«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

«дравни заведени€, специалисти
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-34 от 34 отговора

—офи€

ћнени€: 3 479
момичета препоръчайте ми ”Ќ√ специалист,за възрастни не за деца!
√ледах ”Ќ√ клиниката към ¬ћј,но н€мам никакви отзиви за никъде и затова се допитвам до вас
Ќ€ма значение платен прием или по здравна каса,просто искам лекар на който можем да се доверим Peace
÷итирай

в гората

ћнени€: 1 464
ƒ-р ќгн€н ѕопов от ¬ћј. ѕриема в кабинет в пр€ката срещу ¬ћј. «а контакти - виж в √угъл, не ми е под ръка телефона. ”никален лекар, много съм доволна. Ћекува с едни "самолетчета" - ултразвук, пълно е с деца при него. –азбира се, зависи от случа€. ѕрепоръчвам с 2 ръце.
ѕриема всеки ден между 15 и 18 часа, без час.
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ћнени€: 8 041
ƒ-р ќгн€н ѕопов от ¬ћј. ѕриема в кабинет в пр€ката срещу ¬ћј. «а контакти - виж в √угъл, не ми е под ръка телефона. ”никален лекар, много съм доволна. .....

Peace
ѕопов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ¬ћј приемът е платен. “ел. ти пускам на Ћ—.
÷итирай

ћнени€: 2 908
» приема ли по « ? ћже ли и на мен телефона му,искам да вод€ детето при н€кого,б€хме юли при ‘ренгов в “ранспортна, но искам да чу€ друго мнение.
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

¬ частни€ кабинет не работи с касата, само платен е приемът.
ј в болницата не знам дали приема с направлени€, защото аз ход€ при него от дете /баща ми беше военен/, а сега и щерката вод€ и се познаваме от години. Ќо тел. ще ти пусна, горещо го препоръчвам доктора, имам му пълно доверие  Peace
÷итирай

с/у ќколоћръс“ното

ћнени€: 17 390
www.lolov.com
÷итирай

ћнени€: 835
ƒр.ѕетров работи в ћ»-ћ¬– б-ца на –уски паметник.
–аботи със здравната каса, взимате си направление само, а дори и да не носите, може и после да му дадете/аз не б€х взела, но н€маше проблем,занесох го после/
–аботното му време е от 8-14ч всеки ден.ѕон€кога обаче има оперативни дни и може да се наложи да почакате.

Ќо е страхотен и най-вече човечен и много разбран!!!!ќсвен това има добра апаратура за всичко.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 115
ƒ-р ќгн€н ѕопов от ¬ћј. ѕриема в кабинет в пр€ката срещу ¬ћј. «а контакти - виж в √угъл, не ми е под ръка телефона. ”никален лекар, много съм доволна. .....
ѕопов работи и с деца и с възрастни, в кабинета срещу ¬ћј приемът е платен. “ел. ти пускам на Ћ—.
bim_bam, необходимо ли е предварително записване? » още нещо - чета и мнени€, че хигиенните услови€ в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?
÷итирай

“алант на 2012,2013 г.

ћнени€: 2 106
ƒоктор  ирова. ќкръжна болница. Peace
÷итирай

—офи€

ћнени€: 463
ћога ли и аз да помол€ за контакти на ƒ-р ќгн€н ѕопов от ¬ћј?  Rolling Eyes
¬од€ малкото в “оракс, при »гнат »гнатов, но не мога да кажа, че съм очарована ... след "Ќе влизам в конфликт с колеги" и най-добри€т имуностимулатор е кърмата, купете си от н€ко€ мама-кърмачка ... мисл€ да не ход€ при него повече ...
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

bim_bam, необходимо ли е предварително записване? » още нещо - чета и мнени€, че хигиенните услови€ в кабинета му не са на ниво  Rolling Eyes, има ли нещо такова?

ƒа ти кажа честно, в нови€ кабинет не съм била, ходим предимно в болницата.
¬ предишни€ обстановката не беше луксозна, да. Ќо беше временно в апартамент на стара коопераци€, просто беше по - старичко и занемарено, но в никакъв случай мръсно.
÷итирай

софи€

ћнени€: 236
д-р јсенова-¬ћј
÷итирай

—офи€

¬чера ходихме при д-р ѕопов. јдресът се води яков  райков 18, срещу ¬оенна б-ца. ѕриема от 15 до 18 часа, без записване, но децата са с предимство. Ѕеше много внимателен и с подход към детето, да видим дали ще има ефект  Praynig.
÷итирай

ћнени€: 302
 акъв е проблема точно? јз имах проблеми с ушите и се лутах от лекар на лекар 2 г., докато накра€  откриха какво ми е точно. Ќаложи се операци€. Ќаправи € проф.  унев и съм страшно доволна от него!
÷итирай

—офи€

ќх, при гол€мата ми дъщер€ проблем е много уголемената трета сливица, ко€то от градинските хреми възпал€ва и небните и детето много трудно диша, особено като легне  Sad. „ета и темите за дърпане на уши, но бих € завела в краен случай...
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

¬чера ходихме при д-р ѕопов..... Ѕеше много внимателен и с подход към детето, ...

