Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Бургас - Англия

Момичета, имам много силни болки в корема:( Имам съмнения, че може и да съм бременна, но е много рано за тест. Незнам какво да правя, мога ли да пия някакво хапче поне да ми мине.....че не издържам вече. Малко ми се гади, но незнам дали не е внушение...Дайте някакво мнение
Цитирай

На една от последните софийски поляни

Отиди на лекар,ако болките ти са остри!
А иначе чайче от джоджен или мента , аможе и лайка -те са напълнао безвредни Wink
Цитирай

Зависи какви точно са ти болките.Да не те плаша, но последната ми бъбречна криза започна с болки в корема.Преди това не ми се беше случвало.Най-добре върви на лекар.
Цитирай

Бургас - Англия

Не са остри болките, боли ме постоянно и се усилва. Не е ниско долу а по скоро горе и си чувствам корема надут. Може би е от някаква храна, но незнам как да ми мине. Има ли обезболяващо, което да не вреди, ако евентуално съм бременна.
Цитирай

USA, но иначе от Русе :)

Zdraveite!V chetvartata sedmitsa sam i imam leki bolki v korema , koito se poiaviavat da kaejm vednaj na den i triat okolo 30 minuti, no ne vseki den.Tova normalno li e spored vas. Daite savet.Ne moga da otida i na doktor zashtoto sam v chujbina, a niamam zastrahovka.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.