивите неща и уюта,но най-много цени човечността у хората..не може да поназя грубоста и безпардонността навън.Прекрасен любовник,неуморим...страстта му сякаш не угасва.Когато си до него се чувстваш най-красивата жена на света...дори единствената... Hug

# 28
  • Мнения: 762
А аз съм козирог. Laughing
Малко са несигурни съпружията ни и имат нужда от по-силни жени. Wink
Аз харесвам това,че се задълбочават и са много умели с парите-две мои много слаби страни. Joy

# 29
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Охо, значи рачетата обичат рогати!

Общи условия

Активация на акаунт