Мъжете Рак

  • 120 348
  • 739
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен. Имам сериозен проблем с мъж Рак. Всичко започна преди 3 месеца. Срещата ни беше на излизане, тогава бях обвързана с друг, но пред раздяла така да се каже. Имаше много силен интерес и от двете страни. Малки жестове и много погледи, които говореха много. В следващия месец се разделих с предишния си приятел, нещата бяха в пробна фаза и не се получиха отново. Връзката ни беше 4 години. В същото време в последствие разбрах, че рачето много беше хлътнал по мен и беше писал на обща позната, че много искал приятелка точно като мен и постоянно я питаше какво се случва с мен. Започнахме и ние да си пишем. В началото ме търсеше постоянно, говореше ми толкова мило и разкриваше прекрасните си черти от характера във всяка дума. Последва и първата среща. Беше страшно красиво, той водеше и дори каза на вечерята, че много се е отпуснал с мен и не знае защо ми споделя толкова неща. Имаше пъра целувка, пътувахме заедно след вечеря и в автобуса нарисува с пръст сърце върху панталона ми. Не мога да опиша колко ме спечели в тази нощ. Беше като някакаъв принц от миналото, попаднал случайно в днешни дни.
Още няколко излзания и много писане по скайп, защото физически бяхме разделени в други градове. Реалните контакти бяха рядки, но пишейки се оставах с впечатлението че всичко започва да става сериозно. Отидох на рождения му ден на една вила, запозна ме с брат му. Нещата станаха наистина сериозни за тези 2 месеца. Дори се отбеляза като обвързан във в ФБ.

До тук сичко е ОК. Но преди 7 дни просто от нищото ми писа, че няма смиъл  в тази връзка. Иска да не се чуваме и да си пишем. Приех решението му. Бях му адки обидена. Досега никой не е искал да къса с мен. Не знаех какво означава това и тайно се надявах наа сутринта да се обади да се извини и да забравя. Нищо подобно. След 4 дни му писах да ми каже какво се случва. Отговорът му беше, че нямало да ме направи щастлива  #Crazy Бях адски объркана. та той за 2 месеца ме накара да се влюбя в него и да забравя дори стария си приятел за толкова отрицателно време. Другият му довод беше, че всичко ми било супер, но той от последната си раздяла преди 2 години не може да се намери в нито една връзка и се чувства объркан и не намира смисъл да продължаваме.

Честно такова създание не бях срещала. Наистина май е вярно, че прави една крачка напред и две назад. Но аз наистина не разбрах какво стана. Как от много влюбен и всичко точно между нас реши да каже край. Моля за съвет какво смятате по въпроса. Има ли надежда да реши че пак ме иска. Аз съм Везни за протокола.  Simple Smile

# 76
  • Мнения: 355
А ти би ли искала пак да те "поиска"? След това незаслужено унижение от негова страна към теб?
Бих ти препоръчала да вдигнеш високо глава и да не се ловиш като удавник за сламка.
Пусни го, като толкова се е объркал, не ти трябва мъжленце, неуверено в себе си и чувствата си към теб.
Сигурно ще ти липсва, но с времето много неща вече не болят толкова остро.
Надявам се да го забравиш час по скоро. Не е в зодията тук проблема, мисля, а по-скоро в конкретния човек...

Не се натъжавай, всяко нещо се случва за добро. Това изпитание просто е следващата стъпка към заслужено щастие  Hug

# 77
  • Мнения: 6 992
Не е в зодията тук проблема, мисля, а по-скоро в конкретния човек...
И аз това си помислих.
Давай напред, 2-3 месеца не са връзка, в която трябва да се вкопчваш, че и да те прави нещастна.
То всъщност никоя връзка не трябва да е такава, де.

# 78
  • Мнения: 0
Прави сте, че това отношение не заслужава повече внимание.

Но самият човек има много ценности, семейството му е образовано, получил е отлично възпитание. Има адски ранима душа. И имам чувството, че се оплаши и се затвори в себе си. Сега най-вероятно седи някъде и се самосъжалява за ситуацията, но въпреки това я предпочете.
Много сложен характер.

 Thinking Не си го обяснявам. Но мога да кажа, че това наистина е мъж, който знае как да направи една жена щастлива и да бъде много внимателен и нежен.  Peace

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 1 051
Така като чета историята на sex and the city, се сещам, че през първата година от връзката ни, моя човек един ден просто ми каза, че иска да не се виждаме известно време. Изтрещях тогава, бях още тийн, отидох с приятели и се напих  ooooh! на другия ден ми се обади да се видим и като го питах защо бяха тези изпълнения не можа да ми даде отговор. Имай предвид, че раците се депресират много лесно.
Ако решиш, че го искаш, просто го покани на кафе и му кажи какво чувстваш, защото може да е неуверен и да иска знак от теб, че го искаш. Трудни характери са... склонни са към фантазиране и неправилно тълкуване на жестове и реплики.

