Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Живеещи в чужбина
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора

Ottawa, Canada

Оказа се, че на 21 октомври ще се явявам на тест по канадознание Very Happy и след това (ако мина теста, разбира се и ако ме одобри "съдията"), ще стана канадски гражданин! Много навреме, защото тъкмо ми изтече българския паспорт и не мога да излизам никъде. Иначе съм много щастлива, защото 1) стана бързо -подадох си документите в края на януари - т.е. около 10 месеца, при средностатистически 15 месеца и 2) писмото пристигна с името ми написано по начина, по който АЗ искам, а не както е в българските документи (които в момента са моите официални документи).
Изобщо имам повод да черпя! Още повече, че след 2 дни имам рожденничка. Така че пийнете по едно питие от мен - аз съм фен на Мартинито; обичам го сухо с две маслинки, но сега ще пропусна, защото съм страшно изморена.
Цитирай

usa

Честито, Лаура!  Very Happy За теста знам че ще го вземеш! Не знам точно какви свободи дава това да си канадка, но аз наистина бих се радвала да стана американка - само като си помисля, че това ще ми даде свободата да взема мама и тати при мене, или да живея колкото си искам в България без да губя зелената карта, ех ...
Цитирай

USA

Честито Лаура! Ще пийнем нещо с мъжа ми тази вечер за твоята радост   bouquet
Цитирай

спретната къщурка край селО Сливен

Честито и от мен Wink  Hug

...аз се чудя пък дали да стаам или не
newsm78
Цитирай

Ottawa, Canada

Оказа се, че на 21 октомври ще се явявам на тест по канадознание Very Happy и след това (ако мина теста, разбира се и ако ме одобри "съдията"), ще стана канадски гражданин! Много навреме, защото тъкмо ми изтече българския паспорт и не мога да излизам никъде. Иначе съм много щастлива, защото 1) стана бързо -подадох си документите в края на януари - т.е. около 10 месеца, при средностатистически 15 месеца и 2) писмото пристигна с името ми написано по начина, по който АЗ искам, а не както е в българските документи (които в момента са моите официални документи).
Изобщо имам повод да черпя! Още повече, че след 2 дни имам рожденничка. Така че пийнете по едно питие от мен - аз съм фен на Мартинито; обичам го сухо с две маслинки, но сега ще пропусна, защото съм страшно изморена.

Прдимството е, че мога да гласувам и мога да работя за Governement, както и да пътувам без виза до различни страни.  Правата на landed immigrant иначе са същите като на канадските поданници.
Цитирай

Italia

4естито,Лаури4ка  Hug Не се и съмнявам,4е Ще вземеШ теста и Ще имаме повод пак да се 4ерпим   bouquet
Хайде,профилакти4но Ще стискаме палци на 21/10  Peace
А канадците разреШават двойното гражданство,нали?
Като писа за бг паспорт: мен ме глождеШе едно лЮбопитство  newsm78 Когато ми изте4е бг паспорт трябва ли задължително да си правя нов или мога да си карам само с другия,заЩото на по4ти вси4ки мои познати с двойно гражданство  на влизане в Бг са им искали да показват и двата паспорта дори на една приятелка с френски паспорт и бяха искали глоба,заЩото бг.паспорта и бил изтекъл от 1 година  Thinking
Цитирай

Съвсем в края на света

Лаураааа искам с теб.
А че ще се справиш е ясно.
Цитирай

в село на завоя преди Шенген

Хип хип УРАААААААААА!
Страхотна новина, Лаура!  Hug
Стискам палци на изпита Peace
Цитирай

Германия

Успех на изпита! Аз не се съмнявам, че ще те одобрят  Flutter
Цитирай

Германия

Като писа за бг паспорт: мен ме глождеШе едно лЮбопитство  newsm78 Когато ми изте4е бг паспорт трябва ли задължително да си правя нов или мога да си карам само с другия,заЩото на по4ти вси4ки мои познати с двойно гражданство  на влизане в Бг са им искали да показват и двата паспорта дори на една приятелка с френски паспорт и бяха искали глоба,заЩото бг.паспорта и бил изтекъл от 1 година  Thinking

Моят отдавна не само е иzтекъл, но е и със старото ми име, никакъв проблем няма. Влиzам си с немския, като ме питат zа БГ паспорт йм каzвам 4е нямам валиден в момента и това е. Това го практикувам от няколко години ве4е а се прибирам 2 или 3 пъти годи6но  Wink
Цитирай

Честито, Лаура !!!
То е ясно, че ще се справиш на изпита, но все пак и аз стискам палци  Smile Hug
Цитирай

Германия

И от мен едно голямо 4естито, а zа иzпита ти стискам палци   bouquet
Цитирай

браво! чудесна новина! стискам палци за изпита
Цитирай

England

Честито, Лауричке! Да сте живи и здрави и много щастливи.   bouquet
Цитирай

Гърция

Честито Лаура!
Желая ти успех на изпита и весел рожден ден  bouquet!
Пък като станеш канадка пак да почерпиш Wink.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 37 отговора