«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора

на брега на морето

ћнени€: 814
#
Sponsored links
за gbg.bg и gyuvetch.bg изпишете цели€ имейл. abv.bg, gyuvetch.bg, gbg.bg. ѕарола «абравена парола. ¬ъзстанови първоначалната подредба на блоковете затвори ...
abv.bg/
#
Sponsored links
форуми Ј картички Ј чат Ј јЅ¬ ICQ. »нтернет. √ювеч.бг. ¬ести. «нам.бг. »нтернет. √ювеч.бг. ¬ести. «нам.бг. »нтернет. √ювеч.бг. ¬ести. «нам.бг. »нтернет ...
kartichki.abv.bg/
#
јЅ¬ - чат
ƒобре дошли в chat.abv.bg. ¬ашето име може да бъде до 15 символа, или само латиница или само кирилица ... dzver@abv.bg, Support Forum-а на чата или тук. ...
chat.abv.bg/
#
ABV ѕрофил
ѕ–ќ‘»Ћ. — този профил можеш да използваш всички јЅ¬ продукти: ABV.bg | DOX.bg | ABV*ICQ ... јЅ¬ потребител: @. abv.bg, gyuvetch.bg, gbg.bg. ѕарола: ...
https://passport.abv.bg

≈то това ми излиза като кликна на търсачката. ¬лизам в  јЅ¬ ѕрофил и оттам в ѕоща. ѕри вас как е?
÷итирай

ћнени€: 4 881
Ќе.
÷итирай

н€къде в кра€

ћнени€: 262
ѕонеже ползвам само музилата(защото ми е по-удобна и съм и свикнала),когато имах проблем с влизането в абв,само за јЅ¬-пощата ползвах екс-пито.»нтересното е че от скоро пак мога да си влизам в абв-то от музила.—€каш никъде нищо не съм пипала,ни преди ни сега,но н€мам иде€ защо така се получи Rolling Eyes
÷итирай

на брега на морето

ѕреинсталирахме ћозила, сега има нов номер - като напиша в търсачката абв ми се отвар€ б€ла страница и тр€бва да натисна бутон Ќазад горе вд€сно и тогава излиза јЅ¬ и действам за пощата.
÷итирай

Ѕургас

ћнени€: 1 168
јз си влизам,но много бавно и мудно.Ќе знам дали е от компютра ми.јз пък имам проблемс Facebook-след като избера н€каква опци€ и ми излиза н€какво съобщение,на което най-отдолу пише Dont send и Send-каквото и да натисна ми затвар€ всички страници,които съм отворила.
÷итирай

¬арна

ћнени€: 881
ѕреинсталирахме ћозила, сега има нов номер - като напиша в търсачката абв ми се отвар€ б€ла страница и тр€бва да натисна бутон Ќазад горе вд€сно и тогава излиза јЅ¬ и действам за пощата.

Moзилата тр€бва да се изтрие с програма за деинсталаци€, защото при обикновено изтриване остават н€какви файлове и продължава да дава бъгове.

ћо€та ћозила се скапа при един токов удар и оттогава кеша се трие автоматично и не ми помни паролите. ћинах на друг браузър а лисицата € държа само, заради сертификата на банката  Tired
Ќа служ. компютър пък винаги ми се крашва като отвор€ имот.бг
÷итирай

на брега на морето

—лава Ѕогу, днес всичко си е както преди.  Laughing Ѕлагодар€ на всички. Love
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
15-21 от 21 отговора