Мъжете Рак

  • 120 142
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
Ако мога да попитам как точно спечелихте вашите рачета? Wink   Аз съм овен и моя е рак и вече цяла година си играем на криеница ooooh!  Или той ще се сърди или аз..  Та интересно ми е с какво точно се привличат тези сладури  Heart Eyes  Мисля си, че като един истински овен, му идвам  леко в повече понякога  Grinning Grinning

И ние сме така. Аз Овен, той Рак.Като чета какво пишете, все едно за моя става въпрос. Със странностите му се примирявам, но не и с безумната му любов към маминка, която е риби а аз не ги понасям.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 1 044
Здравейте, момичета... да се включа и аз в темичката за тези уникални мъже  Hug
Моят е истински рак отвсякъде... роден е в средата на зодията и асцендентът му е Рак също
Аз - Везни, също съм родена по средата на зодията и асцендентът ми е Везни.
Досега навсякъде съм чела, че подобен съюз не е благоприятен, но фактите са други при нас...
заедно сме вече 14 години и мога до утре да пиша за раците, но накратко ще изброя + и -, които се сещам в момента.

Нещата много се припокриват с вашите: домошар, изключителен баща /децата просто го обожават/, на ръце ме носи, много ме слуша, помага ми вкъщи, моногамен, уважава и своите и моите родители, прави много услуги на всякакви приятели и познати

Аз ще напиша малко повечко от отрицателните:
-депресира се за секунди от нещо и се започва едно мрънкане и самосъжаление, дето можеш да полудееш...
-ако някой го подразни или не му свърши услуга, го задрасква от списъка с приятели и прошка няма...
-няма абсолютно никаква реална представа са категорията ВРЕМЕ - смята например, че да се облече и да излезе от вкъщи, да изкара колата от гаража и да стигне до другия край на града отнема 10 мин  #Crazy като бяхме гаджета винаги закъсняваше за срещи, аз пък съм супер точна и това много ме дразнеше...и все пак се радвах като го видя, защото много често объркваше мястото на срещата  Shocked
-Никога не е разбрал нещо, което съм му казала, или го е разбрал грешно.... отговаря с да, без да чува к'во го питам...
-непукист пълен /децата до него се трепят, аз съм в другата стая, той дори не ги забелязва, защото се е загледал я в мач, я в компа...  #Cussing out/
-Измисля си някакви факти, които изобщо не отговарят на действителността и сам си вярва...
-много спи...
-не се отнася добре с другите жени /особено с продавачки, касиерки и всякакви служителки някъде, постоянно е на контра и ги дразни/
-когато е във фаза да се заяжда, не мога да го понасям и просто спирам да говоря с него ... той не търпи да му се сърдя и започва да се извинява и да ми се умилква, докато не му простя.../добре че се случва рядко да е такъв, обикновено ако не се е наспал го хващат тези настроения/
-изключително неромантичен... не ми купува нищо по никакъв повод... страх го е да не обърка и затова винаги иска сама да си избирам, но аз пък много по романтичните не си падам, така че това е по-скоро +
-ако е болен или го боли нещо мрънка, преувеличава, като го слуша човек все едно умира и иска да го гледам като малко бебе... baby_neutral
Хайде, ще спирам дотук, после пак  Hug
Само да кажа, че много се обичаме и живеем в пълна хармония, почти не се караме, никога не сме се разделяли и за един ден

# 62
  • Мнения: 6 990
Въх, баща си познах  Joy
ПП. Дядо ми и баба ми са рак и везни, не им знам асцендентите, ама са около 56-57 години заедно вече, това ако не е добър съюз  Heart Eyes Hug

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте,
Познавам няколко рачета-осмокрачета Wink
Обичам своите наблюдения да пресъздавам в стихотворения и за предстоящите рачешки празници измислих основа за поздравления:


Мило раче-осмокраче,
имам честта да познавам
свръхчувствителна ти душа Simple Smile
Нуждаеш се от постоянно внимание
и ежедневно ни поръсваш с твойто обаяние Wink
За приятел в нужда, ако се налага,
и по слонска кожа щипката ти ще затрака!
Пожелавам ти много "морета" Wink за шеговити изяви -
сладка черта, с която рачето се слави Wink,
изобилие от Здраве и Любов
и за най-чудните Хубавини бъди по рачешки готов! Wink

Дени

(На някой ако му хареса, да се чувства свободен да го използва)

# 64
  • Мнения: 355
Кет, адмирации! Леле, тези смешни минусчета са едно към едно с моя рак!
Той НЕ бърза. Закъснява, но с абсолютното вселенско спокойствие. Излиза в последния момент, и наистина мисли, че 15 минути са достатъчни да стигне от Младост до НБУ  ooooh!

Затваря се в черупката си при обида от моя страна, и моето съществуване изведнъж спира в неговите очи докато се успокои и му мине.