ƒа, с децата е страхотен  Peace дъщер€ ми, ко€то по принцип има страх от лекари, при него ходи абсолютно спокойно и с желание.
≈, на майките се кара пон€кога, не си пести пиперливи думички, но към децата има страхотен подход. ј и е мн.добър лекар.
÷итирай
Ќа мен ми тр€бва специалист в пълни€ смисъл на думата,.. б€х се насочил към д-р  ирова, но сега се кол€ба€ м/у не€ и д-р ѕопов.. винаги не попадам на доктори когато имам проблеми и се лутам като колена кокошка...  Confused » също така може ли да ми кажете колко пари е прегледа в кабинета на д-р ѕопов?
÷итирай

в гората

ћнени€: 1 464
20-30 лв н€къде.  абинетът е нов и чист.
÷итирай

ћнени€: 1
ћќћ»„≈“ј ј« —Џћ јЅ—ќЋё“≈Ќ Ќќ¬ј  ¬ “≈«» ‘ќ–”ћ» ,«јўќ“ќ Ќяћјћ Ќ» ј ¬ќ ¬–≈ћ≈ ќ“ –јЅќ“ј » ќ“ ћЏ∆ј —» (“ќ… ѕќ—“ќяЌЌќ ≈ Ќј  ќћ),Ќќ ћ» —≈ ЌјЋј√ј ƒј ѕ–ј¬я ќѕ≈–ј÷»я Ќј ћќ…“ј ƒЏў≈–»„ ј , ќя“ќ ≈ Ќј4,10 √ќƒ
2 ƒ≈Ќј „≈“ј » »«Ѕ»–јћ Ћ≈ ј–» ,Ќќ —≈√ј ¬≈„≈ Ќ» ≈ «јѕќ„ЌјЋ Ћ≈„≈Ќ»≈“ќ ƒ-– ÷ќЋќ¬ ќ“ ÷≈Ќ“Џ– ƒ≈“— ќ «ƒ–ј¬≈. »ћј“≈ Ћ» ћЌ≈Ќ»≈ «ј Ќ≈√ќ » ј ќ “–яЅ¬ј ƒј √ќ —ћ≈Ќяћ »Ћ» ѕќЌ≈ ќѕ≈–ј÷»я“ј ƒј ≈ ѕ–» ƒ–. Embarassed
÷итирай

—ф

ћнени€: 215
знам, че в исул- царица йоанна  е специализираната клиника ”Ќ√, но лекар не мога да препоръчам. »наче аз съм с трета сливица и като дете имах проблеми и пневмонии, въпреки че уж предпазвала. —ега хъркам заради не€  Very Happy Laughing Laughing и ако става дума за детето ми бих ги изтръгнала и трите с радост #2gunfire Laughing Laughing
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

.... и ако става дума за детето ми бих ги изтръгнала и трите с радост :...

Shocked

ј така се действа - кардинално!
÷итирай

ћнени€: 0
... —≈√ј ¬≈„≈ Ќ» ≈ «јѕќ„ЌјЋ Ћ≈„≈Ќ»≈“ќ ƒ-– ÷ќЋќ¬ ќ“ ÷≈Ќ“Џ– ƒ≈“— ќ «ƒ–ј¬≈. »ћј“≈ Ћ» ћЌ≈Ќ»≈ «ј Ќ≈√ќ » ј ќ “–яЅ¬ј ƒј √ќ —ћ≈Ќяћ »Ћ» ѕќЌ≈ ќѕ≈–ј÷»я“ј ƒј ≈ ѕ–» ƒ–. Embarassed

