«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

люкарник
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора

—офи€

ћнени€: 5 919
Ќ€кой има ли актуално инфо къде се вади свидетелство за съдимост в —офи€, защото информаци€та в нета е противоречива.
Ѕлагодар€ предварително за отговорите.
÷итирай

ћнени€: 81
¬ бивши€ Ќотариат на бул.ѕатриарх ≈втимий(ѕопа).
ѕодава се за€вление и след 3-5 работни дни се взима с личната карта.

—коро се занимавах и аз,н€маше големи опашки. Shocked
÷итирай

—офи€

» носиш лична карта и акт за раждане при подаване на за€влението, нали?
÷итирай

¬ън от пространство и време

ћнени€: 2 256
 ¬ –айонни€ съд (до ¬»ј—) - на първи€ етаж. ќтиваш със свидетелство за раждане и лична карта и става веднага. Ќе съм сигурна обаче дали не важи само за родените в —офи€.
÷итирай

—офи€

Rolling Eyes  азвам ви аз, че инфото е противоречиво  Very Happy
÷итирай

ћнени€: 81

ƒа.
«а —–— не знам,нали преди н€колко месеца преместиха Ѕюро "—ъдимост".
÷итирай

—офи€

ћнени€: 214
јко адресната ти регистраци€ е в —офи€,то тогава тр€бва да отидеш там да го извадиш (до ¬»ј—)
÷итирай

ћнени€: 2 224
В Районния съд (до ВИАС) - на първия етаж. Отиваш със свидетелство за раждане и лична карта и става веднага. Не съм сигурна обаче дали не важи само за родените в София.

Точно така е, вадила съм скоро. Мисля, че за родените в София излиза веднага, за другите след няколко дни. (за второто не съм сигурна, но аз си го взех веднага, много е бързо)
÷итирай

¬ън от пространство и време

ћнени€: 2 256

ƒа.
«а —–— не знам,нали преди н€колко месеца преместиха Ѕюро "—ъдимост".

≈ тогава сигурно аз дадох грешна информаци€, че наистина повече от година не съм вадила —видетелство за съдимост. јма за предишните 20 години редовно вадех и все си беше там - в —–—. ј през последните 5 - 6 го б€ха направили много улеснено - само плащаш таксата, подаваш документите и за има-н€ма 2 - 3 минути справката е готова. «а€влени€ се подаваха по рано. јко са го върнали пак това е много глупаво.
÷итирай

—офи€

¬ –айонни€ съд (до ¬»ј—) - на първи€ етаж. ќтиваш със свидетелство за раждане и лична карта и става веднага. Ќе съм сигурна обаче дали не важи само за родените в —офи€.

“очно така е, вадила съм скоро. ћисл€, че за родените в —офи€ излиза веднага, за другите след н€колко дни. (за второто не съм сигурна, но аз си го взех веднага, много е бързо)

олко скоро? „е май от около месец е на ѕопа. »наче и адресната ми регистраци€ е в —офи€, и съм родена в —офи€.
÷итирай

ћнени€: 1 559
» аз съм вадила в –айонни€ съд(до ¬»ј—),но преди повече от 2 години.
÷итирай

ћнени€: 3 514
ѕреди н€колко месеца си вадих- от —–— до ¬иас. ¬ нета имаше и бланката,ко€то тр€бвада се попълни, та отидох подготвена. Ќоси си акта за раждане за всеки случай. «а родените в —офи€ става веднага.
Ќ€ма ли телефон,  на който да можеш да попиташ?
÷итирай

Ќа верандата, под ореха

ћнени€: 1 270
http://www.mjeli.government.bg/Direkcii/apps.aspx?id=central

»ма и телефон.  Peace
÷итирай

ћнени€: 2 224

“очно така е, вадила съм скоро. ћисл€, че за родените в —офи€ излиза веднага, за другите след н€колко дни. (за второто не съм сигурна, но аз си го взех веднага, много е бързо)

олко скоро? „е май от около месец е на ѕопа. »наче и адресната ми регистраци€ е в —офи€, и съм родена в —офи€.

≈, значи може да са го преместили, май преди 2 месеца беше. Smile
÷итирай

при него

ћнени€: 25
ћомичета, от 30.11.2009г. свидетелствата се вад€т в Ќотариата на "ѕопа"
http://www.dnevnik.bg/bulgaria/2009/11/30/822302_svidetelstvata_ … che_se_izdavat_v/
÷итирай
0 ѕотребители и 0 √ости преглежда(т) тази тема.
1-14 от 50 отговора