Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Варна

Здравейте, искам да попитам има ли мами , с появили се петна по лицето , в резултат от бременността...и ако има , с какво ги третират....На мен ми се появиха , и незнам да ли ще изчезнат някога.....
Цитирай

София

Виж тук:

http://www.bg-mamma.com/viewtopic.php?t=3993&postdays=0& … =asc&start=45
Цитирай
Zdravei mila Stpetrova, na men mi se poiaviha petna ot edni hormonalni tabletki nad usnite ,ot slunceto potumniavat i napravo se poburkvam ,kato mustaci sa.Hodih na dermatolog i mi predpisa edin izbevasht krem ot koito sum mnogo dovolna,sega petnata pochti ne si lichat. Very Happy  No moje bi nai dobre e da se posuvetvash s dermatolog i ti  Wink
Цитирай

София

Да, всичко е свързано с хормоните и слънцето.
Аз също имам петна по лицето, но ще чакам да родя и да мине лятото, за да ги боря.
Миналата година след спонтанния аборт също ми бяха излязли. Ходих на кожен лекар и той ми предписа лечение за на есен.
Ако не стане с избелващи кремове / които на мен ми помогнаха тогава/, каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.
Цитирай

при ОП

Цитат на: Sunny bunny
каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.

Готово - другия път. А как боли, бедна ти е фантазията.
Цитирай

София

Цитат на: AFRODDITA

Готово - другия път. А как боли, бедна ти е фантазията.

Е, не съм ги пробвала - не стигнах до там.
Цитирай

Варна

Blagodarq vi za INFOTO....
Цитирай

sofia

Цитат на: wind
Zdravei mila Stpetrova, na men mi se poiaviha petna ot edni hormonalni tabletki nad usnite ,ot slunceto potumniavat i napravo se poburkvam ,kato mustaci sa.Hodih na dermatolog i mi predpisa edin izbevasht krem ot koito sum mnogo dovolna,sega petnata pochti ne si lichat. Very Happy  No moje bi nai dobre e da se posuvetvash s dermatolog i ti  Wink

zdravey.
  bi li mi kazala imeto na krema.
Цитирай

На небето

Цитат на: Sunny bunny
Да, всичко е свързано с хормоните и слънцето.
Аз също имам петна по лицето, но ще чакам да родя и да мине лятото, за да ги боря.
Миналата година след спонтанния аборт също ми бяха излязли. Ходих на кожен лекар и той ми предписа лечение за на есен.
Ако не стане с избелващи кремове / които на мен ми помогнаха тогава/, каза че щял да ме прати на химически пилинг. Правели се няколко процедури и - готово.

Абе Sunny bunny, какъв крем за избелване използваш???
Цитирай

sofia

Има много добър крем в колекцията на Ориифлейм. Но трябжа да се ползва след раждането. Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.