За доц.Мариана Маринова

  • 6 436
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 387
Здравийте всички
Някой може ли да ми каже къде в София преглежда доц.Маринова,какво е прииемното й време и GSM за връзка с нея.Много благодаря

# 1
  • Мнения: 2
Преглежда в Медицинския център към Детска Униерситетска болница. Може да се запише час на телефон 02/8154239.

# 2
  • Мнения: 387
Сърдечно благодаря,а бихте ли ми казали какъв е адреса на този медицинки център,защото не сме от София,и вече в самия център на кой етаж трябва да се отиде,в кой кабинет и т.н.

# 3
  • Мнения: 2
Намира се на ул. "Урович", но номера не мога да се сетя. Близо е до Детската Университетска болница, която пък се намира на бул. "Акад. Иван Гешов"11, съвсем близо до Военно- медицинска академия. Първо обаче задължително трябва да се обадите за да запазите час. Мисля че Доц. Маринова преглежда вторник, сряда и четвъртък от 10часа. Дано да съм полезна.

# 4
  • Мнения: 0
здравей misssixty223,
опитвам се да намеря GSM-a на доц. Маринова. Моля те да ми го напишеш.

# 5
  • Мнения: 0
здравей misssixty223,
опитвам се да намеря GSM-a на доц. Маринова. Моля те да ми го напишеш.

Здравейте аз съм нова тук.Аз също искам да се свържа с Доц.Маринова
Ако някои ми помогне с GSM ще съм много благодарна.Има ли частен кабинет и къде се намира?
Благодаря предварително!!!!!

# 6
  • Мнения: 673
0887 585 922. Преди ок. две години преглеждаше в частен кабинет, но не помня адреса. Беше някъде около бул. Цар Борис 3. Звънни най-добре и я попитай лично. Този тел. го имам от тогава, но предполагам не го е сменила.

# 7
  • Мнения: 314
Някой има ли актуален мобилен телефон на Доц.Маринова?

Общи условия

Активация на акаунт