Ползвате ли БИО козметика?

  • 107 300
  • 760
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 132
По-добре се ориентирай към английските сайтове където излизат по-евтино нещата. Доставката не е много, а във филуник е включена към цената.

# 121
  • Мнения: X
JeniB, може ли дадеш някакви линкове?

# 122
  • Мнения: 5
bAnichka, ползвам био козметиката Cattier, която купувам от тук www. shop for beauty. eu - извинете, че така инфалтилно пиша линка, но явно този магазин има някакъв проблем със сайта, хоста или и аз незнам с какво и като напиша уеб адреса и си пусна съобщението, сайта се показва само като тирета, както е по-горе и не води на никъде.

Сега има отстъпка от 10% и подаръци при различни обеми на покупки от марката.
Ползвам конкретно маската с бяла глина, масло от карите, шампоан за честа употреба, пяна за измиване, дневен и нощен крем.

Мартеничка, био козметиката наистина е пазаруване по разумен за земята начин, но НАЙ-вече е пазаруване по разумен за теб и твоето тяло и здраве начин. По-назад в темата можеш да прочетеш материали по повод съставките в обикновените козметични продукти и ще ти се изправи косата. Ако пазаруваш например био перилни препарати, тогава може да се каже, че баланса е предимно към опазване на земята. Има много био марки на българския пазар, така че чети и избирай на воля. Препоръките са много индивидуални - кожата и поносимостта на всеки възприема различно козметиките. В този сайт, от който аз пазарувам, има 5-6 био марки и пишат, че ще пускат още 2. Предлагат и тестери безплатно, което лично според мен е важно.

Последна редакция: ср, 28 апр 2010, 16:59 от Свекървище (бъдещо)

# 123
  • Мнения: 2 132
JeniB, може ли дадеш някакви линкове?
http://www.theorganicbodycareshop.com
http://www.feelunique.com/ - във всяка категория има и био неща

# 124
  • Мнения: 49
а някой има ли отзиви за ето този лосион, а също и как се ползва - самостоятелно или след него може да се сложи и друг крем, например някакъв с фактор: http://www.forminute.com/8/20/206/KOZMETIKA-Mladejka-i-problemna … wrva-pomosht.html ?

# 125
  • София
  • Мнения: 35
днес си взех този крем за лице,води се за много суха кожа

# 126
  • Мнения: 217
Взех си същия крем и съм доволна.
Дано и на теб ти хареса.

# 127
  • София
  • Мнения: 35
Ми да ти кажа засега ми харесва....малко мазничък ми се вижда но може би снощи се намазах повечко де  Laughing

# 128
  • Мнения: 0
Търся лек хидратиращ дневен крем за нормална към смесена кожа. Някакви отзиви за този?
                    

Ползвам този крем непрекъснато и съм много доволна. Ухае страхотно и много добре попива. Въобще, препоръчвам ти продуктите от този сайт www.organic-bg.com. Сега имат една френска нова марка OLIV. От нея си поръчах един Еликсир и без да преувеличавам като че ли бръчиците се изглаждат, много съм доволна. Laughing 

# 129
  • Мнения: 1 408
Запалих се по био козметиката и аз,та по този повод днес бях в магазина на Ив Роше в Сердика център-а.Та там си взех мостри от серията им с био продуктите.Това което ми хареса е, че бяха оставени в една кошничка и свободно можеш да си избереш от който и да е било.Та сега ще ги изпробвам пък дано ми понесат  Grinning

И на мен ми направи много добро впечатление thumbsup
Как ти понесоха? Аз ги ползвам от известно време и само при мисълта, че са БИО, ми става хубаво  Grinning Маслото за коса и тяло е страхотно - останах очарована от него!

# 130
  • Мнения: 2
илянка, след като изпробвах десетина тестера най- накрая си купих на La Clarée - Овлажняващ крем за лице с маслина. Много добре ми понася и отговаря на всичките ми изисквания, само няма SPF. Иначе цялата серия Oliv на La Clarée е страхотна. Купих си и и стягащ гел за очи и устни, а сега съм си набелязала почистващата маска за лице.   Flutter
http://www.-spam120-/product/658/la-clar-e-ovlazhnyavasht-krem-z … se-s-maslina.html

# 131
  • София
  • Мнения: 35
Запалих се по био козметиката и аз,та по този повод днес бях в магазина на Ив Роше в Сердика център-а.Та там си взех мостри от серията им с био продуктите.Това което ми хареса е, че бяха оставени в една кошничка и свободно можеш да си избереш от който и да е било.Та сега ще ги изпробвам пък дано ми понесат  Grinning

И на мен ми направи много добро впечатление thumbsup
Как ти понесоха? Аз ги ползвам от известно време и само при мисълта, че са БИО, ми става хубаво  Grinning Маслото за коса и тяло е страхотно - останах очарована от него!


да ти кажа доволна съм, но засега карам на тестери за да видя кое ще ми хареса та да си го взема....а иначе и аз така като теб -  при мисълта че са БИО голям кеф ми става  Grinning

# 132
  • Мнения: X
за лятото си взех овлажняващ крем за лице от серията Ирис на Веледа
този крем не е така мазен като обикновения им дневен крем (него ще го ползвам пак зимния период)
и пак е ОК за основа за грим

взехме и гела за венци
но забравих да взема някоя паста за зъби да я пробваме

# 133
  • София
  • Мнения: 194
Хайде и аз тук. Купих си от едно много симпатично магазинче за козметика в Младост 4,

био душ гел и лосион на фирма Annamarie Boerlind - дано да го пиша правилно.
За сега не мога да кажа дали е по -добър от предишните. Но от ползването ми вече около седмица мога да кажа, че душгела не се пени , като останалите и аромата му е не като на парфюм.

Чудя се дали да не си купя и някаква козметика за лице за проба.  ooooh!

# 134
  • Мнения: 73
а някой има ли отзиви за ето този лосион, а също и как се ползва - самостоятелно или след него може да се сложи и друг крем, например някакъв с фактор: http://www.forminute.com/8/20/206/KOZMETIKA-Mladejka-i-problemna … wrva-pomosht.html ?

Аз използвах този лосион за борба с пъпките от комари и резултатът беше страхотен. Много е приятен и не е мазен. Не зная, обаче дали  може да се използва в комбинация с крем.

Zvoni, от къде си го взела кремчето на Alverde?

Общи условия

Активация на акаунт