въпрос към майките от Сливен

  • 1 657
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 362
Здравейте,
Имам един въпрос към вас  Blush,знам,че може би темата не е за тук,но повече ще бъде прочетена.Нуждая се от съвет,решила съм да ходя на консултации във Сливен (дай боже и след това да родя там)знам за две клиники там едната е "Ева",а другата "Царица Йоана". Та исках да пипитам раждалите във една от двете да ми споделите от кой лекар сте доволни и в коя от двете родихте? Rolling Eyes Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 1 427
Аз съм от Ямбол,но раждах в Сливен,не в тези клиники ,за които питаш.Раждах в Окръжна-невероятни специалисти и страхотно отношение.Хубавото е ,че разполагат с нова апаратура и от  частните клиники често прехвърлят родилки и бебета,защото не могат да реагират ,ако има усложнение.Малко не отговорих точно на въпроса ти ,но никога не излишно да чуеш и друго мнение,нали?Успех !  bouquetосвен това нищо не плащах,което е страхотен плюс.

# 2
  • Мнения: 4 362
Аз съм от Ямбол,но раждах в Сливен,не в тези клиники ,за които питаш.Раждах в Окръжна-невероятни специалисти и страхотно отношение.Хубавото е ,че разполагат с нова апаратура и от  частните клиники често прехвърлят родилки и бебета,защото не могат да реагират ,ако има усложнение.Малко не отговорих точно на въпроса ти ,но никога не излишно да чуеш и друго мнение,нали?Успех !  bouquetосвен това нищо не плащах,което е страхотен плюс.

Да благодаря ти.Само да те питам ти там ли ходи на консултации или в Ямбол а роди в Сливен?!

# 3
  • Мнения: 1 427
Консултациите ми си бяха в Ямбол,но моята гинеколожка ме посъветва да се ориентирам за Окръжна.Иначе знам,че лекарите там също водят консултации.Но по-добре някоя мама от Сливен да те посъветва за това.Повтарям ти моето мнение,че там са много добри специалисти и много човечни.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Аз също съм от Ямбол и също раждах в Сливен,в Частна болница -намира се близо до центъра,на улица "Хаджи Димитър".Много съм доволна!Лекарят беше прекрасен специалист,на мен ми го препоръча друга мама от Ямбол.Казва се д-р Пенков.
На консултации ходихме тук, при д-р Ева Атанасова,но реших,че е по-добре да родя в Сливен-така ме посъветваха (иначе аз съм от Пловдив и едва от 1 год и нещо сме тук).При д-р Пенков отидохме чак,като наближи да раждам.
Единствения недостатък на болницата е,че няма осигурена храна.Но иначе е много чисто,обръщат ти много внимание и затова не ти искат нито един лев отгоре,осен таксите за упойка и тези,определени от Здравната каса.Мен това лично много ме впечатли.Даже накрая мъжът ми искал да им остави ресто 2 лв да се почерпят,а те му отказали...
Ако желаеш,мога да ти оставя координатите на д-р Пенков.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Ааа,забравих да кажа,че там бебето си е през цялото време с теб.Аз раждах с операция и ми го дадоха веднага щом можех да ставам.
А съм чувала,че в някои държавни болници ти го носят само за да го кърмиш...
Що се отнася до това,че прехвърлят всички спешни случаи в Окръжна-вярно е...И в тази болница правиха така...Може би това е в полза на Окръжна все пак...Simple Smile)))

# 6
  • Мнения: 1 089
Аз раждах в "Царица Йоана". Мага да кажа всичко най-хубаво. болницата е нова, работи от август 2003г. персоналът е страхотен. Раждах при д-р Дичева. Страхотен ЧОВЕК, невероятен  ПРОФЕСИОНАЛИТ. Много съм доволна. ако някой ден реша или по-скоро когато някой ден реша да имам второ дете на всяка цена ще искам да бъде тя до мен. до колкото знам тази година е сключила даговор с "Ева". Иначе работи в ДКЦ 1.