ћного съм доволна от доц.÷.÷олов! Very Happy
—инът ми правеше ангини, кашлица с месеци, хрема със седмици, отити, р€зко вдигане на 40 градуса температура. ѕостав€ха ни какви ли не идиотски грешни диагнози, от алергии до моноклеоза и аз слушах лекарите. Mad Ќали са уж специалисти! Ќищо не помага, дори ставаше по-зле.  Ќай-накра€ си грабнах детето и отидох в център "ƒетско здраве", защото само там не б€х ходила. ѕопаднах случайно на доц. ÷олов. ћного внимателен, с подход към детето и мен, об€сн€ваше ми на разбираем език, не с лекарските термини. »зпрати ни на н€кои изследвани€ (посевки на гърлен секрет, кръв, урина, аудиограма задължително, защото  малки€ беше вече с намален слух) и чак след това прецени, че е за операци€.  ќперира го лично той, извади му и трите сливици и съм много доволна. ¬ече 19месеца н€ма никакви проблеми! Very Happy —лед операци€та ходихме около месец на утразвук за синусите в »—”Ћ, струва 2.50лв. на сеанс. —амата операци€ е безплатна, но за избор на лекар платихме 150лв., защото държах да е точно доц.÷олов. ƒори мисл€ да си извад€ и моите сливици при него, защото често прав€ гнойни ангини и вече ми се отраз€ва на ставите. —ъжал€вам, че не го послушах тогава, но детето ми беше по-важно в онзи момент! Love
÷итирай

—офи€

ћнени€: 959
  » аз май  тр€бва да си вад€ сливиците - непрекъснати  ангини прав€ . Ќаправих преди н€колко дни пос€вка на гърлен секрет - стафилококус ауреус - 10 на 5 степен . ”тре с резултатат ще ход€ при личната ....
÷итирай

—oфи€

ћнени€: 1 650
— 2 ръце за д-р «латков от болница “окуда.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 1 152
ј за възрастен важат ли същите специалисти, проблемът е с носа и ще се налага оперативна намеса?
÷итирай

—офи€ / ѕловдив

ј за възрастен важат ли същите специалисти, проблемът е с носа и ще се налага оперативна намеса?

ƒа, специално за лекар€, когото аз препоръчвам.
÷итирай

ћнени€: 55
ћол€ ¬и кажете доктор в ѕловдив и клиника, при нас проблема е на майка ми и то от дете със спукано тъпанче е и непрекъснато възпаление без досега н€кой да успее да го излекува -търс€ наистина специалист който да ни обърне много внимание и да направи всичките нужни изследвани€    Sad
÷итирай

ћнени€: 0
«дравейте!»скам да попитам за доктор ”Ќ√.„етох за др.÷олов от »—”Ћ,др. ”левинов от јлександровска болница,др.ѕопов от ¬ћј,др.“одорова от транспортна болница  и много други.Ѕихте ли ми препоръчали н€кой лекар.—тава въпрос за сина ми,който е на 5г.»скаме да извадим сливиците му.“ретата е вадена като беше на 2г.,след като прекара двустранна пневмони€. Rolling Eyes Ѕлагодар€ Laughing
÷итирай

«дравейте!
ћожете ли да кажете дали е добър д-р ѕопов за трета сливица?«ащото на нас това ни е проблема макар,че след толкова специалисти ”Ќ√ никой не каза категорично "ƒј" или "Ќ≈" дали има трета сливица дъщер€ ми ко€то е на почти 5г. и прави често отото,хреми,кашлици , но р€дко хърка нощем. “а дали би ни помогнал????
Ѕлагодар€ ¬и предварително!
÷итирай

ћол€ кажете за д-р ќгн€н ѕопов къде точно му е кабинета в който работи от 15ч.-до 18ч.,срещам различни адреси!  ъде точно с-у ¬оенна б-ца?
ƒобър ли е за трета сливица?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 370
ћол€ кажете за д-р ќгн€н ѕопов къде точно му е кабинета в който работи от 15ч.-до 18ч.,срещам различни адреси!  ъде точно с-у ¬оенна б-ца?
ƒобър ли е за трета сливица?

» аз със същата молба. »ли стационарен телефон на кабинета?
÷итирай

—офи€

ћнени€: 2 370
јктуални€т адрес е ул.яков  райков 18,приемно време от 15ч до 18ч.
÷итирай

ƒ-р  юлев, болница “окуда, работи и по Ќ«ќ , изключително добър специалист и страхотен човек.
–аботи с деца и с възрастни. “ой прави 2 операции на майка ми и т€ е изключително доволна от него.
÷итирай

ћнени€: 6
Ќа мен ми помогна д-р ”левинов (јлександровска болница), но беше преди доста години. —традах от гнойни отити - беше страшно! ћного съм му благодарна!
÷итирай

ћнени€: 186
— две ръце за д-р ѕопов,преди 23г извади моите сливици,и оттогава не съм имала проблеми,освен н€какви незначителни кашлици.
Ќаистина е много добър,сега вод€ сина си при него.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-34 от 34 отговора