Мъжете Рак

  • 120 191
  • 739
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 60
Joy E, омразна, неомразна, аз си се харесвам  Laughing Свиква се, някак си  Laughing
Неее, не съм го казала с цел да засегна някого. Просто това са си моите впечатления, но разбира се, има изключения, както с всеки човек и всяка зодия. Просто сте много чувствителни и лично за мен сте студени хора. Най-пресния ми спомен с жена Рак е от преди месец...  по-изкуствено държание не бях виждала, ама пък сега се сещам за една друга, при която няма нищо скрито-покрито... може да е с АС Стрелец. Mr. Green Странни особи сте вие...

П.С. Сори за отклонението. Мисля, че мъжете са предани... не ми се вярва да се е стигнало до изневяра.

# 91
  • Deutschland
  • Мнения: 5 351
Той ми каза, че за да прави секс с една жена най - малкото трябва да я хареса.....не ми звучи много предано ама нейсе

# 92
  • Мнения: 6 991
Хахаха, е, не е ли логично? Вие да не би да правите секс с хора, които не харесвате Simple Smile Разбира се, че това е най-малкото - да харесаш някого. После дали ще правиш секс с него, докато си във връзка с друг, зависи от личните ти граници на морално. Моите не го приемат особено. Но за някои личното щастие и удоволствие е по-важно от това на партньора. По мои впечатления, мъжете рак не са от тези, които поставят така нещата. Но пък кой знае.  Rolling Eyes

# 93
  • София
  • Мнения: 4 878
Обожавам мъжете Рак. Имат невероятно чувство за хумор, ревниви са, изключително сладко-истерични са. Mr. Green
 Както казах-обожавам ги!... за разлика от жените-няма по-омразна зодия за жена от жена Рак. Надявам се никого не засягам, но е факт!

За мен най-омразната зодия за мъж е рак. Точно заради тая сладка истеричност, която е показател за невероятната им женственост. Но ако се съберат с мъжествена и силна жена, която да балансира женските им слабости може да си намерят и обожатели.
Аз съм рак.

# 94
  • Мнения: 60
Най-добрите ми приятели /мъже/ са Рак, Близнаци и Лъв. И тримата се познават. Рачко е най-ненормалният от всички. Пред непознати е срамежлив, но стесни ли се кръгът подлудява всички с шантавите си историйки. Heart Eyes Mr. Green Вярно си е малко женствен /от към поведение/. Все гледа да не засегне някого, да не обърка нещо, но на външен вид си е... мъж. Sunglasses С Близнака като се съберат нищо свястно не могат да кажат. Все на лиготия ги избива, а уж са на по 40. И двамата много ги обичам. Познаваме се от доста време и никога не ми омръзват. Никога! Flutter
Е, ако Лъвът се намеси става друга картинката. И той има страхотно чувство за хумор, но определено се разбира, че е Цар и ония двамата веднага се кротват.

# 95
  • Мнения: 408
Миризливка, а ти каква зодия си?

# 96
  • Мнения: 60
Най-хубавата... Flutter Crazy
Стрелец. Mr. Green

# 97
  • Мнения: 2
Писалите преди мен са казали всичко - ще добавя само, че "ракът" има страхотно саркастично чувство за хумор! Не всеки може да го оцени и понесе!

# 98
  • Мнения: 29
Съпругът ми е Рак.Много добър човек,честен,мълчалив,принципен,тактичен.Домошар,верен приятел,грижовен съпруг и страхотен баща.Естет,с вкус за красивото.Когато е наранен се затваря в себе си и трудно прощава,когато е разочарован.Трудно понася грубо отношение.Държи на думата си и му тежи,когато другите не са такива към него.Много отговорен и работлив.Недостатъци-нерешителен и мълчалив.
Моят също е рак и отговаря на всичко, описано, с изключение на тактичността, която понякога му липса. Същите недостатъци откривам и аз. Понякога проявява черен хумор, който не на всеки се нрави. Да - голям мрънкалник и лесно се цупи......