Аз също като теб съм Везни.  Hug

# 80
  • Мнения: 0
Тази комбинация ВЕЗНИ - РАК май е обречена. Те се обиждат и се депресират. Аз съм винаги готова да простя, забравя и да се усмихвам. Може би в неговите очи съм твърде лекомислена, не знам. Щом видимо не изразявам депресии и страдания, може да не се вписвам в тяхния чувствителен свят.

От мен няма да има действия. Направих много. Единствено само където много рано му казах веднъж, че го обичам. Така го почувствах и си го казах. Сега ми призна, че това го е отблъснало и го определя като тъпо изказване, защото не може да заобичаш за кратко време някой.  ooooh!
Веднъж ми се обиди пък, че похвалих майка му. Макар да не я познавам лично, по неговите разкази си я представих много точна и го споделих с него. Реакцията беше много остра, защото не мога да давам оценки без да я познавам лично.

Не ме разбирайте погрешно. В повечето случай аз усещах много внимание и чувства от него. Постоянни сладки нарицателни и мили смс-и дори. Но един ден е мил, на другият ден може да е корено различен човек.

# 81
  • Мнения: 6 992
Не я отписвайте толкова комбинацията, баба ми и дядо ми са над 50 години заедно, той рак, тя везни:)

# 82
  • Пловдив
  • Мнения: 1 051
Дa, и ние сме заедно вече 15 год. и много се разбираме, но аз съм голямо перде и не му се връзвам изобщо на глупостите, защото съм разбрала, че след един час ще се оправи  Heart Eyes

# 83
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Оф, историята ми звучи познато. Първата ми връзка с Рак завърши по подобен начин. Аз бях захапала здраво въдицата, той ми даваше аванси..И изведнъж, като гръм от ясно небе, ме отряза...Дълго не го прежалих...Е, от значение е, че бях на 17, сигурно... hahaha
Та съвета ми е...Не си втълпявай напразни очаквания, пък, каквото стане.... Hug
Ето сега съм с друг Рак, който още не е превъртявал по подобен начин...Заедно сме от осем години. Та мисълта ми е...Може да не е от зодията. Може просто да си е свиня.

# 84
  • Мнения: 11 540
Не я отписвайте толкова комбинацията, баба ми и дядо ми са над 50 години заедно, той рак, тя везни:)
И ние сме така. Вече 20 години.  Hug

# 85
  • Мнения: 60
 Обожавам мъжете Рак. Имат невероятно чувство за хумор, ревниви са, изключително сладко-истерични са. Mr. Green Към половинките си са много любвеобилни, не са особено романтични, но на тях всичко им подхожда... Наистина не се разбират с продавачки и всичко от сорта. Mr. Green За в момента се сещам за трима Рака и тримата нарочно се дразнят и се запъват на магазинерки и пр. Абе... направо ги побъркват, к'во да се запъват!?! Както казах-обожавам ги!... за разлика от жените-няма по-омразна зодия за жена от жена Рак. Надявам се никого не засягам, но е факт!

# 86
  • Мнения: 6 992
 Joy E, омразна, неомразна, аз си се харесвам  Laughing Свиква се, някак си  Laughing

# 87
  • Мнения: 471
Цоп и аз тук!
Четох,четох,ама връзка между Рак и Скорпион нещо не видях  newsm78
ЖИвея с мъж Рак.Хем си го обичам,хем направо го ненавиждам понякога.Както казвате-все мрънка,никога за нищо не е доволен,все аз не съм разбралата.Да,домошар е,обича малката и си играят страхотно,страшно работлив,пестелив.Дели хората,ако някой с нещо малко дори му е докривил за него вече не съществува.Много откровен,малко нетактичен чак.Спорът с него е все едно споря с радио-не приема чуждото мнение.Не обича промените.
Има и още,ще допълвам пак  Wink

# 88
  • Deutschland
  • Мнения: 5 409
Аз съм от доста години с Рак. До вчера си мислех, че по- верен от него няма, но съм се лъгала. Дали, според вас са склонни да изневеряват на дългогодишният си партньор? Не съм сигурна в изневярата, но пипнах нещо, което ме кара да се съмнявам

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 1 051
Аз съм от доста години с Рак. До вчера си мислех, че по- верен от него няма, но съм се лъгала. Дали, според вас са склонни да изневеряват на дългогодишният си партньор? Не съм сигурна в изневярата, но пипнах нещо, което ме кара да се съмнявам

според мен са склонни, но само и единствено, ако има чувства към другия човек.... не са от хората, които просто ще отидат да се позабавляват една нощ с някоя, която им е безразлична....

Общи условия

Активация на акаунт