Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кърмене и захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Мамчета, дали е вредно да ходя на солариум? По принцип съм много бледа и от години ходя 3-4пъти в годината.
Бебка е изцяло на кърма, да не и навредя...
Цитирай

Лас Вегас

Ne mislia che ima problem,az sashto mislia da otida tezi dni.Moiat bebo e na smeseno hranene,a hodih niakolko pati na sauna,vapreki che mi kazaha che ne  e hubavo da se hodi   ako karmish.No pri men nishto ne se poluchi. Laughing
Nevijdam kakvo shte ti navredi,edinstveno ako imash presni strii ot rajdaneto,ne e dobre da gi izlagash,tai kato kojata tam e mnogo finna.
 Wink
Цитирай

Az po vreme na bremennost ne sum xodila na solarium...  Rolling Eyes  Spored men luchite sa vredni za bebeto
Цитирай

София

Аз ходих един месец на солариум докато кърмех - няма проблем. Бях се консултирала с козметичката в салона и с личната лекарка.  Smile Вече се върнах и от морето и съм " черна"  Very Happy както никога до сега.
Цитирай

София

Цитат на: kristal_97
Az po vreme na bremennost ne sum xodila na solarium...  Rolling Eyes  Spored men luchite sa vredni za bebeto

По време на бременността не съм ходила и аз, затова попитах дали е вредно докато кърмя... едва ли по-някакъв начин ще навреди на кърмата Confused

Нямам стрии и още днес ще отида Smile както някой във форума беше казал "Като сме родили, да не сме втора категория жени, я"  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

Банкя

Днес си купих едно от поредните женски списания "Бела" и там има една статия за това как да се увеличи кърмата на кърмещите майки. Освен интересните рецепти (ако искате ще ги препиша) пише, че нагряването на гърдите с кварцова лампа под наблюдението на физиотерапевт също е много ефикасно. А облъчването в солариума е точно от такъв тип... Wink
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.