Мъжете Рак

  • 120 148
  • 739
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 18
Здравейте! Аз съм везни, приятелят ми е раче. Познаваме се от ученици, но от близо 3 години сме двойка. Аз съм на 35, той на 37 години. Има дъщеричка от предишна връзка и нещо не се решава за деца. На думи, да, но на действия е пас. Аз от своя страна вече искам да имам дете и много пъти съм му го казвала, че ни е време, че поне трябва да опитаме, но досега нищо. Не искам да го притискам, но от друга страна ме притеснява, че годините летят. Не знам как да постъпя. Ще се радвам на съвет. Благодаря предварително!

# 346
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Странно. Моят Рак иска цяла сюрия, но пък аз не се решавам на второ... Confused

# 347
  • Мнения: 154
Един въпрос към по-сведущите в астрологията. Как ви се струва комбинацията: жена овен с асцендент козирог - мъж рак с асцендент везни. май нещата са " на кръст" - в смисъл, че опозицията на рак е козирог, а на овен - везни.

Аз все още почти нищо не мога да кажа за потенциалната съвместимост с един мъж, с когото се запознах преди седмица. Определено не е тоталното сходство както примерно би било между овен и лъв (и каквото имах с най-обичания мъж от зодия лъв), но пък усещам потенциал. Т.е. в случая вярвам, че този иначе по-сдържан и премерен човек ми е "пратен" за да по "обера" и загладя някои свои по-експанзивни черти от характера си Simple Smile Очаквам Вашите коментари, благодаря предварително!

# 348
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Много бих искала да ти отговоря аз, защото най- обичаният мъж беше Лъв, а след него съм с един Рак, с който сме добре, само докато не изпадне в поредната си депресия. Имат много положителни качества, но имат и много отрицателни. Обичам го, но на моменти искам просто да го пребия. Самовлюбен, склонен към егоизъм, леееко си пада мамино синче и така...
Забравих да напиша, че съм Овен  Laughing Laughing Laughing

# 349
  • Мнения: 154
Същата схема доколкото виждам  Peace Peace  bouquet ... честно казано, аз се надявам отново (след лъва) да се влюбя силно. Колкото до негативните качества - аз повече ценя негативните черти, защото чрез тях по-лесно манипулирам човека. Просто ми се ще да видя дали има астрологически "мегдан" за добри отношения при така изградена натална карта Simple Smile

# 350
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Желая ти късмет, ще ти е нужен  Peace

# 351
  • Мнения: 154
много ти благодаря! аз с раци имам позитивен опит, с лъва ми трябваше късмет, нищо че бяхме като ключ и ключалка (създадени един за друг)

# 352
  • Мнения: 1 427
Моят съвет е да бягаш докато е време  Mr. Green  от личен опит казвам, че няма по ужасна зодия за мъж, честно!

# 353
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Познавам се с един рак от седмица. Мой тип човек , като усещане , зряла жена съм , видяла съм това онова и знам какво искам да усещам... Но , от както се видяхме , се чуваме всеки ден , като винаги аз му се обаждам , той не вдига и после ми звъни. Знам , че работата му е такава и не е проблем.... обаче , взе да ми става едно такова сякаш му се натискам.... Горда съм доста , но си бях и откровена с него , че го харесвам. Като се чуем винаги е позитивен и готин... Чудя се да му звъня ли ... да си затрая ли...
Мнения?

# 354
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Не му се обаждай известно време и виж какво ще стане. Успех!

# 355
  • Мнения: 4 270
Познавам се с един рак от седмица. Мой тип човек , като усещане , зряла жена съм , видяла съм това онова и знам какво искам да усещам... Но , от както се видяхме , се чуваме всеки ден , като винаги аз му се обаждам , той не вдига и после ми звъни. Знам , че работата му е такава и не е проблем.... обаче , взе да ми става едно такова сякаш му се натискам.... Горда съм доста , но си бях и откровена с него , че го харесвам. Като се чуем винаги е позитивен и готин... Чудя се да му звъня ли ... да си затрая ли...
Мнения?

Ако не му звъниш ще започне да се чуди какво се случва и доста време ще мине докато събере смелост да попита какво се случва. Ето точно в този момент може да му кажеш, че не искаш да досаждаш и когато реши, да звънне той! Колкото по-небрежно казано, толкова по-добре! Нещата ще се променят обезателно, гарантирам Laughing

# 356
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Благодаря ви момичета..... голяма съм оФца по някога хахахах
Реално нямам какво да губя.... ще си мълча!

# 357
  • Мнения: 2 286
Ама къде ги намирате тия раци, дето си изпълняват обещанията и си държат на думата.

# 358
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Аз моят си го намерих на улицата.
А сега, сериозно. От 10 години съм с него и мога да кажа, че е най-добрия, за мен!!!

# 359
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Ама къде ги намирате тия раци, дето си изпълняват обещанията и си държат на думата.


Моят много обещaвa, кълне се, a обещaниятa си изпълнявa след месеци и то чaстично.

Общи условия

Активация на акаунт