Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Колко мм. трябва да е лигавицата по време на овулация и след това, за да е възможно да настъпи бременност
Цитирай

София

В клиниките по стерилитет при лигавица под 6 мм по време на овулация не прилагат асистирани технологии, защото се приема, че са обречени.
Мойта е около 9 мм и все ми мрънкат, че е тънка.
Цитирай

София

по принцип казват - над 8 мм. поне
Цитирай

На брега на Дунав

здрасти скъпа.Поне 8-9мм,а след ову да нараства,така за няколко дена след овуто ще нарасне и ще бъде добра за вгнездяване на ембриона.
Цитирай

София

На мен ми беше 18.4 при инсеминацията, а осем дни след инсеминацията - 21.4. Това пък може и да е малко множко.
Цитирай

Варна

На мен ми беше 18.4 при инсеминацията, а осем дни след инсеминацията - 21.4. Това пък може и да е малко множко.

И при мен беше така, 21мм на десети ден след 5 дена с Клостил, после не съм я мерила
Цитирай

София

мале Фреши,кви са тия мм,аз повече от 7,8 не съм имала
Цитирай

София

Моите пък са все такива... уж всички лекари много й се радват, обаче току се види на УЗ някоя сенка, когато лигавицата е удебелена, че даже отнесох два кюртажа за евентуален полип преди време.
Вече се чудя хубаво ли е да е толкова дебела лигавицата Rolling Eyes

Но така или иначе, след 2 години опити, още не съм бременна Sad
Цитирай

На един клон

И аз да попитам:
Около 6-7 дни преди овулацията мат.лигавица ми беше 5 мм.
Вчера четох в библиотеката,но не попаднах на инфо ,относно
"ръста" на лигавицата,в смисъл дали за тия 6-7 дни е достигнала необходимата дебелина newsm78?
Доктора не каза нищо лошо по тоя повод,а аз чак като се прибрах видях какво е написал на бележката - "мат.лигавица 5 мм."
Знаете ли нещо по въпроса? Rolling Eyes
Цитирай

София

Има време, ще се увеличи.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.