# 65
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
И в последният пост разпознах моичкият. Закъсняваме за влака, той ми вика за 10 минути сме там ох ох ох Mr. Green

# 66
  • Мнения: 30
съпругут ми е рак! много е добричак ,много обича да готви ,малко е срамежлив ама ... за сметка на това аз не съм много Whistling е малко сме противоположни зодии ама  това не ни пречи Peace

# 67
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
Аз като ви чета и си мисля- или моят е сбъркан рак, или изобщо не е рак. newsm78

А, ето това повече се доближава до моя случай:
Бих казала, че мъжът рак е всичко друго, но НЕ и чувствителен, грижовен, домошар, нежен и всеотдаен. Тези качества може да прочете човек във всяка характеристика по зодии. Лесно се сърдят и трудно забравят лошото, да не кажа никога. Обидчиви, упорити, но по онзи начин - тихомълком, когато правят каквото си решат без да подозираш. Абсолютно склонни към фантазиране, разбирай да си самоизмислят разни неща, които съвсем не отговарят на реалността, и отдадени на самовнушения. Ако ги оставиш един ден без да им се обадиш, с изненада ще разбереш, че през това време са измислили предълъг сценарий за влошени отношения, които пак съществуват само в техните глави. Изключително ревниви и дребнави, дори малко досадни и отегчителни понякога. Изпадат много лесно в депресивни състояния, когато са склонни само да се оплакват и чакат другия да е по-силната страна. Ей такива работи... мога и още...

Последна редакция: пт, 13 юли 2012, 00:53 от Джемма

# 68
  • Мнения: 3 943
Здравейте момичета
с интерес изчетох коментарите ви по темата искам и аз да се включа и да поискам мнението ви ..не съм женена но от 1 година имам връзка в един рак ..аз съм телец ..6 месеца от тази връзка беше от разстояние понеже обстоятелствата така го налагаха останалите 6 бяхме заедно ..Момичета незнам какъв е този рак но все повече ме обърква ..чета колко са роматични вашите мъже и колко ви обичат ..и се чудя на моят ..да, разбирам че има разлика между брак ,семейство и само връзка ..но този рак ме измъчи ..по никакъв начин не иска да си показва чувствата ..пълна липса на романтизъм ..имаме си спорове от време на време ..понякога и на инат ги прави нещата ..предлагала съм да се разделим но той не иска и да чуе ..казва ми че много ме обича и че е много привързан към мен но до там стане ли въпрос за чувства нито може да говори за тях нито да споделя ..знам че е бил нараняван преди и се страхува това да не се повтори(това не ми го е казвал аз си вадя изводи) но и аз имам нужда да ми показва че съм му важна и че ме обича ..не ме разбирайте погрешно имало е моменти когато ме е шокирал с държанието си ..карал ме е да се чувствам като принцеса..единствена и неповторима ..и в следващия миг студенина ..затваря се ..става груб в отношението си ..сякаш е друг човек ..сякаш ми е показал прекалено много или ме е допуснал прекалено близо и се опитва да се прикрие зад това грубо поведение..но на мен това ми тежи ..защото го обичам безкрайно много ..и не мога да се отпусна и да го обичам така както аз мога ..защото ме привлича и ме отблъсква едновременно и ме наранява и обърква допълнително ..незнам  дали някога ще ми се довери и ще бъде себе си ..защото знам че сега не е ..виждала съм го истински ..супер мил и любвеобвилен но не е такъв през цялото време ..благодаря ви за вниманието и ще се радвам на мнението ви ..съжалявам ако съм го написала малко хаотично ..малко е късничко,а и съм много уморена след работния ден ..това е засега от мен

# 69
  • Мнения: 0
Все едно говориш за баща ми - емоционален ,но не и в чувствата( не е мил и любвеобвилен ) ,груб когато си науми че някой го "напада" ( обаче твърде често),аз съм теле и не мога да го търпя тоя прост рак - основно заради никаквата практичност и сприхавият характер, а и науми ли си нещо - край - дума не дава да се каже , а аз обичам да се обясним и разберем и после да се вземе решение.
Абе раците никога не се отпускат до край , имат си вътрешен свои свят ... Едно от най важното е че са по скоро песимисти и прекалено дървени в разсъжденията си.
Иначе и да искаш да го промениш ,той няма да го приеме - даже ще се очудя ,ако те изслуша докрай и премисли какво му говориш - по скоро са прекалено вглабени в собствените си чувства за да се опитат да разберат другите

# 70
  • Русе
  • Мнения: 651
А самите мъже рак допускат ли се за участие в темата? Laughing

# 71
  • Балчик
  • Мнения: 9 209
male4kabs, ти току- що описа моя мъж.

А самите мъже рак допускат ли се за участие в темата? Laughing

С особен интерес бих чула гледната точка на един рак, който емоционално не е обвързан с мен и може да даде отговори на въпросите, над които си блъскам главата.

# 72
  • Deutschland
  • Мнения: 5 297
И аз чакам с нетърпение да чуя този мъж рак, понеже в момента с един такъв съм в много лоши отношения и не знам как да направя първата крачка към сдобряване.

# 73
  • Мнения: 408
Koronis, добре дошъл!  Simple Smile

# 74
  • Мнения: 355
Хайде да побутна темичката, че нещо замира. Чакаме мъжкия рак да си каже - доколко нашите наблюдения отразяват неговия характер  Blush

Общи условия

Активация на акаунт