Калкулаторче за идеалното тегло:))

  • 50 562
  • 100
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 468
Хайде изчислете си, колко кг трябва да свалите, за да сте идеални.
ИДЕАЛНОТО ТЯЛО ЗА ВАС

А аз трябвало да сваля цели 23 кг smile3511 smile3516 smile3516 smile3511

# 1
  • Мнения: 4 212
аз пък скромните 6 килограма, ама аз си го знам де. Само дето нищо не правя по въпроса  Whistling

# 2
  • Мнения: 8 769
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524

# 3
  • Мнения: 7 430
Аз 14 #Cussing out... и трябва малко да огранича яденето а то още повече ми се услажда #2gunfire Cry

# 4
  • Мнения: 3 461
Цели 11 (единайсе!!) кила!  smile3514 НЕ че не знам, ама и аз като Тея, нещо се офлянквам Blush Banghead и мързелувам и ....ай, няма да обяснявам, че трябва да си лягам вече.... smile3524

Същата история,от днес започвам. Laughing

# 5
  • Мнения: 5 790
А аз трябва да сваля 8.... Не съм сигурна, че мога!

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Божкеееее, аз трябва да кача 4 кг.....да, ама с цената на нищо няма да го направя!
   Не им е в ред калкулатора  Joy

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
На мен ми пише,че трябва да кача 11кг.,ама това е абсурдно.Аз искам са сваля още 3-4кг

# 8
  • Мнения: 6 472
Трябвало да кача 8 кг Shocked Какво ти качване - аз искам да сваля още 2-3 ако може Flutter

# 9
  • Мнения: 3 461
Ню,ти изпробва ли режима с неядене след 16 часа и имаше ли ефект? Simple Smile

# 10
  • Мнения: 109
аз пък трябва да сваля 12кг ама как ще стане Shocked с това ядене за пуста кърма ,като си накърмя котето и изпитвам вълчи глад Crazy

# 11
  • Мнения: 5 539
Вие сте достигнали идеалното си тегло! Mr. Green

# 12
  • Мнения: 224
Олееееееее ще ме кара да свалям цели 13 кила. Абе все бях пресмятала разни идеални тегла по различни калкулатори ама тоя направо ме разби. Аз че съм си дебела и трябва да сваля някой друг-ама 13......... Хайде майчета дето имате да качвате килограми не се хвалете толкова че на нас майките дето имат да свалят ни става много тежко..... baby_neutral

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 765
Луда работа ...да сваля 21 кг .Аз ще ичезна бе хора ... hahaha
Не че нямам за сваляне , ама чак толкова много ...
А си мислех , че ми остават още 8-9 кг. Crazy
Аз 49 кг. нямам даже спомен да съм била .

# 14
  • Мнения: 46 434
Скоро пак някой беше пускал подобен калкулатор, но разликата м/у двата е 4-5 кила. Ще вярвам на другия, че с него имам да свалям по-малко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт