Бяло течение при момиченце

  • 4 944
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 70
Здравейте, мами!
Отново се обръщам към вас за съвет. Преди време дъщеря ми, която е на 4 години, сама забеляза, че от гениталиите й се усеща лека, но неприятна миризма. Започнах да я наблюдавам по-внимателно и забелязах, че понякога има леко бяло до жълтеникаво течение. Не ми се ходи по доктори в тия вирусни периоди, затова реших първо да попитам вас дали не сте имали подобни проблеми. Предварително благодаря!

# 1
  • Мнения: 1 167
При бебка ми се получи нещо подобно ( спа с едно аки цял следобед  Embarassed) Направих й няколко бани със смрадлика и за един ден се оправи. Просто правиш отварата, сипваш в един леген и го оставяш да покисне детето  Wink

# 2
  • Мнения: 305
здравей, при моята племенница имаше такъв проблем и се оказа че има бактерии в урината.Взеха и и намазка за гъбички, и лекарката им каза, че при някой момиченца настъпва по-рано пубертета и може и от там да идва проблема.Моят съвет е да се консултираш с лекар, защото причините може да са много. Hug

# 3
  • Мнения: 70
Благодаря, момичета! Сигурно ще я водя на доктор, поне за свое успокоение. Не ми се щеше, защото, като идем, все си донесем по още някой вирус от другите, ама май ще се наложи..

# 4
  • Мнения: 1
здравеите моля за някаква бабина рецепта за бяло течение че стига вече с тези лекарства маи няма ефект

# 5
  • Мнения: 2 022
От вчера същото се случи и с моята дъщеричка. Тя е на 2 годинки. Ходи на ясла. Дали може да е от замърсяване, или е лепнаат нещо от там.  Thinking Яслата е хубава, чиста, добре ги гледат, не ги оставят непреобути (и малкият ми син е ходил там).... Притеснена съм и смятам да я водя на лекар, но не мога да открия нашия.  #2gunfire Дали да я заведа направо на гинеколог?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 308
На моята дъщеря се случи миналата година,някакво течение,направо кафяво.Заведохме я на детски гинеколог.Гинеколожката реши че са гъбички,пуснахме всички изследвания,секрет от влагалище,чревни/за глисти/.През това време по нейни препоръки киснех детето около седмица в леген с тетра/смрадлика/ и мазах с Универтан.Иследванията излязоха отрицателни,та не знам какво е било.То и самото зацапване беше само един ден.

# 7
  • номад в БГ
  • Мнения: 49
Здравейте,мами! Чак сега видях темата,но ако мога да помогна на някого,никога не е късно.
Тук давам линк за бабини рецепти срещу бяло течение
 http://bialotechenie.net/narodnata-medicina-i-byaloto-techenie/
(поне за ябълковия оцет съм сигурна,че няма да навреди,дори на деца,но в по-малки дози)
А за възрастните-да проверят наистина ли имат течение,да на е просто цервикална слуз? Справка тук:
http://www.zachatie.org/index.php?Itemid=13&id=800&optio … ent&task=view
При вс.случаи искайте микробиологична изследване от гинеколога си,не да прави диагноза "на сляпо",че може цял живот да се лекуваме от нещо,дето го няма!
Поздрави,дано съм помогнала Wink

# 8
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
здравейте, моята дъщеря е на 9 и половина близо 10 год. оплаква се от нещо което по думите и ми прилича на течение или по обилен секрет. Може ли някой да ми препоръча добър детски гинеколог в София? Ще ви бъда благодарна.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 202
Заповядай! Детско - юношески гинеколог.
http://www.docsirakov.com/maichin.html

# 10
  • СОФИЯ
  • Мнения: 40
МНОГО БЛАГОДАРЯ!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт