Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Кулинария
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора

Анкета

колко време ядете 1 ядене

(Гласуването приключено: ср, 05 окт 2005, 16:28)
Може да изберете максимум 2 опции.
Въведи твоя глас

BG

явно не мога все  още да улуча дозата и с последното, което сготвих се борим вече 10-ти ден #Crazy #Crazy #Crazy
интересно ми е при вас как е
Цитирай

Ти да не си готвила в казан? Или ядете много малко... Thinking Аз готвя за едно ядене, ама не винаги го уцелвам, така или иначе по вече от веднъж  Naughtyне се яде  и го хвърлям
Цитирай

За всяко ядене приготвям нещо ново. А свеки готви за 1 седмица  Shocked
Цитирай
аз готвя всеки ден. Много рядко остава ядене за следващия независимо какво съм наготвила
Цитирай

Abu Dhabi

най-много два пъти. Колкото и да ме мързи, самата аз не мога да го ям повече от два пъти, камо ли да карам хората около мен Smile
На мен супи ми остават.
Цитирай

Ада (без да се) пазарЪ

аз горвя всеки дем, че понякога и два пъти на ден
Цитирай

BG

ами веднъж на ден се храним в къщи. не, не е в казан  35
Цитирай

София

ние само вечеряме у дома. през деня всеки си гони собствения режим и яде навън, единствено по-голямата ни дъщеря закусва у дома.

та значи през почивните дни готвя 3-4-5 манджи, с които се изхранваме през седмицата. май се случва една и съща манджа да се яде не повече от два пъти и то не в последователни дни. да живее този, който е измислил хладилника!

понякога правя голямо количество печено или задушено месо и през седмицата само забърквам гарнитура - задушени зеленчуци, ориз, салати. рядко се прибирам от работа преди 19:00 и няма време за истинско готвене всяка вечер. допреди година обаче свършвах работа в 17:00 и всеки ден имахме прясно сготвена вечеря и десерт.

по въпроса за количествата - май ги уцелвам - ядем манджата толкова пъти за колкото е предвидена. ако неочаквано дойдат гости - импровизирам.
Цитирай

София

ние само вечеряме у дома. през деня всеки си гони собствения режим и яде навън, единствено по-голямата ни дъщеря закусва у дома.

та значи през почивните дни готвя 3-4-5 манджи, с които се изхранваме през седмицата. май се случва една и съща манджа да се яде не повече от два пъти и то не в последователни дни. да живее този, който е измислил хладилника!

понякога правя голямо количество печено или задушено месо и през седмицата само забърквам гарнитура - задушени зеленчуци, ориз, салати. рядко се прибирам от работа преди 19:00 и няма време за истинско готвене всяка вечер. допреди година обаче свършвах работа в 17:00 и всеки ден имахме прясно сготвена вечеря и десерт.

по въпроса за количествата - май ги уцелвам - ядем манджата толкова пъти за колкото е предвидена. ако неочаквано дойдат гости - импровизирам.

Аз процедирам по същият начин. Не мога да готвя всяка вечер при условие, че излизам от къщи в 7.30 часа и се връщам 19.30часа.
  Виж събота и неделя - правя кой каквото иска, разни сладкиши и други глезотийки.
Цитирай

София

Зависи какво съм готвила. Ако мъж ми реши да купува разни полуфабрикати, или да ходим по кръчми ... понякога хвърлям ядене (ама много се карам за това Smile )
Цитирай

France/Antibes

Oho poniakoga i po dva pati na den gotvia,

e sno6ti si misleh 4e sam sgotvila ogromno koli4estvo, i 4e 6te ima i za dnes na obiad, no muj mi izlapa vsi4ko kato hala i ne ostana #Crazy  Hug Ama hi4 ne mu li4i kak si hapva 4oveka Flutter, no i toi mnogo sportuva de. Ina4e riadko se slu4va kakvoto sgotvia ili pak toy sgotvi da se iade pove4e ot 2 pati, po prostata pri4ina 4e ne ostava. Flutter
Цитирай

с/у ОколоМръсТното

Най-много за 2 дни, ако е манджа.
А иначе сме привърженици на вечерно готвене от полуфабрикати  Mad
Цитирай
Едно ядене за един път. Втори път не се признава Crazy Laughing
Цитирай

Гърция

Готвя всеки ден, правя само три неща, които ядем два дни- мусака; пълнени тиквички,чушки и домати; спагети на фурна с бешамел.
Цитирай

В центъра на Стара Загора

Аз готвя малки количества,най-много 2 дена.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 44 отговора