фетална морфология къде във Варна?

  • 1 105
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 028
мили варненки, знаете ли къде в морската столица може да се направи фетална форфология (или антенатална ехокардиография), кумата ми е оттам, бременна в 3 месец, но не знае къде може да отиде...моля ви, дайте идеи

благодаря предварително

# 1
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Сигурно не съм в час, ама фетална морфология на Филип му правиха като беше на месец и нещо.  newsm78 За бебе или за плод става въпрос?
Нашата я правиха на частно, в МД. Д-р вече не помня името, сигурно е от Окръжна.

# 2
  • Мнения: 2 028
става въпрос за бебе, ама още докато е в коремчето  Laughing

# 3
  • Мнения: 1 399
Аз мога да препоръчам доц.Балев. Клиниката на д-р Темелков. Телефона за записване е 600 126.
За цена обаче не мога да те ориентирам, моят преглед беше доста отдавна Simple Smile
Към когото и да се насочи, да запита предварително в коя седмица на бременността е най-подходящо да отиде.

Последна редакция: ср, 05 окт 2005, 18:55 от stella

# 4
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Здравей!
Аз лично ходих при д-р Марио Давидков - добър ехографист е, ако се насториш да изслушаш колко е велик и т.н. Лично аз имам филм 13 мин в реално време по време на прегледа и говори много и обстойно без да е нужно да му вадиш думите с ченгел. Цената е около 50 лв.
Другият, при когото ходих по препоръка на лекарката, която ми води ЖК , е д-р Ковачев от АГ- млад доктор специализирал в Израел. Цената му е 35 лв.
Ако искаш координати пиши на лични.
За доц. Балев също съм чувала хубави неща, но до него не стигнах.
Поздрави
Само да добавя, че е добре феталната морфология да се прави м/у 14 и мах 18 седмица. Тогава бебето все още не е много голямо и може да се огледа цялото на екрана.

Последна редакция: чт, 06 окт 2005, 23:00 от voltage13

# 5
  • Варна
  • Мнения: 974
КОгато бях в началото на 7 месец откриха на плода аритмия, и то много странна. От тогава знам че във Варна няма Фетална ехокардиография, няма специалист, аз лично ходих в София в Трета градска (ако не се лъжа), сега се казва НКБ - Клиника по детски болести и детска кардиология, при д-р Иван Велковски. Той е най-добиря в тази област по мнение на доста кардилози. Ако искаш повече информациа пиши ми на лични.
Успех!

# 6
Цената на прегледа при  доц. Балев е 30 лева (преглежда в Клиника "Темелков"), а на д-р Давидков е между 45-50 лева (преглежда в Медицински център "Младост"). Колкото по-рано се направи, толкова по-добре. Щом е в третия месец, да се записва при някой от тях, защото и при двамата се чака по малко.

Общи условия

Активация на акаунт