Мъжете Рак

  • 120 148
  • 739
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Не намерих такава тема ,а ми е интересно какви са ви впечатленията от лично наблчдение ? Моя приятел е рак и е много принципен и волеви човек,много е романтичен и добър когато поиска,но ако бъде наранен наистина къса всякакви връзки с този който го е направил,критичене както към себе си така и към другите и се раздава напълно ,когато вижда същото насреща Simple Smile

# 1
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Аз живея с Рак от 5 години. Страхотен мъж и баща за малкия ни син. Мил и грижовен,към тези,които обича. Има си и своите странности, като изчанчен мироглед, но е най-добрия мъж, който съм срещала!

# 2
  • Мнения: 6 990
Баща ми и дядо ми са раци  Grinning
Големи спестовници.
Много планират.
Нещо за купуване се избира, избира...
Много обичат децата си Simple Smile

# 3
  • на морето
  • Мнения: 239
Здравейте и от мен!
Моите най-любими мъже са раци-мъжът ми и баща ми. Изключителни хора, определено домошари, даващи всичко за семейството и децата си; държащи и спазващи своите принципи; даряващи с любов и внимание близките си; просто уникални. Въпреки че аз съм близнаци и по принцип не дават сходство в характерите между мен и рак, но се оказа, че поради асцендеттите ни имаме доста Опирни Точки, които всъщност ни обединяват Wink

# 4
  • Мнения: 38
Аз също съм близнаци ,но асцедента ми е рак,за неговия обаче не съм сигурна.Знам ,че се определя от часа на раждане ,даже някога бях попадала на някакви таблици,някои има ли идея как да го открия този асцедент? Simple Smile

# 5
  • Мнения: 6 990
www.astro.com, там си попълваш, ще излезе.

# 6
  • Мнения: 38
мерси Simple Smile справих се Simple Smile

# 7
  • Мнения: 2 453
Съпругът ми е Рак.Много добър човек,честен,мълчалив,принципен,тактичен.Домошар,верен приятел,грижовен съпруг и страхотен баща.Естет,с вкус за красивото.Когато е наранен се затваря в себе си и трудно прощава,когато е разочарован.Трудно понася грубо отношение.Държи на думата си и му тежи,когато другите не са такива към него.Много отговорен и работлив.Недостатъци-нерешителен и мълчалив.

# 8
  • Мнения: 7 210
И моят съпруг е РАК!!!
Ох, какво да кажа...Вие всичко сте написали.
Невероятен човек. Много държи на  семейството. Любящ баща и невероятен съпруг.
Грижовен син. Уважава и обича безрезервно родителите си.
Предан на работата си. Има принципи, които не нарушава.
Домошар. Не обича шумни компании и купони.
Винаги премисля преди да коментира или каже нещо. Никога няма да те обиди директно.
Страхотно чувство за хумор.
Аз съм Дева, допадаме си и се допълваме перфектно.

# 9
# 10
  • Мнения: 38
хмм ,май няма много мнения за тези симпатяги  Whistling

# 11
  • Мнения: 85
Освен всичко казано по мои наблюдения са и много ревниви-поне моя мъж е такъв,но иначе всичко дават за семейството си.Аз съм Телец-чела съм,че си пасват като зодии

# 12
  • Мнения: 762
Ето ме и мен.
Да се представя-жена козирог с асцедент дева-мъж рак с асцедент рак (дете близнаци с асц. близнаци и едно,което го чакам да е рак,ама за асцедент съм му избрала дева-да видим дали ще дойде така Laughing ). Wink
Да се оплача-моят мъж е нощна птица-нощем виси на компютъра и секс не мога да видя напоследък.Вие как ги решавате тия възвишени въпроси? Joy Joy Joy


Ео,за баща ти и дядо ти е малко късно,но ако попаднеш на мъж рак,за да не е спестовник и той-научи го да прави пари.Много им е се отдава-не само кариера,но и спекулация или инвестиране.Е,имат нужда от малко акъл,решителност и знания де,но...после ще позлатят каквото пипнат.Прите се леят за тях.

Последна редакция: пн, 22 мар 2010, 09:21 от dimitriana

# 13
  • Мнения: 19
И аз съм омъжена  за раче вече 14 години....какво да кажа вие всичко сте описали...домошар,спестовен,любвеобилен...много сме си паснали-две рачета сме в къщи Wink.А за компютъра...да виси на него,но само когато не е на работа на следващия ден,че милия много обича да си поспива....
dimitriana -първо секса...пък после да си стой на компа колкото иска  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 588
Здравейте
Моят мъж също е рак, а аз съм Дева. Разбираме се добре, но и изпадаме в спор от време на време. Той често не може да излезе на глава с мен и прекратява спора. Иначе е грижовен и ще направи всичко за мен и семейството си. Не обича много шумните компании, а обича да се усъмотява. Секса е на едно от първите места за него /освен семейството/, от които не се лишава.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт