Мъжете Рак

  • 120 314
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 85
Така излиза-все на нас налитат Mr. Green

# 31
  • Мнения: 6 992
А, спокойно, не е само на вас, има и други объркали се, майка ми е лъв. Laughing

# 32
  • Мнения: 762
А, спокойно, не е само на вас, има и други объркали се, майка ми е лъв. Laughing
Е,това са другите силни красавици в зодиака. Wink
Как са като бащи-аз също имам дъщеричка рак,та се чудя какво ще кажеш по въпроса...

# 33
  • Мнения: 162
И ние сме от двойките Рак /той/ - Телец /аз/ - явно доста срещан тандем и засега при нас успешен.И аз често се чудя как ме издържа - вечно изискваща,недоволна и упорита, но явно си ме обича Simple Smile,което пък е още една хубава черта на раците - привързват се много силно и веднъж спечелиш ли ги(което хич не е лесно,доста са недоверчиви и трудно показват чувствата си),може да си сигурна в любовта им.
Както и други по - горе са казали - изключително семеен тип мъже - готови са на всичко за семейството,децата и съпругите си.

# 34
  • Мнения: 0
Много са мили като бащи..грижовни и отдадени...умеят да се вдетеняват,което доставя огромно удоволствие на децата Simple Smile
Моят син например е очарован от звуците,които баща му издава и това как го бори, целува и мачка. Rolling Eyes
Нашият татко-рак много внимава и детето да се храни с полезни храни,като за него думата "скъпо" не съществува,щом се касае до здравето му. baby_neutral

# 35
  • Мнения: 6 992
Димитриана, трудничко е, признавам си.
Сигурно защото много си приличаме  Crazy
Много ме обича, света ще обърне за мен  Heart Eyes, обаче реша ли нещо, което му се струва неправилно и едно цупене, едно мрънкане се почва Crazy По принцип си е мрънкало, ако трябва да съм честна, все си намира за нещо да е недоволен.
Иначе много го обичам, де, да не си помислите нещо.

# 36
  • Мнения: 234
И аз си имам Рак Grinning .
Най-страхотният Мъж!!!

# 37
  • София
  • Мнения: 147
Моят мъж също е рак, а за съм козирог.Страхотен мъж наистина(мислех си,че е единствен такъв рак Laughing) -работлив,готви страхотно,нежен и мил винаги към мен,уважава много родителите си и моите също.Лошото му черта е, че е мрънкало и че всичко,което прави той е най-доброто,на другите все кусури им намира.
Баща ми е рак,но няма нищо общо с мъжа ми- кариерист,в никакъв случай домошар,властен,стиснат за другите,но не и за себе си и арогантен.

# 38
  • Мнения: 6 992
Лошото му черта е, че е мрънкало и че всичко,което прави той е най-доброто,на другите все кусури им намира.

Ох, разпознах се  Joy И баща ми, и дядо ми разпознах  Laughing

# 39
  • Мнения: 408
запис! ще ви следя, че и моята половинка е рак.  Peace

# 40
  • Мнения: 0
За да не отварям нова тема,мисля,че тук можете да ми отговорите на следния въпрос.
Срещнах мъж Рак-с асцендетн Везни,а аз съм Овен с асцендент Близнации.Да допълня,че луната и на двамата ни е във Водолей.
Можете ли да ми кажете нещо по въпроса за този съюз.

# 41
  • sofia
  • Мнения: 3 706
des_inkata , уви и двамата трябва да си търсите Водолеи... Laughing
Но...сериозно, както е видно от по- горните изказвания, Рак обича рогатите! Асцендентите са ви чудесни, така че, давай смело! Hug

# 42
  • Мнения: 0
des_inkata , уви и двамата трябва да си търсите Водолеи... Laughing
Но...сериозно, както е видно от по- горните изказвания, Рак обича рогатите! Асцендентите са ви чудесни, така че, давай смело! Hug
О повярвай ми ,водолей не ми трябва ,бях с такъв 5 години с асцендент стрелец,но както се каза ми направи живота черен.Разделихме се с големи караници и скандали ,направо нз как се оттървах от него.Вече 4-ри месеца.Но щом казваш за този Рак-дано се получи нещо. Simple Smile Но нали викам,че Огън и Вода не може много,но съм чувала,че асцендента е много важен ,повече от зодията Simple Smile

# 43
  • Мнения: 6 164
Колкото да се "абонирам" за темата, ще кажа, че абсолютно всичко дотук прочетено си е точно така и като (+) и като (-) и съм ОК с всички страни на зодията и не ми пречат, освен едно: единственото, с което не мога да се примиря е цупенето... И по-конкретно абсурдните поводи, които си измисля, като реши да се цупи. Както някой вече каза по-напред, се хваща за някакви супер невероятни неща... Но както и да е, май вече свиквам да очаквам всичко и да съм виновна за всичко и по всяко време. Mr. Green

Като гледам комбинация с жена-Везни няма, та сигурно положението е пълна скръб... Confused

# 44
  • Мнения: 6
Димитриана, трудничко е, признавам си.
Сигурно защото много си приличаме  Crazy
Много ме обича, света ще обърне за мен  Heart Eyes, обаче реша ли нещо, което му се струва неправилно и едно цупене, едно мрънкане се почва Crazy По принцип си е мрънкало, ако трябва да съм честна, все си намира за нещо да е недоволен.
Иначе много го обичам, де, да не си помислите нещо.

Еййй значи същото е и при нас Simple Smile това цупенееее... все за дребни неща, а иначе той каквото прави - всичкото е супер Simple Smile Каквото съм прочела дотук за зодията, все е вярно, ще ви следя  Peace
За протокола, той е Рак, аз съм Дева.. Явно тази комбинация рак + земна зодия добре върви..

Общи условия

Активация на акаунт