Д-р Георги Хаджиев - хомеопат , В. Търново

  • 9 003
  • 5
  •   1
Отговори
Дъщеря ми има здравословен проблем, с който вече половин година не можем да се справим и реших да се насоча към нетрадиционната медицина с надежда да се оправи. Затова  моля мамите , които са имали контакт с този д-р , или имат достоверна информация за него от други хора, ползвали услугите му - да споделят Praynig 
Предварително БЛАГОДАРЯ  за отговорите Hug Hug Hug

# 1
Здравейте, също се интересувам от опита ви с този хомеопат.. трудно ми е да избера към кого да се обърна. Пишете, моля, и за други хомеопати във ВТ, ако сте доволни... или не .

# 2
  • Мнения: 0
Здравейте,

Малко късно отговарям, но пък има вероятност да помогна на друг, който търси отзиви за този "доктор".

....Съжалявам, вероятно за някого той е добър, и вероятно е добър, но не и като лекар. Като лекар е шарлатанин, взема 70 кинта и кой от къде е....

# 3
  • Мнения: 0
nould, не си права. Има хора на които е помогнал. На мен например.  Е, сигурно има и такива, на които не е успял, но аз лично предпочитам да вярвам в доброто начало  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 735
д-р Хаджиев излекува мен(язва на дванайсетопръсника, сенна хрема), майка ми(рак на стомаха), детето на наши приятели(епилепсия) и още куп други наши познати! Готова съм паметник да му построя!!!

# 5
  • Мнения: X
И аз малко късно се включвам в темата, но дано съм полезна на някого. От половин година лекувам дъщеря си с проблеми на щитовидната жлеза. Засега няма драстично подобрение, но знам че тези заболявания се лекуват бавно. Единственото, което ме дразни е, че всеки път казва, като имаме проблеми в хода на лечението, да му се обаждаме, а като се обадим, първо иска да се преведат 55лв и чак тогава взема отношение.

Общи условия

Активация на акаунт