Имате ли проблем с влизането в abv.bg

  • 9 521
  • 21
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Има някаква промяна в abv.bg. Не мога, по-точно не знам как да се добера до пощата си   comp03  Не мога да влизам в други форуми, а ми е крайно наложително. Помагайте, моля ви.

# 1
  • Мнения: 2 460
Аз нямам проблем.

# 2
  • In my tropical dream
  • Мнения: 250
И аз нямам.

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 106
Нямам проблем.

# 4
  • Мнения: 1 424
И при мен няма проблем. Същото си е както преди.

# 5
  • Мнения: 2 127
Няма промяна.Влизам си без проблем.

# 6
  • Мнения: 759
И аз нямам проблем.

# 7
  • Мнения: 134
Аз не можех да влизам 10 дни до миналата седмица. Сами се оправиха нещата. Стигах до пощата си през- dox.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 956
Пробва ли друг браузър ?


Аз пък не мога да вляза в http://www.jobs.bg/  Rolling Eyes - само бяла страница ми отваря.

# 9
  • Мнения: 145
И аз нямам!

# 10
  • Мнения: 474
Току що влизах.Нямам проблеми.

# 11
  • Мнения: 70
Без проблем влизам.

# 12
  • Мнения: 8 242
Изчистете си кешовете на браузъра Simple Smile

# 13
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Благодаря, деца. Heart Eyes  Докопах се до пощата  си.   typeuu Беше трудно Joy

# 14
  • Мнения: 3
Не!Нямам проблем.

# 15
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
#
Sponsored links
за gbg.bg и gyuvetch.bg изпишете целия имейл. abv.bg, gyuvetch.bg, gbg.bg. Парола Забравена парола. Възстанови първоначалната подредба на блоковете затвори ...
abv.bg/
#
Sponsored links
форуми · картички · чат · АБВ ICQ. Интернет. Гювеч.бг. Вести. Знам.бг. Интернет. Гювеч.бг. Вести. Знам.бг. Интернет. Гювеч.бг. Вести. Знам.бг. Интернет ...
kartichki.abv.bg/
#
АБВ - чат
Добре дошли в chat.abv.bg. Вашето име може да бъде до 15 символа, или само латиница или само кирилица ... dzver@abv.bg, Support Forum-а на чата или тук. ...
chat.abv.bg/
#
ABV Профил
ПРОФИЛ. С този профил можеш да използваш всички АБВ продукти: ABV.bg | DOX.bg | ABV*ICQ ... АБВ потребител: @. abv.bg, gyuvetch.bg, gbg.bg. Парола: ...
https://passport.abv.bg

Ето това ми излиза като кликна на търсачката. Влизам в  АБВ Профил и оттам в Поща. При вас как е?

# 16
# 17
  • Мнения: 262
Понеже ползвам само музилата(защото ми е по-удобна и съм и свикнала),когато имах проблем с влизането в абв,само за АБВ-пощата ползвах екс-пито.Интересното е че от скоро пак мога да си влизам в абв-то от музила.Сякаш никъде нищо не съм пипала,ни преди ни сега,но нямам идея защо така се получи Rolling Eyes

# 18
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Преинсталирахме Мозила, сега има нов номер - като напиша в търсачката абв ми се отваря бяла страница и трябва да натисна бутон Назад горе вдясно и тогава излиза АБВ и действам за пощата.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Аз си влизам,но много бавно и мудно.Не знам дали е от компютра ми.Аз пък имам проблемс Facebook-след като избера някаква опция и ми излиза някакво съобщение,на което най-отдолу пише Dont send и Send-каквото и да натисна ми затваря всички страници,които съм отворила.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 956
Преинсталирахме Мозила, сега има нов номер - като напиша в търсачката абв ми се отваря бяла страница и трябва да натисна бутон Назад горе вдясно и тогава излиза АБВ и действам за пощата.

Moзилата трябва да се изтрие с програма за деинсталация, защото при обикновено изтриване остават някакви файлове и продължава да дава бъгове.

Моята Мозила се скапа при един токов удар и оттогава кеша се трие автоматично и не ми помни паролите. Минах на друг браузър а лисицата я държа само, заради сертификата на банката  Tired
На служ. компютър пък винаги ми се крашва като отворя имот.бг

# 21
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 226
Слава Богу, днес всичко си е както преди.  Laughing Благодаря на всички. Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт