Смених АМ - някой правил ли го е ей-така без причина?

  • 854
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 743
От 1 седмица смених НАН-а с Нестоген (пак на Нестле).Четох ,четох -съдържанието 98/100 съвпада.На вкус също го докарва като НАН-а.Смених най-вече заради цената  Embarassed.НАН-а е между 7 и 10 лв. ,а Нестогена е 5 от фабриката на Нестле!Баси ,ми 2 лева са 2 пюрета! ужасно е какви сметки си правим,но сме под наем,на ток ,иде зима и т.н.(басииии как се оправдавам,като,че ще ме биете ooooh! )
Бебчо си го хапва със същия апетит и като ,че ли взе да ака по - често  #Crazy
Някой от вас сменял ли е ей така мляко?Дали не е било грешно  newsm78

# 1
  • където има любов
  • Мнения: 307
Здравей,млякото не съм сменяла,защото от самото ночало сме на Нестоген.Евтиничко е пък и бебка си го харесва.Досега не е имала нито запек ,нищо.Мен ако питаш,не се притеснявай,че си го сменила-няма да съжеляваш!

# 2
  • Мнения: 46 492
Да, сменяла съм и аз заради цената.

# 3
  • Мнения: 5 299
Да сменяла съм го, ей така на моя глава в началото. Просто се бях побъркала от тва връщане на млякото и купих 1 кутия Фризовом, смених го на момента. После се отказах и се върнах пак на Милумил-а - не сме имали последсвтия.

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
И аз го смених вчера.От Милумил минах на Аптамил,защото нямаше никъде в квартала вечерта.А на който му е къс ума,са му дълги краката hahahaДетенце си го яде без проблем.Давала съм и Нестоген веднъж,беба го яде,но на мен не ми допадна като гъстота  след Милумила.

# 5
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Аз също смених фризото с Нестоген. Естествено заради парите. Само съжалявам че не го направих по-рано. Просто около нас не се продава нестоген и не знаех изобщо че го има. Чак като започнах да ходя във фирмения на нестле за каши го видях и реших да пробвам. На бебоча му хареса, така че давам смело.

# 6
  • Мнения: 1 639
Тъй , тъй сте го подхвана ли тоя Нестоген  да питам аз пак ли е на части смпямо месеците както дръуите млека (1,2...) или е един вид .
  Ние скоро ще преминем на нормалко адапте, ако всичко е все така добре  с  бебата и говорихме с педи с Нан2 да пробвам .....  Въпросът ми е дали в този Нестоген белтъкът е частично хидролизирам , както при двойките на млеката или как  newsm78

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 915
Млякото е до годинка,без номерация.Не пише дали е частично хидролизиран белтъка

Общи условия

Активация на акаунт