стискайте ми палци, моля!

  • 4 369
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 390
миз, стискам ти силно палци!
Надявам се всичко да мине успешно и ти желая бързо възстановяване и много, много, много здраве!
Ще чакам добри новини! Praynig spoko

# 31
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Дано всичко да мине леко и безпроблемно.Стискам палци Praynig

# 32
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И аз стискам палци и ти желая бързо възстановяване!

# 33
  • usa
  • Мнения: 2 113
благодаря ви за куража и съчуствието, момичета!

После като се вьзстановиш пиши моля те по подробно как ти го откриха, от колко време си го имала, какво те е боляло, как да се самопреглеждаме ежемесечно, след каква вьзраст и всичко интересно и желателно да се знае по темата.

намерих си го сама - периодично се сещам да си проверявам гърдите. идея нямам от колко време си го "отглеждам", но най-вероятно години. нищо не ме е боляло - тези неща не болят. никога не е рано да се започне с прегледите - при ровенето ми в нета попаднах на 23-24 годишни момичета с рак на гърдата. както казва geminarius, важно е да ходите редовно на гинеколог и да се самопреглеждате. ето и от мен един линк на английски http://www.komen.org/bse/ . всъщност е разбираем и без да знаете английски Simple Smile. хубаво е да се правят и мамограми, но резултатите от тях са често непоказателни -при мен мамограмата не показа нищо дори когато снимаха целенасочено тумора.
в тялото на всеки човек има ракови клетки, въпросът е дали ще започнат да растат и да се размножават. с повишен риск от рак на гърдата са жени над 55 годишна възраст, жени получили първата си менструация рано - под 12 годишна възраст, такива, които имат роднини с рак на гърдата, също и късно раждали жени. различни хормонални терапии, включително пиенето на противозачатъчни хапчета, увеличават риска. както и всички токсини и химикали в храните, които ядем и във всичко, което ни заобикаля... ако на някой му се задълбава по темата, ето един според мен хубав материал за профилактика на рака на гърдата, а и не само. и разбира се, дано не ви се налага да задълбавате!!!

# 34
  • Мнения: 3 491
Стискам палци, миз! Не губи кураж, с цяла душа пожелавам да си сред наистина вече многото излекувани!

# 35
  • Мнения: 2 452
Искрено ти желая всичко да бъде наред! Аз имам особени отношения с този тип карцином, защото съм фамилно обременена и го чувствам особено "близък". Преди 2 години прочетох много подробно всичко, което можеше да се прочете и говорих с мои колеги, които са специалисти в тази област. Намерих и няколко форума на жени с карцином на мл. жлеза и то четвърта степен (т.е. с разсейки в ч. дроб и други отдалечени органи), които за мен са героини - толкова хъс за живот и толкова смелост не бях срещала преди. Ако имаш желание, мога да ти дам координатите им.
Утре ще ти стискам палци и ще се моля за теб! Имай предвид, че този карцином е един от най-благоприятните и при навременно откриване и лечение е възможно пълно оздравяване. Ако имаш нужда от нещо, не се колебай да се обърнеш към нас!

# 36
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Миз и от мен имаш много, ама много стиснати палци.
Пожелавам ти всичко да е благоприятно и скоро да е само спомен.

# 37
  • Мнения: 464
 Praynig Praynig Praynig Дано всичко мине наред и последва бързо възстановяване

# 38
  • Мнения: 780
И аз се моля и ти желая успешна операция и лечение!! Много силно те прегръщам и от все сърце желая на теб и цялото семейство много кураж, смелост и по-добри дни!!!! 
Hug Heart Eyes Heart Eyes Praynig Praynig Praynig Heart Eyes Heart Eyes Hug

# 39
  • Мнения: 3 634
Мила, и аз се присъединявам към стискането на палци. Лека и успешна операция!
Бързо и леко възстановяване!

# 40
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Миз,присъедниявам се и аз  Hug Стискам силно палци и се моля вси4ко да мине успеШно, да не се стига до хемио и да се възстановиШ бързо и дано остане само един много блед спомен  Praynig Praynig Praynig
Моля те ,ако имаШ възможност пиШи като излезеШ от болницата  Praynig
Успех , мила и кураж !  Peace Flowers Four Leaf Clover
Силна прегръдка от една адаШка  Hug

# 41
  • Мнения: 1 630
миз, стискам ти много силно палци и аз. Искрено се надявам, че всичко много скоро ще се оправи Hug

# 42
  • Мнения: 4 244
Мила мамо на 3 прекрасни деца!
Пожелавам ти днес да си пазиш пред очите и сърцето усмивките в очите и те да ти дадат сили да се пребориш с невидимия враг в съзнанието,
Искрено се надявам че касапите ще си свършат перфектно работата и скоро ще можеш да си ги гушкаш отново у дома
Прегръщам те силно и ти давам сили и кураж!  Praynig
Днес ще гори цял ден една свещичка пред мен за твое здрав! Hug

# 43
  • Мнения: 5 183
О, милата...зву4и ужасно стресиращо! дано ти се размине леко цялата работа!
Молим се за теб. Сигурна съм 4е вси4ки мами от форума, които про4етоха тук за ттвоята операциа, са мислено с теб и ти желаят вси4ко най-хубаво!

# 44
  • Мнения: 1 178
Миз, дано операцията е минала успе6но  Praynig, от все сцрце ти желая добри резултати от хистологията.
Много сила и бързо възстановяване!

Общи условия

Активация на акаунт