? za pampersite kam mamite v Kanada

  • 1 055
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 444
Zdraveite ot 2 sedmici sme v Kanada! Vsi4ko e OK, kato izklu4a pampersite. Kupihme golqm paket Pampers - 144 br. Katq e ve4no mokra, na 1,6 g. e ne e malk, sutrinta se sabudi i mi kaza - Mamo dudeno! Beshe cqlata vir voda! Kajete kakvi marki polzvate, che takova chudo ne sam vijdala! Misleh si i da varna ostataka moje bi ima okolo 120 br. - neznam ! Pishete barzo!
Blagodaria na vsi4ki predvaritelno!!!

# 1
  • Мнения: 7 837
Пробвайте с гащите. Мисля, 4е на Huggies има и за моми4енца и за мом4енца  newsm78

Аз тествах по4ти вси4ки марки пелени на пазара и единствено Pampers Criuser са без грешка, поне при нас  Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 452
Zdraveite ot 2 sedmici sme v Kanada! Vsi4ko e OK, kato izklu4a pampersite. Kupihme golqm paket Pampers - 144 br. Katq e ve4no mokra, na 1,6 g. e ne e malk, sutrinta se sabudi i mi kaza - Mamo dudeno! Beshe cqlata vir voda! Kajete kakvi marki polzvate, che takova chudo ne sam vijdala! Misleh si i da varna ostataka moje bi ima okolo 120 br. - neznam ! Pishete barzo!
Blagodaria na vsi4ki predvaritelno!!!

Pampers cruisers.

# 3
  • Мнения: 676
Само "Pampers Сruisers" ползвам ве4е 2 години, ползвала съм и "Huggies" но не ми се виждат удобни - много са широки отстрани и протъркват детето.

Опитай да ги върнеш, а дали ще ти ги вземат зависи от полицата на магазина от който си ги купила.

# 4
  • Мнения: 224
Zdravei Dani!Nie sme tyk ot mesetz i polovina i v na4aloto i nie imahme problemi s daiparsite.V BG polzvahme samo Libero,ta tyk triabva6e da smenim markata.Az sasto ne sam nikak dovolna ot Pampers,nito pak ot Huggies-v na4aloto se obrinahme ot tiah.No sega e ok i e s Huggies pull-ups.Niamame nikakvi problemi.Kato probva6 kupi si parvo malki paketi.Yspeh!!

# 5
  • Мнения: 444
Здравейте, благодаря ви за отговорите! След няколко ко6марни дни, от както пуснах темата не сме имали никави проблеми с памперсите, не мога да си обясня! Цяла седмица се изма4их, и изведнаж вси4ко ОК.
Поздрави на вси4ки! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт