за и против операция за отстраняване на киста на яйчника

  • 949
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 160
     Предстои ми операция за отстраняване на киста от яйчника, за която се колебая от началото на юли. Отначало беше 4 см. Геникологът ми  ми предписа Регулон. След 3 месеца намаля до 2.9 см. , но след това нямаше никава промяна. Пих хапчетата общо 7 месеца.  Докторът ми каза, че няма смисъл да продължавам да ги пия, нито да премина на други хапчета. Препоръча ми лапароскопия. Моля някоя мама, която е имала същия проблем да ми пише. Ще ми бъде от полза и информация и за добър доктор в Бургас.

# 1
  • sofia
  • Мнения: 769
Мойта беше по-голяма - 6 см., но след 3 месеца интемзивно пиене на гел Алое изчезна, както и раната на шийката на матката. Сега пак пия, но само профилактично за имунитет. Ако се интересуваш повече пиши на ЛС. Laughing

# 2
  • Мнения: 35 872
преди да разбера за съществуването на хомеопатията, ми правиха операция за отстраняване на кисти на яйчниците; защо не потърсиш класически хомеопат и после, ако няма резултат, да легнеш под ножа?

# 3
  • Хасково
  • Мнения: 990
Преди да започнеш лекарствата, някой сети ли се да изследва хормоните ти?
Много зависи и какъв тип са ти кистите. Ако са в следствие на хормонален дисбаланс и да си направиш операция пак ще се появят, така че първо трябва да се регулират хормоните. 
Посъветвай се и с друг лекар.

Общи условия

Активация на акаунт