Мнения за ресторанти в София, подходящи за сватба?

  • 41 237
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 950
Още един глас за Българя! Peace

И още един, нашата беше там, вярно преди повече от 6 години, но беше страхотно!

# 31
  • Мнения: 55
....ЗАЩО НИИИИКОГА ДА НЕ СЕ ЖЕНИМ В БАНКЯ ПАЛАС...
Е, не съм съгласна! Аз бях на сватба там около седмица преди вас и всичко беше супер! Вярно, че булката сама си организираше всичко и се беше сетила и погрижила и за най-малкото нещо... Украсата си беше нейна и покривките и всичко си бяха и изгладени и чисти (предполагам че ако не ти се занимава сам и добра агенция ще се справи). Беше си наела човек да следи за грамажа на порциите. Сервитьорите бяха ок - само нашата маса се възползва от лед като за малко иглу. Климатици наистина няма, но тя си беше наела от друго място. За времето не знам - ние бяхме до малко след 12, другите не знам до кога са останали, но не са ги гонили със сигурност. И като финал - булката каза че въпреки всичко й е излязло по-евтино отколкото на разни други места, които се споменават и тук.
Като финал - не съм никаква на ресторанта, но истината е  че където и да си, ако знаеш какво искаш можеш да постигнеш всичко!

# 32
  • Мнения: 202
"Крали Марко " в слатина , страхотен ресторант нашата свадба беше там , бяхме 80 човека, а има място и за още.

# 33
  • Мнения: 2 407
Лебеда=Панчарево!

# 34
  • София
  • Мнения: 2 141
Скай Плаза в НДК Peace На 2 сватби съм била там, и двете много ми харесаха - добро обслужване, обстрановката е много приятна и украсата им е хубава. Има и тераса и ако е хубаво времето гостите могат да излизат и навън.
Нашата сватба не можахме да я направим там, защото нямаше да ни побере, но иначе не бих се замислила въобще.

# 35
  • Мнения: 373
Парк Хотел Витоша в Студентски град, зад Техническия университет  Peace

# 36
  • София /Сухата река/
  • Мнения: 91
"Крали Марко " в слатина , страхотен ресторант нашата свадба беше там , бяхме 80 човека, а има място и за още.



    Peace

# 37
  • Мнения: 7 110
"Крали Марко " в слатина , страхотен ресторант нашата свадба беше там , бяхме 80 човека, а има място и за още.



    Peace
Вече няма изглед на съществуващ ресторант.

Св. София на Пиротска. Управителката е невероятна, вентилацията е перфектна, кухнята много добра. 

# 38
  • Мнения: 1
Restorant Orbita, sre6tu kino Arena Mladost

http://www.facebook.com/orbita.catering

# 39
  • София
  • Мнения: 1 250
Момичета, може ли да напишете ориентировъчни цени на кувертите. Приятелка ще се жени и до сега масовите оферти са за около 50 лв,а за сватба от 100 човека това са 5000 лв само за куверти...

# 40
  • София
  • Мнения: 21
Ресторант Ниагара на ул. Дойран!

Страхотни професионално се отнесоха към нас, нямаше нещо, за което не са се сетили!

Ориентировъчна цена на куверт - 50лв. на човек.  Декорацията се калкулира допълнително, но беше от порядъка на 100-200лв. - букет за кола (който после се пренася на младоженската маса), обличане на столове, панделки, арки, балони, цветя, фина декорация на масите.

Страхотно беше! Управителят също много присърце ни взе - вярвам, че не само нас, просто личи, когато хората имат опит и си разбират от работата.

# 41
  • Мнения: 8
На последният етаж на министерството на транспорта на ул. Гурко, за гледка от високо.

# 42
  • Мнения: 2 175
На последният етаж на министерството на транспорта на ул. Гурко, за гледка от високо.
"При орлите" се казва.

# 43
  • Мнения: 15
Ресторант Грийнвил с/у болница Токуда. Моята сватба беше там и останахме изключително доволни, чудесно обслужване, уникална обстановка. Доколкото ми е известно обаче сега е на други собственици и не знам дали не са развалили нещата.

# 44
  • Мнения: 2 175
Вече е "Park Inn", част от "Holiday Inn"..

Общи условия

Активация на акаунт