Kакво следвате или сте zавър6или?

  • 6 204
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 837
Прост магьосник по Маркетинг  Wink

# 16
  • Spain
  • Мнения: 3 750
аз съм от тези мами дето не работят ама си имат диплома да си я гледат ..не 4е не искам ,ама нямам възможност ..както и да е ..ина4е дипломата дето си я гледам е на компютърен инженер завър6ил във  Варна . а средното ми е на специалист по електротехника . толкова  Embarassed 4ак ме е срам да си ги признавам тез неща - след толкова много специалистки и реализирали се жени
ЛАура е най накрая да те видим ..време беше  Mr. Green след толкова много пеизажи  Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 215
Чакай сега и аз да се похваля: Завършила съм философия, имам магистърска степен, като втори специалности имам педагогика и телевизионна журналистика, сега съм завършила семестриално право като второ висше и сега трябва да си взема държавните изпити (ама много ме мързи)- това последното беше в подкрепа на една мама, която ни изпообвини, че нищо не сме направили освен да се женим за чужденци Laughing Laughing

# 18
Ами и аз да се впи6а.
Завър6ила съм Техни4ески Университет -София  и съм Магистър Инженер Маркетинг и Менаджмент,но тук ми “признават титлата “,но АКО някой работодател те вземе на собствена отговорност...та с една дума -НИ6ТО!
Признаха ми 4 изпита и съм  3 година  в Университета в Zürich.
Ох, да ви кажа  4увствам се ве4е "стара" и хи4 не ми се у4и ,ама дадоха ми този 6анс и гледам да опитам ,а и другото -така поддържам езика...
ТА така около мен Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 980
В България zавърШвам право, а в Германия си тровя нервите с икономика.

# 20
В България zавърШвам право, а в Германия си тровя нервите с икономика.

Това с тровенето на нервите ,АМИ НАПЪЛНО ТЕ РАЗБИРАМ... Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 980
В България zавърШвам право, а в Германия си тровя нервите с икономика.

Това с тровенето на нервите ,АМИ НАПЪЛНО ТЕ РАЗБИРАМ... Rolling Eyes

НАли #Crazy
Ти намери ли това, което търсеШе по макро. Аz теzи курви Ще ги ниЩя сега zимния семестър Confused

# 22
  • Мнения: 1 909
Хм. Нямам "вишу", понеже целият ми живот някак се обърка и нищо не с(zа)върших като хората.
Кандидатствах германистика преди години в Търново, слава Богу не ме приеха, че сигурно там щях да си остана.
Дойдох тук, ожених се и zавърших един търговски институт, като смятах да продължа, но така и не успях, понеже след раzвода се върнах в България да уча мечтаната медицина.
Иzкарах 1 семестър и баща ми почина... от стрес ли, от какво, медицината ми се отщя и след няколко месеца прекъснах.
После се zапоzнах с мъжа ми и решихме да дойдем тук. Докато се чудех какво искам да правя, родих  Heart Eyes, в момента мъжът ми си иzкарва диплома zа компютърните zнания, които има  Joy, а аz преz това време се опитвам да открия какво искам да уча след като той свърши.  newsm78
По принцип ми се иска да уча диzайн или архитектура, но нямам тукашна матура  Sad. Мечтая да си отворя едно магаzинче, но това май ще си остане само мечта.
Силата ми са еzиците и компютрите, най-вероятно натам да се насоча, понеже и работата ми е техническа и ми харесва.  Simple Smile

# 23
[

НАли #Crazy
Ти намери ли това, което търсеШе по макро. Аz теzи курви Ще ги ниЩя сега zимния семестър Confused
Цитат

Ami kakvo da ti kaja ,ma4a se SAVSEM SAMA i pak po-tuka6nite bumagi....Sega sled 2 sedmitz se zapo4va i kakto sam go udarila na lentiaistvo izvednaj 6te mi e nangorno Crazy
Ti Mikro i Makro na vednaj li ili kakto tuk,ediniat semestar Makro ,sledva6tiat Mikro...?
PO koi u4ebnitzi u4ite ?

# 24
  • Мнения: 7 605
И аz съм домакиня с диплома  Wink
След като zавър6их гимнаzията, направих едно 3 годи6но професионално обу4ение по данъ4но право и то тоооооолкова ме хареса, 4е 6том като го zавър6их, се zаписах в университета само и само zа да не работя по специялността си  Crazy Та следвах икономика и се специалиzирах върху макроикономиката, а дипломната си работа писах zа валутния борд в БГ  Mr. Green и zавър6их с отли4ие. След това работих zа една година в един много голям концерн като одитор, след което се омъжих и така ве4е от 2 години и полувина не работя и 4естно каzано не ме и липсва. Явно не съм голяма кариеристка....  Thinking

# 25
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Приложни медийни науки...

ха да видя дали някой схвана за какво иде реч  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 173
Приложни медийни науки...

ха да видя дали някой схвана за какво иде реч Mr. Green

Medieninformatik ли ша да е туй? newsm78

# 27
  • Германия
  • Мнения: 8 099

Medieninformatik ли ша да е туй? newsm78
Нц! Има леко докосване с информатиката, но ..за един семестър и то основни познания  Embarassed

# 28
  • Мнения: 1 173

Medieninformatik ли ша да е туй? newsm78
Нц! Има леко докосване с информатиката, но ..за един семестър и то основни познания Embarassed

Тогава ша да е Medienwirtschaft или нещо от сорта.... Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 980

Medieninformatik ли ша да е туй? newsm78
Нц! Има леко докосване с информатиката, но ..за един семестър и то основни познания  Embarassed

Туй да не е неЩо кат медиен диzайн newsm78(въпреки, че и понятие си нямам ко Ша работиШ кат такъв, но чувам добри парици се правят Confused)

Общи условия

Активация на акаунт