Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-22 от 22 отговора
Предстои ми нанасяне в нов апартамент и ми остана да купя матраци за детските легла.Бях в магазин на Тед, а също и в Метро и още един магазин, където ми препръчаха на Нани и Блян.Пишете вие какъв матрак си взехте и доволни ли сте? много ми е трудно да избера.Моля помагайте.... с идеи и препръки Praynig   
Цитирай

Тед! Smile
Ще се чувстваш принцеса всеки път, когато си лягаш...горещо препоръчвам....
Цитирай

И аз за тях си мислех, ама с пружини или без newsm78
Цитирай

всички са ни на Тед модел Милано-и в детската и в спалнята
Цитирай

Ние сме с ЛАтекс на Екон и сме доволни  Peace
Виж на тази или на другата страница се върти една доста голяма тема за мартаците.
Цитирай

Добър вариант са „дишащите“ матраци от пресована целулоза, пенополиуретан или латекс. Те са удобни, на тях се спи спокойно и не са опасни за стойката.
Цитирай

Благодаря, момичета bouquet идеята ми е кой е най-подходящ за децата-на 2 и 4  години т.е. да е здрав и безвреден(антибактериален и т.н.).Може и да е по-ефтин, защото така или иначе на един определен етап ще се подменя, като поотраснат децата newsm78   
Цитирай

За колко време ще го ползвате?1 год,2,5,10?Какъв е размера на леглата?Колко евтин да е?Все пак цената е обвързана с размерите.
Цитирай

Зависи колко пари можеш да дадеш.
Ние имаме на Нани "Тирена" Б двулицев http://nani-burgas.com/matrak.php?matrak=tirena, без пружини. На мнение съм, че двулицевите имат по-дълъг живот, защото се ползват двете страни.
Щом вече имаш леглата, ти си знаеш какъв тип ще са матраците.
Безпружинните матраци са подходящи за по-леки или нормални хора , т.к. лесно се деформират от голяма тежест (поне това важи за "Тирена").
Успех в покупката!
Цитирай

buborana  матраците с пружинен пакет също се влияят от теглото. Общо взето всеки един матрак е изчислен до определени кг  Peace

Има много теми за матраците в този подфорум, прочети ги.
Зависи какво е леглото ти. За еднолицев или двулицев матрак. За двулицевия матрак ще имаш един допълнителен разход за подматрачна рамка. (ако я нямаш)
Ако търсиш еднолицев матрак изборът ти се свежда до пружинен пакет или дунапрен. Пружината е по-мекичка, дунапрена е по-твърд. Въпрос на личен избор е. ТЕД са добър вариант.

За мен оптималният вариант цена-качество е латекса на Екон-91 гр. Бяла  Peace
Цитирай

Нашата спалня е с еднолицев пружинен матрак на Голд Аполо.
На детето купих преди месец на Блян кокос и пяна.
Цитирай

.Пишете вие какъв матрак си взехте и доволни ли сте?

хубав, качествен и дебел

Твърде много ги препоръчвам.  Peace
Цитирай

Благодаря за мненията, момичета bouquet.Определено ще си взема двулицев, защото имам подматрачни рамки.Това, което разбрах е, че за децата може да е безпружинен.Марките за, които се чудих дали са добри са Нани и Блян(такива има в нашия град), за Екон не бях чувала, а и естествено Тед.Ще пиша като си ги купя.Споделяйте още мнения Praynig, всяко едно ще ми е от полза.   
Цитирай

Реших да си взема на фирма Нани(82/190) без пружини за 147лв.Някой има ли впечатления от тази марка матраци? newsm78
Цитирай

А къде е моделът на матракът. Споменах вече за "Тирена"-та, че имаме такъв и съм доволна (малък и голям). Препоръчвам ти, ако има плат А и плат Б за този модел, който си харесала, да вземете плат Б - той е мекичък, а плат А е лъскав. Специално този вид матраци, немога да кажа за всички видове, са твърди. Като купуваш пробвай матраците. Имам познати с пружинен матрак на "Тед' - след първата година му излязоха пружините.  Всичко зависи от модела, теглото на човек и поддръжката на матрака.
Цитирай

http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=297231.0

Една огромна тема за матраци,има и за Нани отзиви.Приятно четене:)
Цитирай

Не знам какъв е модела на матрака, но ще попитам и ще пиша.Аз също предпочитам плата да е мекичък а не лъскав.Мисля , че за децата ще е по добре да е безпружинен матрак.Мерси за препратката и тази тема съм я чела. Wink
Цитирай

Goreshto preporuchvam  matraci Relax !!!!!!! Love
Za men te sa nay-dobrite na Bulgarskia pazar.Obikolila sum vsichki firmi.Nay-udobnite za men.Probvayte i vie - puk ako vi haresat,niama da sgreshite s kachestvoto  Smile

Eto i adresa im ...... http://relax-matt.com . Dano pomagam s neshto .Chaoooo
Цитирай

www.matrak.bg  ще ви е от полза
Цитирай

Аз съм с Тед модел Милано мн съм доволна  35 и имат 5 години гаранция, препоръчвам ви го !!!!
Цитирай

Аз съм с Тед модел Милано мн съм доволна  35 и имат 5 години гаранция, препоръчвам ви го !!!!

Вече са с 2г. гаранция  Peace
Цитирай

Предишния ни матрак беше на Тед, еднолицев, с пружини. Въобще не бяхме доволни, много бързо се скапа, а и сутрин ме болеше гърба.. Сега сме с матрак на Екон, латексов, двулицев. Щом сте и с подматрачни рамки още по-добре. В магазина, когато избирахме, наш познат ни каза, че с тия рамки им се удължава живота доста. Доволни сме, гърба не ме боли  Smile.
Цитирай

Още един глас за матраците на ЕКОН! Който и да избереш, няма да сбъркаш. От известно време цялото семейство ползваме тези матраци и се родихме.
Цитирай

1-22 от 22 отговора