Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
От пубертета гърдите ми се покриха със стрии,после бедрата! Забелязвам,че имам и на някой места по ханша,но всичките са стари.Но наскоро напълнях с 10-12 кг и ето ги някакви нови-тоя път на много видно място,на бедрата отпред и на коляното.Сега са пресни и са още червени,почвам да полудявам,мазах се с какво ли не,ама нищо не попречи на появата им.В момента пък слабея и ме е страх да не стана цялата на стрии,тоест да се разширят още.Направо полудявам,как ще се покажа по бански лятото? Crying or Very sad Crying or Very sad
Има ли лек на този ужас,момичета? Някой пробвал ли е с лазер? Crying or Very sad
Цитирай

София

И аз искам да се присъединя към темата с молба към момичетата,които са заличили поне малко новопоявили се стрии(още лилави)...Дайте съвети с какво да ги мажа,че и аз полудявам от гледката напоследък...
Цитирай

Springfield, VA

Ох,момичета не знам какво да ви посъветвам,мисля,че няма някакъв кой зане какъв начин да се отървете от стриите.Ако е някакво успокоение знам,че с времето се свиват и стават по-малко забележими.Аз също имам на дупето отстрани и сега от скоро на бюста,но съм се примирила,а и при мен не са кой знае какъв проблем и не ми пречат.

Мисля обаче,че наистина може да се махнат по някакъв начин,но трябва да се консултирате с козметичен хирург
Цитирай

И аз искам да се присъединя към темата с молба към момичетата,които са заличили поне малко новопоявили се стрии(още лилави)...Дайте съвети с какво да ги мажа,че и аз полудявам от гледката напоследък...

Аз лилавите махнах с крема на Авон, махна ми около 80% за една година мазане, продължавам, докато има още лилави. А колкото останат- здраве да е  Hug
Цитирай

София

Никол,този крем може ли да се ползва  по време на кърмене..и бременност(евентуално),и колко време горе долу ще стоят лилави(да не ги  изпусна),докато избелеят...???
Цитирай

Никол,този крем може ли да се ползва  по време на кърмене..и бременност(евентуално),и колко време горе долу ще стоят лилави(да не ги  изпусна),докато избелеят...???

Не знам за бременност и кърмене  Embarassed иначе моите все още са лилави, а мина година, обаче може при всяка кожа да е различно.
Цитирай

Аз нямам стрии, но знам ефективни кремове/мехлеми за премахване на белези /на мен много ми помогнаха за заличаване на следоперативни белези/. Може би помагат и за стрии.
Единия е kontraktubeks - за пресни белези
Другия е midokalm -  за по-стари белези
Продават се само в аптеките.
Цитирай

Велико Търново

Ако не ти свидят 26лв. крема на "VISHY" против стрии е много добър,този на "AVON" също е приличен,но трябва яко мазане,а не като мойта комшийка-когато й скимне или се сети:)
Цитирай

София

Единия е kontraktubeks - за пресни белези
.........
Продават се само в аптеките.

Наскоро разпитвах козметичката си за една приятелка с новопоявили се стрии и жената препоръча също мазане с Контрактубекс.
Много скоро беше така, че нямам отзиви дали помага.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.