Мнения за козметика SHISEIDO

  • 73 319
  • 294
  •   1
Отговори
  • Мнения: 103
Здравейте,
моля за мнения за продуктите за лице на марката Шисейдо. Разбрах, че отскоро са на бг пазара, но поддържат високи цени и тук и в чужбина, та ще ми е интересно какво мислите вие  Hug.
Аз ползвам една серия 3 стъпки за лице от 10ина дни и засега съм много доволна.

# 1
  • Мнения: 331
Аз пробвах червилата - добри са, не лепнат, нямат мирис, нямат вкус, не се усещат по устните, не променят цвета. Точно каквото на мен ми трябва. Дадоха ми мостри на кремове за лице, нямам достатъчно впечатления, но ми се сториха добри.

# 2
  • Мнения: 3 485
Много добра козметика ,особенно кремовете Peace

# 3
  • Мнения: 368
Страхотна бяла и декоративна козметика, в момента ползвам един гланц за устни - уникален е. Навремето, като ги нямаше на нашия пазар, са ми носили от чужбина, ползвах кремове тогава, също бях много доволна, но за съжаление не си спомням каква серия бяха.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 037
Ползвала съм само този крем за ръце:

Доста скъпичък е, но съм изключително доволна.

# 5
  • Мнения: 103
Благодаря ви момичета- и аз съм доволна засега (чак козметичката ми ми направи комплимент и ме пита с какво се мажа  Crazy).
Аз ползвам няколко продукта, но ги взех на промоция мноооого изгодно и едва ли ще се повтори. Ще започна да си търся ШИСЕЙДО продукти от чужбина, че ще са със сигурност по- евтини и разнообразни  Peace.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 956
VAnirra , коя серия точно ползваш и за какъв тип кожа е?
Аз имам много колебливи впечатления от Шисейдо - повечето продукти, които пробвах са тежки, не попиват, лепнат. Сериите Биопърформънс и Бенефишънс ми хареса как се отразяват на кожата, макар да са за по-възрастни от мен, но пък не ми попиват. А сетията Скинкеър ми е слаба и мисля за малкото си активни съставки е неоправдано скъпа. Другите серии по-си струват парите.

# 7
  • Мнения: 103
Люската, ето тази пяна http://www.sca.shiseido.com/index.cfm?select=catalog/index.cfm?product=277 в комплект с дневния крем и лосиона от серията, отделно околоочен крем в комплект със същия дневен крем и всичко това за 80лв  Shocked. Сега съжалявам, че не си взех още. Доволна съм от всичко, особено от пяната  Peace.

# 8
  • Мнения: 63
Ползвам цялата серия The Skincare - много съм доволна.
 Мисля и за тази пяна, която сте показали по-горе  Laughing Подходяща ли е за суха кожа и за премахване на грим на очите Thinking
Околоочното кремче е изключително икономично   bouquet

# 9
  • Мнения: 103
Стефи, много е лекичка и икономична пяната. Кожата ми е комбинирана и ми действа много добре; не мога да преценя дали става за суха кожа, но мога да отбележа, че след използването й кожата ми не се изсушава, а просто става по- мека. За сваляне на грим по- скоро не става- първо с тоалетно мляко и после с нея- да.

# 10
  • Мнения: 2 414
Каква е цената на 3те стъпки в Бюти зон?

# 11
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм, разгледах наново целия сайт на Шисейдо - сега пък гледам продуктите под друг ъгъл. ПРеди ги бях гледала с цел да намеря някакъв противобръчков продукт и нищо не забялязвах покрай това - сега търся освен противобръчкова грижа и такава против пори, за комбинирна кожа, за дехидратирана и уморена кожа и се спрях на енергизиращия крем от Скинкеър, тоникът от серията за мазна кожа, една затопляща се маска за пори, една есенция за пори... Абе пак се обърках. А пък като отида в магазин , консултантките направо ме ошашкват и все се стремят да ми продадат Кларанс...

# 12
  • Мнения: 103
Не знам каква е цената в Бюти зон  newsm78...
Люската, разбирам те. И аз много се запалих по продуктите просто, защото съм доволна. А за консултантките какво да ти кажа- аз съм на мнение проба- грешка (досега не съм грешила, де- може и кожата ми да не е така чувствителна) и не разчитам на такива препоръки в магазините.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 956
Аз пък много пъти съм грешила с кремове - много лесно ми се запушват порите, кожата ми е тънка и за нула време се дехидратира и й излизат бръчици, отпуска се, а е и комбинирана и лъсва на челото понякога ужасно. НАпоследък се сдобих и с пъпки (а отдажна съм минала възрастта). И съм много объркана, защото гледам, гледам кремове по света, но все не нацелвам "моя" крем...

# 14
  • Мнения: 103
Люска, разнообразието е огромно наистина  Thinking. Щом ти е чувствителна кожата и вече знаеш кой крем/ марка ти понася недей да експериментираш, а си карай с изпитаното  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт