Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте,отдавна чета темите и за пръв път пускам такава... Прочетох всичко ,което сте писали по темата,тоест това ,което намерих и исках да ви попитам за тези от вас,които обичат солариума-къде ходите? Къде сте били на-доволни от машината и сте почерняли най-бързо?
мерси предварително Wink
Цитирай

Burgas

За кой град става дума?
Цитирай
За София
Цитирай

Springfield, VA

Аз тук до нас(ама във Варна) открих едно чисто ново соларно студио с нови,последни модели турбо солариуми.И от няколко дена ходя.НА вертикалния,който бил най-мощян с по 200 вата лампата.И слагам крем за бърз загар,с някакво кафе,ама до сега(за 2 пъти по 4 минути) нямам НИКАКВА следа от тен Thinking А уж са нови тръбите и всичко,ама аз не ловя и туй то!
Който е ходил на торбото,да каже колко трябва да стоя и какъв крем да ползвам,тези са на Солей,или нещо от рода беше,с аромат на кафе,едни жълтеникави на цвят вътре.Уж за бърз загар Rolling Eyes
Цитирай
Аз съм се мазала точно със същия,добър е в това отношение,че наистина бързо хващаш тен,обаче поне на моята кожа тена ,който се получава от кремове стои малко като мръсно,то си зависи от самата кожа най-вече. А за това,което каза ,че не хващаш е много странно особено като са турбо..На мен ми препоръчха един солариум тук в София и ходих -50мин за един месец и нищо,хващам тен за един два дена и после изчезва...предполагам,че са му стари лампите,а иначе изглежда супер нов ...и за това сега питам...не ми се дават пак пари за нищо
Цитирай

Burgas

Който е ходил на торбото,да каже колко трябва да стоя и какъв крем да ползвам,тези са на Солей,или нещо от рода беше,с аромат на кафе,едни жълтеникави на цвят вътре.Уж за бърз загар Rolling Eyes

Най- доволна съм от един крем за загар, който е в черна квадратна опаковка, не съм забелязала какво точно пише, но наистина има супер ефект. Peace Другите мазила, които съм пробвала са в едни кафеникави опаковки с аромат на кокос и манго, ама те не са нищо особено. Tired
А ти с 2 пъти по 4 минути не разчитай да имаш особен ефект, освен това кожата ти е доста бяла и ще ти трябват повечко посещения като начало. И е важно да няма големи прекъсвания в началото. Трябва постоянство, освен това увеличавай и минутите с всяко ходене. Вече като натрупаш тен може да ходиш по- рядко само за поддръжка.
Между другото съм забелязала, че от турбото и от обикновения солариум тена, който се получава е различен.  Thinking
Цитирай

Щом не пише град  значи е  София  Rolling Eyes .....оф.... Rolling Eyes
Цитирай
 Smile Написах го отдолу,да София е ... Smile
Цитирай

Springfield, VA

Най- доволна съм от един крем за загар, който е в черна квадратна опаковка, не съм забелязала какво точно пише, но наистина има супер ефект. Peace Другите мазила, които съм пробвала са в едни кафеникави опаковки с аромат на кокос и манго, ама те не са нищо особено. Tired
А ти с 2 пъти по 4 минути не разчитай да имаш особен ефект, освен това кожата ти е доста бяла и ще ти трябват повечко посещения като начало. И е важно да няма големи прекъсвания в началото. Трябва постоянство, освен това увеличавай и минутите с всяко ходене. Вече като натрупаш тен може да ходиш по- рядко само за поддръжка.
Между другото съм забелязала, че от турбото и от обикновения солариум тена, който се получава е различен.  Thinking

Обаче няма как да увеличавам минутите с всяко посещение,понеже солариумите са с жетони и един е за 4 минути.Занчи следващото е за 8 минути(2 жетона),което ще ми е много.Смятам още веднъж да отида за 4 минути и после да се пека на 8,ама малко ме е страх пък да не изгоря Tired
А тезимазила в квадратните опаковки,не съм ги виждала.НИто там където ходя сега,нито където ходих преди.Все си бяха в едни правоъгълни опаковки за еднократна употреба,или туби за многократна,от по 20 и няколко лева.
Това дето се мажа с него за сега има НУЛЕВ ефект.Мирише на кафе и има и такова име-Кофи незнам си какво
Цитирай

NL

Буба,не се притеснявай,започвай вече с 8 мин...че и повече.Искам да ви кажа,че от както сам започнала да ходя на солариум(преди 5 god),започнах директно на 12 мин...първи път,и след това винаги максимума..зависи какъв е соларюма ,а и от това зависи и мах...стояла сам и по 30 мин..ако е бил по слабичък...
От 4 мин...абсурд е да направиш тен...така че бъди по бестрашна,няма да изгориш  newsm10
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.