Последна редакция: сб, 17 ное 2012, 14:38 от buborana

# 99
  • Мнения: 1 427
Цитат
Здравейте ,баща ми е рак ,аз съм телец ,лошите черти ,който ме изкарват много извън нерви
досаден е ,може да повтаря нещо 100 пъти докато сам реши че си го разбрал,обича да контролира всичко ,приятели ,роднини(пак досада),да става всичко ,както той реши ,като си науми нещо пита ,чака одобрение ,но в повечето случай си го е решил сам,само си чеше езика да дразни,много му харесва да дразни ,като види че му се връзваш,като нещо му кажеш че не е така ,той веднага се сърди и казва прави каквото знаеш не искам да говоря с теб ,дига му се кръвното ,абе актъори са раците ,обичат театъра ,за това се водят че се разбират  и с лъва,лакоми са ,но само когато видят нещо с очите си ,"око да види",преимерно взимаме си нещо за ядене той не иска да яде ,ама като го сервират иска веднага да го пробва ,кво ще  ми яде от храната(теле съм,ей),и за всяко нещо така,сантиментални са ,помни какво е било на младини  и когато има възможност е готов да го направи отново,най ми е неприятно че трудно получаваш подкрепа от тях,ти му викаш тва ми се работи ,той ти вика ,тва не е за теб,нищо не можеш,нищо не знаеш,а той нашия всичко знае ,ей ще го убия  ,в същото време грижи се за семейството по негов си начин,прави каквото смята че е необходимо,стиснат е за дребни неща,а за това което си науми не,с разговор трудно се разбираш с него,вика на черното бяло ,не изслушва ,понякога казвам нещо и той след пет минути ме пита за същото,за да му го повторя че си е запушил ушите,към приятелите се отнася добре,сега прави ремонт в нас първо беше 2 стай и баня ,а сега си ги измисля и измисля едно след друго ,без да пита ,без да казва какво смята да прави ,всичко става в последния момент,или го съобщава тогава,честно ви казвам
може всичко да може да направи и да си гледа семейството ,ама това отношение ,как го търпите ,не завиждам на жените с мъже раци,постоянно може да се сърди за всяко нещо
Едно към едно е моят мъж( с асцендент Стрелец),а аз съм Телец (с асцендент Скорпион)!  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 100
  • Канада
  • Мнения: 264
СЕга намерих тази сладка тема:)
Аз съм рак, майка на три рачета.
Страхотни сме  направо.
Домошари сме, обожаваме семействата си.
Обидчиви сме, не трябва да се връзвате, минава ни.
Трудно прощаваме некоректност. Една приятелка беше много некоректна към мен преди две години, още не съм й простила, според съпруга ми не кой знае какво провинение, но за мен  Naughty.
Обичаме здравословното хранене, готвенето  е изкуство за нас.
Естетиката е кръвта ни.
Малко летим във въздуха понякога.
Когато обещаем нещо, го правим независимо какво ни струва.
Понякога искаме да бъдем в своя свят и насаме. Когато сме тъжни и депресирани, нямаме нужда от потупване по рамото, а лично пространство.
Въпреки че сме затворени и интроверти, не е рядко явление на купон, да станем център на вечерта с чувството си за хумор и настроение.

Това е за сега. Hug

Ако имате въпроси, питайте. Twisted Evil
Съпругът ми е везни - трудна, но възможна комбинация.

# 101
  • Мнения: 6 991

Аз съм рак, майка на три рачета.

Има една тема за Жените Рак, можеш и там да дойдеш. Hug
Направо ти завидях, аз много исках моето да е раче, ама нещо много бързо сколаса да стане това бебе и ще е овен. Grinning Майка ми после ми сподели, че тя искала аз да съм през април, но съм се забавила малко с получаването. Странно как някак изпълнявам нейното желание  Grinning

# 102
  • София
  • Мнения: 4 878
Няма да е овен. Риби или телец ще бъде, по-вероятно риби. Мъжът ти коя зодия е?

# 103
  • Мнения: 6 991
Стрелец е той Grinning Но бебчето е за средата на април-14, много ще му е да дочака телец, 9-10 дни, а пък риби ще му е раничко. Thinking

# 104
  • София
  • Мнения: 4 878
Риби ще бъде, ще видиш.

Аз също съм рак и мъжът ми е стрелец.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт