Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора

София

Момичета, споделете как беше при вас - колко време след изтичане на слузестата запушалка започна раждането?
На мен ми изтече към 10 часа снощи. Дали да задържа татито да не ходи утре на работа, ако ще стане до един ден случката?  
То не че не съм раждала, ама съм забравила - беше отдавна. А и тогава ме приеха в болницата  3 дена предварително заради тесния таз, та не се притеснявах дали ще стигна навреме.
Цитирай

при ОП

Сигурна съм, че ще се включат веднага мами с по достоверна информация, но съм чувала, че раждането е до три дни след падане на тапата. По-добре не пускай тати на работа Wink , че може скоро да се радвате на бебче.
Моята ми я разбутаха, пада четири дни и пак не родих сама, а със системи, но при теб явно по друг начин стои въпроса.
Успех и леко раждане, непременно да се похвалиш Laughing Стискам палци Wink  Exclamation
Цитирай

София

Афродита, благодаря за бързия отговор и хубавите думи!
Тъкмо си спретнах и последните подробности от багажа за болницата и поподредих това - онова в къщи. Сега остава да чакам...
Цитирай

при ОП

Цитат на: Sunny bunny
Афродита, благодаря за бързия отговор и хубавите думи!
Тъкмо си спретнах и последните подробности от багажа за болницата и поподредих това - онова в къщи. Сега остава да чакам...

За нищо, УСПЕХ Very Happy  Exclamation
Цитирай

Видин

Може вече да е станала работата, Wink ,ама да ти кажа че мойта падна в 10:00 сутринта и в 18:48 родих.Стискам палци всичко да е наред,леко раждане и след някой и друг ден да се похвалиш!!!!!!!!!! Very Happy  Very Happy  Very Happy
Цитирай

София

Съни бъни, каво става? Успех.
Цитирай

София

Нашият бебешон се появи на бял свят 8 часа по-късно, ама знае ли човек?! При всички случаи - време е за хубави новини.
Лесно и бързо раждане и ще чакаме вести!
Цитирай

Добрич

В най- скоро време ще родиш, мила!
Успех ти желая!
И да се похвалиш!!!!
Стискам палци.
Цитирай

Луксозенец

Падна ми слузестата запушалка, изтекоха ми водите ли означава ? Smile За пръв път чувам за тази запушалка...
Цитирай

Добрич

Цитат на: Future pere
Падна ми слузестата запушалка, изтекоха ми водите ли означава ? Smile За пръв път чувам за тази запушалка...

Не е едно и също. Изтекоха ми водите се казва, когато се спука околоплодния мехур.
Слизестата запушалка е нещо като сгъстен секрет на шийката на матката като има за цел да предпазва от навлизане в маточната кухина на микроогранизми.
Надявам се, че си разбрал.
Цитирай

Луксозенец

Благодаря, сега вече разбрах  Laughing
Цитирай

Не от София.

Ами моята падна в 24:00,а раждането-в 09:40 на другия ден...Както и другите са ти писали-време е,чакай.. Very Happy
Цитирай

Като чета - дошло е време. Успех !!!
Цитирай

Луксозенец

Според мен тя вече е в болницата Smile Smile Smile
Цитирай

sofia

E Sunny_Bunny, вече си на крачка от старта.
 Very Happy При мен запушалката изтичаше постепенно от началото на 9 месец, но и при 2-те деца 2 дни преди да родя изтече последната (най-голямата) част. При теб щом е паднала цялата, раждането ще започне до 36 часа (а вече както виждам и доста по малко).
Успех  7uu  и всичко да е по леко и бързо!! Very Happy
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 53 отговора