стискайте ми палци, моля!

  • 4 368
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 104
дано не се включвам късно.успех и горе главата. в днешно време това има 100 % благоприятен изход.
хайде бързо се оправяй и пиши

# 76
  • Мнения: 1 216
Кураж и дано скоро всичко остане зад гърба ти!

# 77
  • Мнения: 780
Мили4ка Милен4е, ада6ке  Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Желая ти скоро6но благополу4но ре6аване на здравословните проблеми, важното е, 4е не е късно и макар и с о6те една операция има6 надеждата и 6анса! Прегра6там те силно и ти желая о6те веднъж много кураж и смелост!   bouquet

# 78
  • Мнения: 447
Много, много късмет и вяра!!!
Дано вси4ко приклю4и благополу4но след втората операция и нека никога после не се наложи да си спомня6 за тях.
Късмет и НЕКА ВСИ4КО БЪДЕ НАРЕД!!!
Бъди силна!

 Praynig Praynig Praynig 

# 79
  • Мнения: 1 178
Миз, здравей!
Аз отскоро пи6а във форума и не Ви "познавам" вси4ките, но дълбоко се трогнах от твоя призив. Казах си тази жена е герой по рождение, пове4ето хора преди операция се затварят в себеси и не им се говори с никой, то е съвсем нормално страха е голям, а ти сподели със вси4ки нас!!
Аз се молих за теб вси4ко да е наред и ве4ерта като се върна съпругът ми подробно го разпитах /той специализира гинекология/, та той тогава каза 4е в някои слу4аи се налага да оперират и под ми6ниците.
Това което искам да ти кажа е 4е аз продължавам да ти стискам палци докато вси4ко мине...

# 80
  • сред цветята
  • Мнения: 3 032
Миz, пожелавам и втората операция да мине успешно и благополучно. Дано всичко да оправи Praynig Hug

# 81
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
миз, стискам силно палци и за втората и ще се помоля. имай кураж Hug Praynig

що толкоз рано изписват там?

# 82
  • Мнения: 4 244
Пиши моля те кога ще е втората операция да си запаля пак една свещичка за твое здраве Praynig Hug

# 83
  • След завоя в дясно
  • Мнения: 1 351
Успех!!!
Бъди силна!

# 84
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Миленка,стискам силно палци и за втората операция  fingerscrossed. Не се давай,кураж Hug  и мнооого късмет Flowers Four Leaf Clover

# 85
  • Мнения: 108
Дано всичко да мине добре и да се възстановиш бързо. Стискам палци. Не се притеснявай всичко ще мине нормално. Горе главата и не се отчайвай.

# 86
  • Мнения: 1 220
 Миленче, стискам палци бързо да отмине всяко твое притеснение!!!  Прегръщам те силно!

# 87
  • Мнения: 4 390
Силно вярвам, че ще се оправиш!
Късмет!!! Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

# 88
  • Мнения: 244
Възсановяваш се много бързо, след като 2 дни след операцията почти не я усещаш. Този вторият участък - лимфни възли ли е? И така да е, не е страшно, отстраняват ги, минава се през терапиите и всичко остава зад гърба ти.
Преди 3 месеца оперираха майка от карцином на млечната жлеза, отстраниха и 10 лимфни възела, по този повод много се рових и четох, и разпитвах...
Щом трябва втора операция - прави я и всичко, през което минаваш сега да остане само лош спомен. Всичко ще се оправи, ти само не се предавай. Авицена мисля, че беше казал "Сега сме аз, ти и болестта - на чиято страна застанеш, тя ще победи"!

# 89
  • Мнения: 513
 Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Ще се моля за теб и вярвам, че ще имаш късмет! Бъди силна и никога не се предавай и не падай духом!

Общи условия

Активация на акаунт