# 7
  • Мнения: 1 040
Здравейте аз съм от сливен, но това не ме први много опитна по въпроса за болниците Blush
Моят гинеколог, при който ходя на консултации е д-р Илиев и работи във 2-ра поликлиника до пазара. Е, аз лично съм много доволна от него, тъй като го познавам отпреди да забременея. По принцип той работи с частната болница на ул"Хаджи димитър", за която казва yulinga. Така че най-вероятно ще раждам там. Е, разбира се мога да раждам където си поискам, но съм чувала добри отзиви за тази болница Simple Smile  Честно да си кажа съм чувала добри отзиви и за другите часни болници и за окръжна, така че, скъпа Дея където решиш да раждаш, мисля, че ще си доволна Grinning Иначе мисля че има още една частна АГ болница, мисля че се казва "Св Константин и Елена" - по пътя за Карандила - отвън изглежда много добре, но виж за нея нямам никаква информация. Много зависи и от д-ра към който се обърнеш. Предполагам, че той ще има достатъчно информация, за да те насочи къде да раждаш. Ако те интересува още нещо, Дея, свързано със Сливен, можеш да ми пишеш на лични, надявам се да мога да ти помогна Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 362
частната болница на ул"Хаджи димитър", за която казва yulinga. ...... Иначе мисля че има още една частна АГ болница, мисля че се казва "Св Константин и Елена" - по пътя за Карандила

Как се казва тази болница на ул."Хаджи Димитър" и может ли да ми дадете някакви кординати,а за тази към Карандила знам,че е Ева  newsm78

# 9
  • Монреал
  • Мнения: 631
частната болница на ул"Хаджи димитър", за която казва yulinga. ...... Иначе мисля че има още една частна АГ болница, мисля че се казва "Св Константин и Елена" - по пътя за Карандила

Как се казва тази болница на ул."Хаджи Димитър" и может ли да ми дадете някакви кординати,а за тази към Карандила знам,че е Ева  newsm78
Точно така,  "Св Константин и Елена" всъщност е АГ "Ева". Аз родих там на 15 март при д-р Костадинов. Много добър специалист и човек, със страхотно чувство за хумор. През цялото време беше до мен в предродилна зала, а и след това. А и отношението на акушерките към родилките и бебчетата и на ниво. Изключителна хигиена се спазва в клиниката. Верно, че няма храна /можеш да поръчаш на акушерките да ти донесат/, но пък има хладилник и ТВ във всяка стая, както и сан. възел.
С една дума, за второто, живот и здраве, пак ще съм там.
 Ако те интересуват повече подробности - пиши.
П.П. Аз също съм от Ямбол, но за консултациите от 4 месец до края ходих в Сливен в АГ "Ева" при д-р Костадинов.   

Последна редакция: чт, 06 окт 2005, 09:18 от dima

# 10
  • Мнения: 234
И за мен доктор Дичева е най-добрия човек и професионалист когото познавам.Благодарение на нея имам прекрасни деца и безпроблемни раждания!

# 11
  • Мнения: 4 362
Точно така,  "Св Константин и Елена" всъщност е АГ "Ева". Аз родих там на 15 март при д-р Костадинов.
 Ако те интересуват повече подробности - пиши.
П.П. Аз също съм от Ямбол, но за консултациите от 4 месец до края ходих в Сливен в АГ "Ева" при д-р Костадинов.   
Благодара страшно много за отговора,интересува ме кординати на "Ева" и на "Царица Йоана"
Ще съм страшно благодарна

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Болницата в Сливен е на бул."Хаджи Димитър" 19.Казва се "Частна болница-Сливен".Тел. на д-р Пенков са:662664, вътр.206; GSM:0888320333.
Работното му време е:
вторник, сряда-8.30 до 13.00
четвъртък, петък-13.00 до 18.00
Препоръчвам ти го!Много е добър като специалист! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 4 362
Болницата в Сливен е на бул."Хаджи Димитър" 19.Казва се "Частна болница-Сливен".Тел. на д-р Пенков са:662664, вътр.206; GSM:0888320333.
Работното му време е:
вторник, сряда-8.30 до 13.00
четвъртък, петък-13.00 до 18.00
Препоръчвам ти го!Много е добър като специалист! Simple Smile

Много,много,много благодаря   bouquet

# 14
  • Монреал
  • Мнения: 631
АГ "Ева" се намира на ул. Ичеренско шосе № 117 /това е пътя от Сливен за Карандила, до вилната зона/, няма да я подминеш - синя двуетажна сграда и двор с райграс Laughing
Тел. на клиниката -  044/667074
Тел. на д-р Костадинов - 0888497744
От 8 до 14 часа всеки делничен ден е д-р Костадинов, а следобед е д-р Дичева. Между другото за 3-те дни престой там след раждането на Боби, няколко пъти виждах и д-р Дичева и макар, че не бях нейна пациентка се заинтересува как съм, всичко ли е наред и т.н. Останах очарована.
Дея, която и клиника да избереш няма да сгрешиш. Лека и безпроблемна бременност ти желая.

Общи условия

Активация на акаунт