Новини

  • 2 080
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Момичета, имам добри новини - резултатите от скенера са отрицателни - на снимките не се виждат сенки на разсейки. а единият хормон ЧХГ е 0.4. В четвъртък пак ще ходи на превръзка и тогава ще стане готов и другия хормон. след това ще му направят досие и ще го представят на онкокомитет за последващо лечение. и въпреки всичките тези неща, които ни се случват, той си остава една ДЕБЕЛА ГЛАВА и продължава да ми лази по нервите...

# 1
  • Мнения: 4 324
Цитат на: novalexa
Момичета, имам добри новини - резултатите от скенера са отрицателни - на снимките не се виждат сенки на разсейки. а единият хормон ЧХГ е 0.4. В четвъртък пак ще ходи на превръзка и тогава ще стане готов и другия хормон. след това ще му направят досие и ще го представят на онкокомитет за последващо лечение. и въпреки всичките тези неща, които ни се случват, той си остава една ДЕБЕЛА ГЛАВА и продължава да ми лази по нервите...


Така се радвам за Вас  Simple Smile  Grinning Браво  Simple Smile

От тук нататък Ви пожелавам много щастие и любов и винаги да се обичате и подкрепяте както сега. И разбира се няколко сладки бебчовци, които да Ви тровят живота  Wink  Simple Smile  Grinning

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Ехаааааааааааааааааааааааааааааааааааа, новалекса, хубави новини. така се радвам за вас. Вече те мислих какво стана, от петък чакаме новини. А казах ли ви в какъс стадий е заболяването?

# 3
  • София
  • Мнения: 2 686
БРАВО!!! Hands Clap   Hands Clap   Hands Clap  Hands Clap
Много се радвам за вас! Стискам палци само хубави новини да съобщаваш оттук нататък.

# 4
Браво, много се радвам!
Ето, че стискането на палци върши работа, затова ще продължаваме Grinning
А от сега нататък само хубави неща ще има да ви се случват!

# 5
  • Мнения: 233
подробности не знам, защото ходиха само с майка му. дано в четвъртък да дадат епикризата и хистологията, та да видя и аз. единият лекар каза, че това нещо е поне от 6 месеца, и че не сме закъснели. а в петък като ходихме скенерът не работеше и затова не съм писала.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Браво на вас, сега продължаваме да стискаме палци много силно и ще видиш, че ще се уредят нещата по положителен начин!
Успех и да сте силни, а за ядосването мъжете не обичат да боледуват- сякаш така стават слаб пол, с две думи МЪЖЕ Sign Exclamation  Rolling Eyes

# 7
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 506
Ехаааа, Лекси, много хубава новина. Много се радвам за вас, и ви пожелавам отсега нататък все хубави неща да ви се случват.
А за "дебелата глава" не се ядосвай - всички мъже са такива Simple Smile

# 8
  • Мнения: 233
Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Shocked  #Shocked  след още някой ден - ето това ще представлявам!!!

# 9
  • Мнения: 966
Цитат на: novalexa
Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  Shocked  #Sniper  #Sniper  #Sniper  #Shocked  #Shocked  след още някой ден - ето това ще представлявам!!!


 Spoko radvam se 4e imash dobri novoni. Zashto ne govorish sas sveki she razberesh podrobnosti.

# 10
  • Мнения: 233
и тя горката знае колкото и аз - казали са й, че няма нищо. изрично я питах насаме. има вкъщи снимка от скенера - с 12 малки снимчета, с разните там вътрешности, ама като не разбирам...

# 11
  • Мнения: 966
Цитат на: novalexa
и тя горката знае колкото и аз - казали са й, че няма нищо. изрично я питах насаме. има вкъщи снимка от скенера - с 12 малки снимчета, с разните там вътрешности, ама като не разбирам...


Mila novolexa zemi testeto snimki i biagai pri doktora zashto da se izma4vash toi sha ti kaje kak stoiat neshtata. Smelo momi4e nadiavam se 4e loshoto ve4e e minalo stiskam palsi vsi4ko ottyk na tatak da e nared. Selyvki ot men .

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 21 580
Цитат на: CaraBella
Браво, много се радвам!
Ето, че стискането на палци върши работа, затова ще продължаваме Grinning
А от сега нататък само хубави неща ще има да ви се случват!


  202uu   202uu   202uu

# 13
  • Мнения: 4 068
Браво Лекси!Толкова се радвам за вас!
Страхотно е,че новините са добри.И аз продължавам да стискам палци и ви пожелавам от тук нататък само хубави мигове и много щастие.И разбира се пълна къща с бебоци.

# 14
  • Мнения: 920
Лекси новините са страхотни! Прави са момичетата че стискането на палци взе да дава резултати.

Общи условия

Активация на акаунт