Мъжете Рак

  • 120 143
  • 739
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 762
Да,добре върви ако ходиш след него да шеташ... Joy Joy
На мен асцедента ми е дева. Wink

# 46
  • Мнения: 85
Божке,не вярвах толкова в зодии,ама като чета отзивите на всички все едно за един и същи мъж е писано ooooh!

# 47
  • Мнения: 41
Да се впиша и аз! Мъжът ми е Рак, аз Дева! Мисля, че си пасваме идеално- до сега такава връзка не съм имала  Blush Изключително любвеобилен, много грижовен, мил. Изпълнява даденото обещавие- ВИНАГИ! Ако даде срок го спазва! Това, което ме дразни супер много в него, е че ако го накарам да свърши нещо, или изисквам да ми купи- КРАЙ! Обаче, ако той сам реши, което НЕ е  никак рядко- няма равен! Страхотен относно изненадите! Никога не съм се притеснявала да го оставя сам да пазарува- естет от класа! Изключителен готвач е, никога не му е тежало да готви- естествено аз не готвя вкъщи Wink
винаги отстъпва при спор  Mr. Green

# 48
  • Мнения: 6
Да се впиша и аз! Мъжът ми е Рак, аз Дева! Мисля, че си пасваме идеално- до сега такава връзка не съм имала  Blush Изключително любвеобилен, много грижовен, мил. Изпълнява даденото обещавие- ВИНАГИ! Ако даде срок го спазва! Това, което ме дразни супер много в него, е че ако го накарам да свърши нещо, или изисквам да ми купи- КРАЙ! Обаче, ако той сам реши, което НЕ е  никак рядко- няма равен! Страхотен относно изненадите! Никога не съм се притеснявала да го оставя сам да пазарува- естет от класа! Изключителен готвач е, никога не му е тежало да готви- естествено аз не готвя вкъщи Wink
винаги отстъпва при спор  Mr. Green


И ние сме Рак и Дева - съвсем точно си го описала  Hug

# 49
  • Мнения: 762
Значи не само моят рак е такъв естет. Heart Eyes
Винаги правят добро впечатление.

# 50
  • Мнения: 247
Ако мога да попитам как точно спечелихте вашите рачета? Wink   Аз съм овен и моя е рак и вече цяла година си играем на криеница ooooh!  Или той ще се сърди или аз..  Та интересно ми е с какво точно се привличат тези сладури  Heart Eyes  Мисля си, че като един истински овен, му идвам  леко в повече понякога  Grinning Grinning

# 51
  • Мнения: 85
Там е чара на връзката-играта на  котка и мишка.Ние вече 7 год . с моя Рак все сме в контра:)

# 52
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Хм, моите наблюдения за раците са по-различни. Че не си падат много по игричките. Аз за това и си обичам моят рак. Мога да бъда откровена и честна с него, да споделям абсолютно всичко и да разчитам, че пак ще ме обича.
Преди години имах връзка с друг рак, на който му въртях номерца, с цел задържане на интереса. Ми, заряза си ме...

# 53
  • Мнения: 408
Хм, моите наблюдения за раците са по-различни. Че не си падат много по игричките. Аз за това и си обичам моят рак. Мога да бъда откровена и честна с него, да споделям абсолютно всичко и да разчитам, че пак ще ме обича.
Преди години имах връзка с друг рак, на който му въртях номерца, с цел задържане на интереса. Ми, заряза си ме...

и аз съм на това мнение  Peace

# 54
  • Мнения: 762
Ракът е възможно най-задълбочената зодия,няма как да си падат по игрички.Поне не у дома.
Като цяло това е мъж,който има нужда да бъде разбиран,както и да разкрива дълбочината у вас.Аз именно за това съм с моя мъж.Всички други зодии са малко по-повърхностни,което мен лично много ме отегчава.

# 55
  • Мнения: 408
Хайде, момичета, как са вашите раци? споделяйте Simple Smile
много е постна тази тема, а на мен ми се чете за мъжете раци!

# 56
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 255
За да не отварям нова тема,мисля,че тук можете да ми отговорите на следния въпрос.
Срещнах мъж Рак-с асцендетн Везни,а аз съм Овен с асцендент Близнации.Да допълня,че луната и на двамата ни е във Водолей.
Можете ли да ми кажете нещо по въпроса за този съюз.
Споко -аз съм овен а половинката ми е рак и сме женени от 15години и то щастливо.Имаме две деца-дъщеря ОВЕН и син-РАК така че всичко си е на мястото.

# 57
  • Мнения: 355
Здравейте
Моят мъж също е рак, а аз съм Дева. Разбираме се добре, но и изпадаме в спор от време на време. Той често не може да излезе на глава с мен и прекратява спора. Иначе е грижовен и ще направи всичко за мен и семейството си. Не обича много шумните компании, а обича да се усъмотява. Секса е на едно от първите места за него /освен семейството/, от които не се лишава.  Simple Smile

Ха, не съм само аз, значи Simple Smile

При нас спорът го прекратявам аз, цупейки се, че не ми дава да му се качвам на главата.
+ Ако го помоля с по-раздразнен тон да направи нещо, никога няма да го направи. Инат е за трима, и любвеобилен до безкрайност.

# 58
  • Мнения: 51
 Не мога да ги понасям, нищо лично! Както и жените представители на тази зодия... големи всезнайковци са и са много организирани, а това определено не е за мен. Naughty По-скоро си представям мъжа Рак с някоя Дева или Риба.

# 59
  • Мнения: 85
Хм, моите наблюдения за раците са по-различни. Че не си падат много по игричките. Аз за това и си обичам моят рак. Мога да бъда откровена и честна с него, да споделям абсолютно всичко и да разчитам, че пак ще ме обича.
Преди години имах връзка с друг рак, на който му въртях номерца, с цел задържане на интереса. Ми, заряза си ме...

и аз съм на това мнение  Peace

Явно грешно съм се изказала-нямам пред вид,че обичат номерца.Исках да кажа,че поне с моя Рак все се дразним за нещо,в никакъв случай с цел да провокираме ревност-така или иначе правят от мухата-слон.То моето Раче и без повод си ме ревнува ,представям си ако взема да му шикалкавя Crazy .По мои впечатления за да задържиш вниманието на мъж Рак не трябва съвсем до край да си показваш чувствата.Иска да знае,че го обичаш и да му го казваш,но като,че ли като си мисли ,че той обича повече някак си интереса му се задържа.Като знае ,че нещо е негово изцяло почва да му омръзва Peace

Общи условия

Активация на акаунт