добър педиатър във варна

  • 1 746
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
здравейте ,
пуснах търсачката , но не намерих това което ми трябва  и още проучвам за педиатър 
моля да ми препоръчате някой от който сте доволни - отзивчив , подкрапящ кърменето и късното захранване и не бързащ с изписването на антибиотици 
за район - окръжна болница , проектанска , лятно кино са ми най - удобни 
 

# 1
  • Мнения: 8 769
Провери в Здравен справочник - със сигурност има теми за педиатри във Варна!. Нещо смътно си спомням, че си пускала подобна тема. Може и да се лъжа. За всеки случай оставям темата тук за ден-два.
Аз мога да ти предложа Ваня Александрова, но за съжаление, тя е в Терапията. Ако имаш кола, обаче - не е проблем. Достатъчно любезна е, не се шашка, не бърза с антибиотиците, уважава мнението и желанието на майките. Няма опашки при нея.

# 2
  • Мнения: 2 655
Ние като се прибрахме от Америка се изправихме пред този проблем.
Сменихме две докторки.
Сега водим АЛИ при доктор Харитонова от "Манус Вита"/бившата Стоматология на 3 етаж/.
Можеш да я посетиш и да разговаряш с нея.
По обясненията и подробностите прилича на американският ни доктор Аббаси. Само по това.

# 3
  • Мнения: 4 187
Подкрепям за доктор Харитонова  Peace!

# 4
  • Мнения: 264
За имунизациите водя бебка в курортна поликлиника при д-р Владимирова (не съм много доволна ама пие там инжекции) , а иначе си викам в къши една педиатърка - Д-р Румяна Ефремова . СТРАХОТНА Е  Hug

# 5
  • Мнения: 124
Здравейте!
Нашият педиатър, който ни е и семеен лекар е д-р Пламенка Атанасова. Преглежда в "МЦ Младост", каб.216. Ние жиевеем в района на Окръжна болница и макар че е ни се налага да пътуваме (5 мин. с кола или 15мин. в по-натоварените часове), предпочитаме да ходим там newsm10

# 6
  • Мнения: 2 922
Д-р Ружа Панчева. Работи в терапия и мисля също и в МЦ Юг.  Peace

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 437
И аз препоръчвам горещо д-р Ефремова - освен всичко, тя е неонатолог, винаги се отзовава, дори в 2 посред нощ, страхотен специалист е, мога да кажа, че тя направо върна малкия към живота. Работи в АГ и клиника Надежда, гсм-а й е 0888578232.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Аз ти препоръчвам д-р Соколова, много е внимателна, разбира се добре с децата, но не работи със здравната каса, ако искаш ще ти дам коордианти.

# 9
  • Мнения: 6 039
Аз с две ръце гласувам за д-р Харитонова. Проблемът е, че тя е доста ангажирана с пациенти.

# 10
  • Мнения: 136
За имунизациите водя бебка в курортна поликлиника при д-р Владимирова (не съм много доволна ама пие там инжекции) , а иначе си викам в къши една педиатърка - Д-р Румяна Ефремова . СТРАХОТНА Е  Hug
[/quotе]
И аз така действам, само че личната лекарка е д-р Николова(в Еквита много съм доволна от нея, но има много деца записани), а д-р Ефремова наистиан е супер, но тя е само на частен прием и идва в къщи или ние ходим в кабинета и в клиника Надежда

# 11
  • Мнения: 191
Къде е тази д-р Х аризанова?

Общи условия

Активация на акаунт