Ползвате ли БИО козметика?

  • 107 221
  • 760
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 976
все още не съм
довечера ще го пробвам и ще си кажа отзивите
само да не се сметне за реклама - след като ми изпратиха картичка за Великден (досега от нито един онлайн магазин не са го правели) с мостричките отворих сайта им от любопитство -марките не ми бяха познати и се натъкнахна интересни неща и видях ,че имат опция  да ти изпратят мостра за да може да видиш как ще реагира твоята кожа и се заплаща само куриерската такса от 3.50 (п.с явно са им нови продукти , тъй като,когато съм правила поръчки не са предлагали тези неща)

# 31
  • Мнения: 186
lepidopteria, и аз получих картичка и тестери. Впечатлих се и, че е написана на ръка. От години получавам стотици картички за Коледа и Великден и дежурното отпечатано или още по-лошо - залепено листче от принтер, дори и без подпис много ме дразнят. Само хабят хартията. Писането на ръка си е доста личен жест, който изисква мега много време, освен ако клиентите не сме общо двама - аз и ти  Mr. Green , но се съмнявам, като чета и темата за Гош. Поздравления за он-лайн магазина. Така се прави!

Gabi77, аз пробвах тестера на кремчето. Допадна ми много. Не е тежък. Но нали знаеш, че от кожа до кожа има разлика. Не го виждам в сайта в момента, така че явно е изчерпан и чакат зареждане. Питай ги. Но имат и други био марки. В "Новини" пише, да очакваме още, при това декоративна козметика. Оле! Всичките, които предлагат, са популярни, според това, което изчетох до сега. Помоли ги да ти пратят повече от 1 брой тестери, защото от безкрайното ми четене и ограмотяване на тема "био", разбрах, че кожата има нужда от адаптиране, тъй като био продуктите са с над 90% органични съставки, за разлика от обикновената козменика, където са 6-10%. Но то май е така с всяка марка - като започвах преди години да ползвам Clinique и ме предупредиха, че в рамките на 2 седмици ще се появят ситни пъпки, които не трябва да пипам, защото кожата ще привиква към новия продукт, съставките и формата на почистване и хидратиране...

# 32
  • Мнения: X
моите впечатления за био продуктите са че са доста нетрайни защото в истинските био продукти не се слагат никакви консерванти

то това  е едно от хубавите неща на био-то

# 33
  • Мнения: 186
моите впечатления за био продуктите са че са доста нетрайни защото в истинските био продукти не се слагат никакви консерванти

то това  е едно от хубавите неща на био-то

Е, то пълно щастие няма, но по-добре да ми е нетрайно и малко по-скъпо, но да знам, че не ме трови - мен, мъжа ми и най-вече детето.
Да споделя още от четенето - всички обикновени козметики, които са пенливи - това което ги прави пенливи и гъсти си е направо отрова. Не ме карайте да цитирам химичните компоненти като имена, но са истински химични, а не био продукти. Проникват през кожата или скалпа в кръвта и си остава вътре. Тези вещества се използват, за да изглежда продукта по-икономичен, по-гъст - т.е. потребителя да се чувства по-спокоен, че е получил достатъчно за парите си. Био продуктите са по-малко пенливи. За разпенване се използват кокосови съставки. Също така са и по-редички, но това не означава, че не са икономични.

Ще събера и ще пейстна тук по-късно линкове на сайтовете, през които съм минала, в случай, че има други любознателни. Въпреки, че с всеки ред установявам, че колкото повече знае човек, толкова по-страшно и опасно изглежда всичко. По време на бременността ми изчетох какво ли не, дори и биографиите на докторите, видовете изследвания, видовете резултати, причините .... Е, аз съм зодия Дева и това ми е присъщо и ще продължавам. По-добре уплашена, но информирана!

# 34
  • Мнения: X
Един въпрос - някой ползвал ли е дезодорант-камък и какви са ви отзивите? Благодаря предварително.

# 35
  • Мнения: 2
Мерси за отговорите, дами!   bouquet Ще е възможно ли някой да сложи линк към въпросния онлайн магазин, разпалихте интереса ми!

# 36
  • София
  • Мнения: 976
пробвах мостричката и съм доволна

# 37
  • Мнения: 186
Габи 77, заповядай линк - слагам го направо към една много, много важна и интересна статия на тема "Био" - http://www.-spam120-/page/14/zashto-bio-.html

# 38
  • Мнения: 2
Мерси, Lulova, изчетох с интерес всичко още преди няколко часа, lepidopteria ми прати линк на ЛС! Наистина много важна статия, всеки трябва да я прочете и да си направи изводи!

# 39
  • Мнения: X
Понеже говорихме за сапуни, ето това е последният, който ползвах - 9.30/ 75 гр., но е икономичен, свършва доста бавно.

# 40
  • Мнения: 2 652
Пробва ли мострата? Харесва ли ти? Бързо ли се абсорбира от кожата, как го чувстваш?

Аз съм си купувала този крем. Но на мен лично не ми допадна. Мисля, че е доста лек, оставя някакво усещане по кожата след намазване, а и аз лично имам нужда от по-голяма хидратация.

Някой писа по-нагоре за dr.Hauschka. Отдавна искам да ги пробвам, но доколкото знам, ги няма в Бг. От къде се снабдявате?

Иначе съм пробвала какво ли не от био козметиката. Но така и не намерих "своя" крем. Така че засега почистващи лосиони, розова вода на Алтея, сапуни и подобни. Но за крем си карам на не био, но поне проверен за особено гадните съставки.

# 41
  • Мнения: 451
Напоследък използвам основно такива продукти.
Особено се привързах Kae/Kaeline, вече шеста бутилка от аргановото им масло купувам.

# 42
  • Мнения: 2 652
Напоследък използвам основно такива продукти.
Особено се привързах Kae/Kaeline, вече шеста бутилка от аргановото им масло купувам.

Да те питам някои неща за тази марка - първо, маслото става ли за ежедневна употреба, да не запушва порите? Имаш ли впечатления от хидратиращия крем Crème Arganaissance? И от къде ги поръчваш?

# 43
  • Мнения: 186
Взех си мостри  на ANNEMARIE BÖRLIND и на M. Asam : немски са и са Био. Може да си взема ако ми допаднат, не са евтини.
Гледам полска козметика био на добри цени: ако намеря и ми харесат ще е чудесно, ако някой е ползвал нещо да сподели  Peace
http://www.pol-cosmetic.com/catalog/product_info.php?cPath=125_1 … 775f98bdab3125b17

The Baroness, полската козметика, която посочваш не е био. Много е готина, но със сигурност не е био. Това, което посочваш е медицинска дермо козметика. Ето тук можеш да си поръчаш безплатно тестери и да ги пробваш: http://www.-spam120-/product/709/ziaja-mostri.html

# 44
  • Мнения: X
...
Някой писа по-нагоре за dr.Hauschka. Отдавна искам да ги пробвам, но доколкото знам, ги няма в Бг. От къде се снабдявате?
...

не живея в БГ и не мога да ти помогна
аз съм доволна от марката и смятам да продължа да я ползвам

Общи условия

Активация на акаунт