«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 49 отговора

н€къде другаде

ћнени€: 615
Ѕих дарила и аз , но съм далече.
Ѕраво на всички отзовали се.
јко н€кога на н€кой му се наложи за Ћовеч или ѕлевен да ме брои.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 867
ƒжуджанке,снощи ти писах на лични след като ћандаринка ти изпрати данните на майка ми и ти оставих телефоните си за връзка,но после се отплеснах с децата и забравих да те предупред€-дано да си ги вид€ла.÷елувам те от сърце и още веднъж ти благодар€,мила!!!
Peace
 ажи на племенницата ти, че в събота ще и звънна, за да и кажа в колко часа да е пред кръвна банка  Smile
÷итирай

ћнени€: 146
ƒжуджанке,снощи ти писах на лични след като ћандаринка ти изпрати данните на майка ми и ти оставих телефоните си за връзка,но после се отплеснах с децата и забравих да те предупред€-дано да си ги вид€ла.÷елувам те от сърце и още веднъж ти благодар€,мила!!!
Peace
 ажи на племенницата ти, че в събота ще и звънна, за да и кажа в колко часа да е пред кръвна банка  Smile

да и аз в събота ще и звънна да се разберем Smile
÷итирай

—офи€

ћнени€: 3 268
»скам да помогна.¬ събота късно ли ще е?јко не,пиши ми на лични.јз съм 0+
÷итирай

ћнени€: 13 561
ћомичета, имам молба - пишете на лични, тези, които са сигурни, че ще дар€т, за да се разберем за мо€та бележка, за да за накуп, да не разкарваме …оана н€колко пъти. јз ходих днес сутринта, гол€ма лудница е, огромни опашки, дано в събота е по-спокойно.
÷итирай

н€къде там и аз незнам

ћнени€: 45
ћалко късничко вид€х темата ,но ако н€кой се откаже пиши ме и мен.»зпразни си кути€та не мога да ти пусна на лични телефон за връзка
÷итирай

н€къде там и аз незнам

ћнени€: 45
ћалко късничко вид€х темата ,но ако н€кой се откаже пиши ме и мен.»зпразни си кути€та не мога да ти пусна на лични телефон за връзка
¬ събота  рано сутрин е най спокойно Peace
÷итирай

—офи€

–ано сутринта за мен не е удобно.ћога да ида в 13.30 часа.“ова проблем ли е и как да процедирам.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 867
ƒнес и аз дарих кръв! ƒо колкото разбрах остава още едно момиче да дари кръв!

ћамо ѕет€, изпразни си кути€та със съобщени€!

÷итирай

—офи€

јз се разбрах с ѕет€,ще дам кръв утре или най-късно в ср€да.¬ колко отвар€т ?–азбрах кога отвар€т,мерси.
« ѕоследна редакци€: пн, 25 €ну 2010, 15:50 от stefani6 »
÷итирай

ћнени€: 9
Ѕ–ј¬ќ smile3501 момичета вие сте неверо€тни .
—ега случаи но открих темата,чета и се просълзих ,дано има повече добри хора като вас.» аз бих дарила кръв но съм от ¬арна ако му потр€бва на н€кои.
Ћека операци€,стискам палци.
÷итирай

ћнени€: 823
ћама ѕет€,ако влизаш тук,пиши как мина операци€та,всичко наред ли е? Hug
÷итирай

—офи€

ƒа,и аз искам да знам.
÷итирай

ћнени€: 51
здравейте на всички.случайно дакота търсех правата на пациента  при който се налага кръводар€ване попаднах на тази тема.искам да ви попитам защото вече незна€ какво да пра€ и кого да попита защото все ме препращат при др хора и в крайна сметка никакъв отговор.¬ тази държавма Ќяћј оправи€.“а искам да ви попитам д€до ми е на легло във пернишката болница и тр€бваше да му преливат кръв.прел€ха му една банка от р€дкосрещаната Ѕ отрицателна кр.група.Ќо до тук това не е никак достатъчно и ни пойскаха още една банка да се дари но тъй като н€маме от каде да намерим чрез познати и връзки взехме от др.болница.но се оказва че не е достатъчна за да могат лекарите да качът хемоглобина му(със нисък хемоглобин го приеха и ниско кръвно нал€гане)та въпросат ми е защо исискват точно същата кр група да се дари.ние дарихме кръв но др кр.група и ако не  б€хме намерили сега не се знае може би д€до ми вече н€маше да го има.това е за д€до ми да той е на възраст но недай си боже е за дете или пък млад човек.за какво са ни ти€ осигуровки ддста и тем подобни като в крайна сметка всичко си заплащаш Sad
÷итирай

—офи€

ћнени€: 5 045
Ќ€ма достатъчно кръводарители, това е основни€т проблем.
ѕредполагам, че изискват същата група, защото е р€дко срещана.

«а съжаление много малко хора се замисл€т изобщо за кръводар€ване, ако не им дойде до главата.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
30-44 от 49 отговора