Отговори
# 30
  • Мнения: 1 854
niakakav "mandarin" ot 3 plasta, nai-gorniat e parfe s vkus na mandarini, dolniat - 6okolad i nai-dolniat- niakakav hrupkav, no kato go iade6 tozi sladki6 i ti se topi napravo v ustata Hug

Как не те е срам, имай милост моля Praynig. Потекоха ми лигите. Аз като сьм в Германия си купувам един мандаринов сладолед сьс специален сос и спиране няма, особено като му добавят и сметана.... Crazy

# 31
  • Мнения: 7 605
Oba4e nie si imame tradicia  - vsiaka nedelia sutrin zakusvame razli4ni sladki64eta s kafenceto v legloto /zakupeni prednata ve4er v Carrefour/ - tolkova sa presni i vkusni 4e niamame otkazvane. Posledniat vid sladki6 be6e niakakav "mandarin" ot 3 plasta, nai-gorniat e parfe s vkus na mandarini, dolniat - 6okolad i nai-dolniat- niakakav hrupkav, no kato go iade6 tozi sladki6 i ti se topi napravo v ustata Hug

Оооооо, zнае6 ли таzи 6околадова торта от Карфур, не6то с Три.... бе6е името й, великолепна chef А много сладка традиция имате Wink
Tatian4e, kak da ne ia znam - po edno vreme samo neia iadiahme ama malko ni omrazna i ia smenihme s "mandarina", a ina4e tortata ne se li kazva6e "trianon"? Wink  chef

То4но така, Трианон, браво на теб  Wink  Ееее, ли4и се кой я е ял пове4е, виж аz не се сетих  Laughing

# 32
  • Мнения: 980
Амииииии newsm78 Месцата добре ги приготвят, но гарнитурите малко блудкави. Сервираха ми веднъж морковена супа с портокали и едва я преглътнах от кумова срама Sick. Иначе от сладкиШи отбират определено Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 390
Ох каква вкусна темичка  Grinning
аз обичам от местната кухня /НАЛОЖЕН ХЕРМЕЛИН  Heart Eyes/ това е плесниво сирене /като БРИЕ/ киснато в буркан с олио, чесън и чушлета  Heart Eyes мммммм супер е  Mr. Green
иначе и печено колянце ми харесва /печено бутче на прасенце  Wink Grinning/ но едва ли е много чешко ядене... но пък всяка класическа чешкакръчма го предлага  Grinning а от техните сосове с кнедлите най много ми харесва СВИЧКОВА  Grinning  Wink

# 34
  • Мнения: 1 465
Tedsan, az kato ne obi4am mnogo pasirani supi, a tuk kakvoto vidiat i go pasirat. Mai samo ribenata supa haresvam.

# 35
  • Мнения: 980
Tedsan, az kato ne obi4am mnogo pasirani supi, a tuk kakvoto vidiat i go pasirat. Mai samo ribenata supa haresvam.

Аz напротив zа супички дуШата давам, но преди две седмици мойто zлато кат направи една крем супа от тиква и.... си я яде сам Sick Sick Sick

# 36
  • Мнения: 1 465
Obi4am mnogo supi4ki, ama da ne sa pasirani 4e na mnogo ot zelen4ucite im se gubi vkusa. Nai-obi4am az da si ia napravia.  chef

# 37
  • Германия
  • Мнения: 8 099
.... а от техните сосове с кнедлите най много ми харесва СВИЧКОВА  Grinning  Wink
А да! Това го ядохме като бяхме в Прага преди 3 години. Това ми е любимото от чешката кухня  Flutter

# 38
  • Мнения: 7 430
Аз пък нищо канадско не съм хапвала...и даже не съм чувала за тия споменати от Лаура гозби Confused

# 39
  • Мнения: 7 837
Хамбургер, брои ли се  newsm78
Щото за нищо друго американско не се сещам  Laughing

# 40
  • Мнения: 3 491
И аз като Кейси  newsm78, плюс пържени картофи. О, и пуканки!!!

# 41
  • Мнения: 62
Cheesecake, German chocolate cake, Pumpkin pie, Boston Cream cake.........barbekq, texsas xambyrger-napraven ot nakalcano svinsko barbekq s parjeni kartofi i kiseli krastavichki eat

# 42
  • Мнения: 464
green bean casserole, pigs in a blanket, buscuits and gravy...Mr. Green..Ако може да се говори за американска кухня изобщо

# 43
  • България-София
  • Мнения: 573
Гефилтефиш /кюфтенца от риба/, хумус /пюре от нахут, чесън и тахан/, джахнун / май е по-скоро арабско, отколкото израелско - баница ама без пълнеж, пече се цала нощ и се хапва със стъргани доматки.. smile3502 уф, ама ми пристърга нещо Blush

# 44
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Оф,бееее,заЩо все на ядене го избиваме  Crossing Arms
Ами аз се 4удя от къде да запо4на: всякакви видове ризото, паста карбонара,паста кон песто, паста кон тонно,паста кон салмоне,пицокери,полента,лазаня,аросто ди витело,салси4а си4илиана,аран4ини,сирена всякакви,пица,фока4а,импаната със спанак,разните видове супи,тортелини ин бродо,....офф не знам колко оЩе мога да пиШа ooooh! Сладките: сладоледи всякакви,профитеролите,Щрудел,пастиера наполетана,тирамису,киакере и освен тях оЩе хиляди други сладки и сладкиШ4ета от сицилианската и другите регионални кухни.  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт